Top 10 3.5 mm Bluetooth Adapter – Sady Bluetooth do vozidel

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SYNCWIRE

#ad

Syncwire Aux Bluetooth adaptér do auta – 5,3 Bluetooth přijímač jack 3,5 mm se spirálovým kabelem velký mikrofon s potlačením hluku hands-free HiFi Deep Bass barevný vypínač světla

#ad
SYNCWIRE #ad - Současně používá také vysoce kvalitní hifi technologii k obnovení skutečného zvuku a silných basů a nabízí tak ultimativní zážitek z poslechu. Jednoduché ovládání bez rozptylování a bezpečnější jízda. Intuitivní tlačítka a barevný světelný design jednoduše připojte k 3, 5mm přípojce a napájejte jej přes usb přípojku.

Náš tým zákaznických služeb je připraven na podporu a nabízí rychlá a efektivní řešení. Ivé led světla zajišťují viditelnost ve tmě a lze je jednoduše vypnout dlouhým tlakem. Díky moderní technologii potlačení hluku CVC filtruje okolní hluky, takže hovory jsou jasnější a bez rozptylování. Design spirálového kabelu a pozlacené přípojky bluetooth přijímač je dimenzován flexibilním spirálovým kabelem až 1, 5 m/5 stop, díky čemuž bude vaše auto pořádek.

Uživatelsky přívětivá tlačítka podporují jednoduché ovládání hudby, hlasitosti a handsfree. Rozšířená konektivita bluetooth 5. 3 zažijte nejnovější technologii bluetooth s naším bluetooth 5. 3 přijímačem, který nabízí vylepšenou přenosovou rychlost a spolehlivější spojení ve srovnání s předchozím Bluetooth 5. 0 Hluboké basy a hifi stereo audio jednoduše stiskněte tlačítko "b" na straně, abyste si mohli užívat silné hluboké basy a pohlcující stereo zvuk.
ZnačkaSYNCWIRE #ad
VýrobceSYNCWIRE #ad
Záruka3 YEAR

2. SYNCWIRE

#ad

Syncwire Aux Bluetooth adaptér do auta – 5,3 Bluetooth přijímač jack 3,5 mm se spirálovým kabelem velký mikrofon s potlačením hluku hands-free HiFi Deep Bass barevný vypínač světla

#ad
SYNCWIRE #ad - Co dostanete včetně bluetooth přijímače s lepicí podložkou 3m, přídavnou lepicí podložkou 3m, návodu k obsluze český jazyk nelze zaručit a záruční politikou. Náš tým zákaznických služeb je připraven na podporu a nabízí rychlá a efektivní řešení. Pozlacené usb a aux konektory zaručují trvalou životnost a trvale kvalitní spojení.

Rozšířená konektivita bluetooth 5. 3 zažijte nejnovější technologii bluetooth s naším bluetooth 5. 3 přijímačem, který nabízí vylepšenou přenosovou rychlost a spolehlivější spojení ve srovnání s předchozím Bluetooth 5. 0 Vychutnejte si bezproblémový, vysoce kvalitní audio zážitek s naším pokročilým adaptérem. Jasnější hands-free hovory a potlačení hluku náš bluetooth adaptér do auta má vysoce citlivé velké mikrofony, které zachycují váš hlas ze všech směrů a zajišťují tak plynulé hands-free hovory.

Díky moderní technologii potlačení hluku CVC filtruje okolní hluky, takže hovory jsou jasnější a bez rozptylování. Intuitivní tlačítka a barevný světelný design jednoduše připojte k 3, 5mm přípojce a napájejte jej přes usb přípojku. Uživatelsky přívětivá tlačítka podporují jednoduché ovládání hudby, hlasitosti a handsfree. Jednoduché ovládání bez rozptylování a bezpečnější jízda. Hluboké basy a hifi stereo audio jednoduše stiskněte tlačítko "b" na straně, abyste si mohli užívat silné hluboké basy a pohlcující stereo zvuk.
ZnačkaSYNCWIRE #ad
VýrobceSYNCWIRE #ad
Záruka3 YEAR

3. UGREEN

#ad

UGREEN Adaptér Aux Bluetooth do auta Bluetooth 5.3 pro hands-free volání a bezdrátovou hudbu, kompatibilní s auty s Aux a USB přípojkou, reproduktor, zesilovač Space Gray

#ad
UGREEN #ad - Bluetooth 5. 3 a stereo kvalita: bluetooth 5. 3 na jedné straně výrazně zvyšuje přenosovou rychlost a stabilitu přehrávání zvuku, na druhé straně prodlužuje efektivní dosah přenosu až 10 m. Bezdrátový požitek z hudby doma: vychutnejte si bezdrátovou hudbu nejen v autě, ale také doma díky připojení Bluetooth přijímače ke kabelovému reproduktoru.

Izolační modul uvnitř a výkonné měděné vedení účinně zabraňují elektromagnetickému rušení, takže si můžete užívat čistého stereo zvuku Bluetooth. Ale jak? vypněte bluetooth u připojeného zařízení a jednoduše vyhledejte pomocí nového zařízení. Dvě zařízení připojena současně: s bluetooth adaptérem auto aux lze autorádio přes 3, 5 mm jack postupně připojit k maximálně dvěma smartphonům současně.

Exkluzivní design: spirálový kabel adaptéru ugreen bluetooth 5. 3 je vyroben z nezamotaného a odolného TPE materiálu, a proto má neuvěřitelně dlouhou životnost. Hands-free hovory v autě: díky zabudovanému mikrofonu podporuje adaptér UGREEN Bluetooth během jízdy handsfree a hlasovou navigaci, takže člověk nemusí oddělit ruce od volantu a mít bezpečnější jízdu. Spojení mezi mobilem a reproduktorem tak nemá žádné prostorové omezení.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Výška0.01
Délka12.2
Hmotnost0.04
Šířka0.46
Číslo dílu70601
Modelka70601
Záruka2 roky limitovaná záruka

4. UGREEN

#ad

Reproduktor, konektor přijímače pro hands-free volání a bezdrátovou hudbu, kompatibilní s auty s Aux a USB přípojkou, UGREEN Adaptér Aux Bluetooth do auta Bluetooth 5.3, zesilovač stříbrný

#ad
UGREEN #ad - Dvě zařízení připojena současně: s bluetooth adaptérem auto aux lze autorádio přes 3, 5 mm jack postupně připojit k maximálně dvěma smartphonům současně. Bluetooth 5. 3 a stereo kvalita: bluetooth 5. 3 na jedné straně výrazně zvyšuje přenosovou rychlost a stabilitu přehrávání zvuku, na druhé straně prodlužuje efektivní dosah přenosu až 10 m.

Spojení mezi mobilem a reproduktorem tak nemá žádné prostorové omezení. Hands-free hovory v autě: díky zabudovanému mikrofonu podporuje adaptér UGREEN Bluetooth během jízdy handsfree a hlasovou navigaci, takže člověk nemusí oddělit ruce od volantu a mít bezpečnější jízdu. Bezdrátový požitek z hudby doma: vychutnejte si bezdrátovou hudbu nejen v autě, ale také doma díky připojení Bluetooth přijímače ke kabelovému reproduktoru.

Exkluzivní design: spirálový kabel adaptéru ugreen bluetooth 5. 3 je vyroben z nezamotaného a odolného TPE materiálu, a proto má neuvěřitelně dlouhou životnost. Ale jak? vypněte bluetooth u připojeného zařízení a jednoduše vyhledejte pomocí nového zařízení. Izolační modul uvnitř a výkonné měděné vedení účinně zabraňují elektromagnetickému rušení, takže si můžete užívat čistého stereo zvuku Bluetooth.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Výška0.01
Délka12.2
Šířka0.46
Číslo dílu35053
Modelka35053
Záruka2 roky limitovaná záruka

5. SCHWAIGER

#ad

SCHWAIGER DAR100 513 Bluetooth konvertor rozšíření příjmu Bluetooth signál vysílač přijímač bezdrátový Bluetooth adaptér Dual Pairing baterie možnost Bluetooth

#ad
SCHWAIGER #ad - Vysílač: přeměna jack nebo optického signálu vstup na Bluetooth signál výstup. Rozsah dodávky: hlavní přístroj, připojovací kabel s optickými vlákny toslink s/pdif, 5 mm kabel jack 10 cm, 0 m, 8 m, 3, černý, USB 2.0 micro-a připojovací kabel 0, černý, 1, černý, návod k obsluze. Přijímač: přeměna signálu Bluetooth vstup na jack nebo optický signál výstup. Dual pairing – současný provoz dvou zařízení. Dné zpoždění přenosu díky technologii aptX Low Latency Technology.
ZnačkaSCHWAIGER #ad
VýrobceSchwaiger #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.31
Šířka0
Číslo díluDAR100 513
ModelkaDAR100 513
Záruka-.

6. LOKUKA

#ad

Domácí kino a zesilovač, USB až 3,5 mm zdířka, reproduktor, Bluetooth přijímač pro hlasovou navigaci, LOKUKA Bluetooth 5.3 Aux adaptér pro auto, sluchátka, hands-free hovory

#ad
LOKUKA #ad - Připojte usb přípojku, když je napájeno přes usb, a při úspěšném spojení Bluetooth YP04 se změní na pomalé blikání. Zabudovaný design antény umožňuje dálkový přenos 0 až 10 mil. Kromě toho disponuje funkcí automatického opětovného připojení, když se vrátíte k autu. Přidejte bluetooth k vašim aux přístrojůmlokuka usb na 3, reproduktoru, 5mm bluetooth autorádio adaptér: jednoduše jej připojte k aux přípojce autorádia, abyste mohli napájet Bluetooth proudem.

Nakupujte s důvěrou a kontaktujte nás zdarma! Duální spojení 1 na 2 tento bluetooth adaptér do auta má funkci 1 na 2, že se automaticky spojí s vaším telefonem, se kterou můžete současně propojit dva telefony, která zajišťuje, což usnadňuje sdílení hudby a přepínání mezi dvěma zařízeními. Zelené světlo bliká rychle, zesilovače nebo sluchátek. Spolehlivá zákaznická podpora 24hodinové online dotazy a odpovědi zdarma, 30denní bezpodmínečné vrácení peněz nebo výměna, 12měsíční bezpodmínečná záruka, můžete ji také bezplatně prodloužit na 18 měsíců přes supportatlokuka.

Com a doživotní technická podpora za vás vyřeší všechny problémy. Design s dlouhou životností s 3, 5mm audio výstupem a hi-fi přenosem přes smaltovaná jádra měděného drátu poskytují tyto handsfree bluetooth reproduktory vysoce kvalitní zvuk bez šumu nebo rušivého zvuku a zajišťují tak křišťálově čistý audio zážitek. Adaptér lokuka aux bluetooth podporuje hudbu, která nabízí stabilní spojení bez latence nebo zpoždění. Bluetooth 5.
ZnačkaLOKUKA #ad
VýrobceLOKUKA #ad
Číslo díluLUSB351M-50B
ModelkaLUSB351M-50B
ZárukaNepřetržitá zákaznická podpora a 12měsíční bezpodmínečná záruka za vás vyřeší všechny problémy. Nakupujte s důvěrou a kontaktujte nás zdarma!

7. UGREEN

#ad

UGREEN Bluetooth 5.2 jack adaptér pro dvě sluchátka jako Airpods 2/3 2 v 1 Bluetooth přijímač pro televizory, auto, přijímač jack pro TV, stereo, bezdrátový audio vysílač, letadlo

#ad
UGREEN #ad - Bluetooth vysílač jack: v režimu tx lze díky spojení s tímto vysílačem bluetooth 5. 2 přenášet audio signál z televize nebo letadla bez podpory Bluetooth na bezdrátová zařízení Bluetooth, jako jsou sluchátka/AirPods/reproduktory.

Extrémně dlouhá výdrž baterie: s 27hodinovou baterií tx režim 27 hodin/režim RX 25 hodin si můžete užívat hudební přenosy bez obav o slabou baterii. Ponořte se s rodinou a přáteli do hudby a filmů, aniž byste rušili ostatní. Bluetooth přijímač aux: propojte tento přijímač vysílače v režimu rx přes Bluetooth s mobilním telefonem/tabletem/počítačem a audio systém auta nebo jachty přijímá signál Bluetooth a plynule přehrává hudbu.

Příslušenství výrobku: adaptér ugreen bluetooth jack obsahuje 3, 5 mm audio kabel – 3, 5mm audio kabel 2RCA, 5 mm a napájecí kabel střídavého proudu, 5mm kovový adaptér, 3, 3, aby lépe splnil většinu požadavků vašeho použití. Duální spárování pro sdílenou hudbu: podporuje současné spojení dvou sluchátek AirPods nebo Bluetooth přes Bluetooth vysílač.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Číslo dílu35223
Modelka35223

8. CIRYCASE

#ad

Potlačení hluku, 3,5 mm Bluetooth 5.3 přijímač pro domácí stereo systém/reproduktor, CIRYCASE AUX Bluetooth adaptér do auta pro streamování hudby/handsfree, spojení dvou zařízení, výdrž baterie 16H

#ad
CIRYCASE #ad - Kromě toho využívá nejnovější technologii Bluetooth 5. 3, která je kompatibilní s většinou bluetooth zařízení a všemi verzemi Bluetooth a nabízí rychlejší a stabilnější spojení se zařízeními v okruhu 10 metrů. Bezpečnost volání zdarma a inteligentní paměť: vestavěný mikrofon pro hands-free hovory; multifunkční tlačítko mfb pro přijímání/opakování/odmítnutí hovorů, abyste měli volné ruce a mohli bezpečně a pohodlně jezdit.

Rychlé nabíjení a dlouhá životnost: bluetooth přijímač pro stereo zařízení potřebuje k úplnému nabití pouze 2 hodiny nabíjecí kabel typu C je součástí dodávky, šetří čas čekání a lze jej používat i během nabíjení. Inteligentní potlačení hluku: díky nejnovějším technologiím cvc8. 0 potlačení šumu a dsp je adaptér cirycase bluetooth schopen eliminovat ozvěny a potlačit rušivé zvuky pozadí jako vítr, provoz nebo davy lidí, že oba partneři obdrží autentický zvuk bez nežádoucích zvuků, aby bylo zajištěno, a to i v hlučném prostředí.

Ung. Bezdrátové přehrávání hudby a bluetooth 5. 3: aux bluetooth adaptér může proměnit vaše staré oblíbené zařízení bez bluetooth přes přídavný adaptér 3, 5 mm na moderní bezdrátové Bluetooth zařízení. Kromě toho má zabudovaná lithiová baterie 250 mAh dlouhou životnost a po plném nabití umožňuje provoz až 16 hodin. Párování dvou zařízení: tento přenosný bluetooth přijímač lze spárovat se 2 zařízeními současně, takže můžete bez problémů přepínat mezi posloucháním hudby a telefonováním, aniž byste si museli dělat starosti se zmeškáním hovorů.
ZnačkaCIRYCASE #ad
VýrobceCIRYCASE #ad
Číslo díluJ33 Bluetooth Car Adapter-Gray
ModelkaJ33 Bluetooth Car Adapter-Gray
ZárukaDvouletá zákaznická služba

9. Mengtech

#ad

USB Bluetooth Adapter Jack 3,5 mm, für Heimstereo/Auto-Musikgeräte, Cavo Lungo, Mengtech Ricevitore Bluetooth 5.0 per Auto, Integriertes Mikrofon

#ad
Mengtech #ad - KompatibilitÄt--bluetooth-buchse ist kompatibel mit auto- und heimsystemen und Lautsprechern. Walk without fears-- usb bluetooth car 5. 0 eingebautes mikrofon, sichere navigation, hören sie lieder, Freisprecheinrichtung für kostenlose Anrufe, echtzeit-Übertragung, Lautstärkeregelung, handy verbunden mit dem Auto-Audio, um die Müdigkeit zu lindern oder die Atmosphäre einzustellen.

Bluetooth aux 5. 0 empfänger unterstützt sbc high-definition-Audio-Decodierung, eingebautes Leistungsisolationsmodul, klar wiederherstellen Musik Details, hören guten Klang, Rauschfilter. Es unterstützt bluetooth-Geräte wie Handys, Tablets und Fernseher. Die linie körper ist aus hohen Rebound TPE-Material, gute Elastizität und ordentlich ist. High definition sound quality. Plug and play-- stecken sie einfach ein ende in aux und stecken sie das andere ende in usb als Stromversorgung, nachdem das Mobiltelefon und der Bluetooth 5.

0 empfänger zum ersten mal richtig gepaart wurden, kann das Auto automatisch nach dem Starten des Autos verbunden werden und das Signal ist stabil und nicht blockiert. Bluetooth 5. 0 empfänger kann zwei Geräte gleichzeitig verbinden. Well designed-- car bluetooth adapter die schale ist aus zinklegierung material, das Anti-Wrap, das verschleißfest und druckfest ist, kann Wärme schnell ableiten und hat eine längere Lebensdauer.
ZnačkaMengtech #ad
VýrobceMengtech #ad

10. APEKX

#ad

Kabelová sluchátka a reproduktory černý, bezdrátový 3,5mm Aux Hi-Fi audio přijímač s výdrží baterie 15 hodin, APEKX Bluetooth adaptér do auta, pro domácí stereo

#ad
APEKX #ad - Bezdrátové streamování hudby: streamujte hudbu jednoduše na sluchátka a reproduktory bez Bluetooth a proměňte kabelová zařízení v bezproblémové bezdrátové nastavení.

Dlouhá výdrž baterie: s až 15 hodinami přehrávání můžete nepřetržitě poslouchat hudbu nebo telefonovat po celý den, aniž byste museli často nabíjet. Funkce hands-free: pohodlně připojte svůj přístroj v autě a během jízdy můžete hovořit handsfree, abyste zajistili komunikaci i bezpečnost na silnici. Technologie bluetooth 5. 3: díky nejnovějšímu vývoji zajišťuje tato funkce ultra stabilní spojení, které zlepší váš bezdrátový zážitek. Možnost dvojitého párování: vychutnejte si flexibilitu při současném připojení dvou zařízení Bluetooth, takže můžete přepínat mezi hudbou a voláním nebo sdílet zážitek s někým jiným.
ZnačkaAPEKX #ad
VýrobceAPEKX #ad
Výška2.2
Délka0.5
Hmotnost0.04
Šířka2.7
Číslo díluBR19
ModelkaBR19
Záruka1 rok Warranty On Parts