Top 10 Apple Home Pod Mini – Stojany na reproduktory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GGMM

#ad

Dok ze dřeva s kovovým rámem, GGMM HomePod Mini stojan, HomePod Mini držák, černý ořech

#ad
GGMM #ad - Nejlepší pro příslušenství homepod mini – aktualizujte Homepod Mini nejen krásně, ale zajistěte také teplou a světlejší atmosféru pro váš domov. Jedinečný design sledujte kruhový design homepod mini.

Zachování všestranného zvuku pro snížení vibrací homepod mini se používají speciální plstěné kluzné podložky a základna vhodná 1:1. Jedinečné dřevo vyrobeno ze 100% černého ořechového dřeva, které krásně zdůrazňuje žilkování. Upozornění: hoempod mini není součástí dodávky. Snadná instalace za méně než 5 minut. Snadná instalace příslušenství je jednoduché a kreativní v designu, aby se přizpůsobilo Homepod mini. Co je součástí balení 1× stojan ggmm hp01 pro homepod mini český jazyk nelze zaručit. Zlepšete kvalitu zvuku.
ZnačkaGGMM #ad
VýrobceGGMM #ad
Číslo díluHP01
ModelkaHP01
ZárukaLifetime Warranty Against ManufacturerS Defects

2. EWIGE

#ad

Nástěnný držák kompatibilní s Homepod Mini, bílý, EWIGE držák pro Home Pod Mini ideální do kuchyně, koupelny

#ad
EWIGE #ad - Vynikající zvukový zážitek: držák na stěnu pomáhá systému homepod mini horizontálně přijímat a přenášet silnější a realističtější zvuk, aby bylo zajištěno, že váš hovor bude probíhat hladce a přesně.

Klasický design: tento nástěnný držák je koncipován speciálně pro mini Homepod a udržuje mini držák Hoomepod bezpečně a stabilně přístroj není součástí dodávky. Spora místa: s tímto nástěnným držákem můžete vytvořit dodatečný prostor a uložit svůj Homepod mini uspořádaný. Snadná instalace: nepotřebujete žádné nástroje ani příslušenství, a nástěnný design nezpůsobuje poškození stěny.

Jednoduše postupujte podle pokynů v naší příručce pro instalaci a lze jej dokončit za 5 minut. Zabudovaná správa kabelů: nabízí výrazný integrovaný systém řízení kabelů, který udržuje vaše kabely v bezpečné poloze a mimo dohled. Dá se snadno postavit všude tam, kde je zásuvka, a váš domov bude řádný a inteligentní.
ZnačkaEWIGE #ad
VýrobceEWIGE #ad
ZárukaZáruka 1 rok

3. SPORTLINK

#ad

Prostorově úsporný design bílý, SPORTLINK Kompatibilní s miniaturním nástěnným držákem Homepod – Homepod Mini držák zabudovaný management kabelů

#ad
SPORTLINK #ad - Profesionální servispokud máte problémy s kvalitou tohoto mini nástěnného držáku Homepod, neváhejte nás kontaktovat. Odpovíme vám do 24 hodin. Dlouhá životnost: mini nástěnný držák homepod dokáže váš Hompod Mini robustní zabezpečit, aniž byste si museli dělat starosti s nechtěným poškozením.

Praktický design tento mini stojan homepod má minimalistický design, plastový materiál s vysokou tuhostí a super přilnavostí. Uspořádejte svůj prostor: správa kabelů v tomto mini nástěnném držáku Homepod pro domov, díky kterému bude váš pokoj vypadat pěkně a uklizeně. Pokud jej potřebujete nainstalovat na drsnou stěnu, můžete držák upevnit přímo na stěnu, musíte použít vrtací nástroj. Náš produkt se dodává se šrouby. Snadná instalace pokud máte doma hladkou stěnu, což je velmi stabilní.
ZnačkaSPORTLINK #ad
VýrobceSPORTLINK #ad
Výška36
Délka46.8
Hmotnost0.14
Šířka44.4
Číslo díluGLWH-EUST49-WH
ModelkaGLWH-EUST49-WH

4. Molitececool

#ad

Stabilní držák na reproduktory pro Homepod Mini, šetří místo, vynikající správa kabelů bez změti kabelů bílý, Molitececool Nástěnný držák pro Homepod Mini

#ad
Molitececool #ad - Bílá. Molitececool nástěnný držák pro homepod mini, stabilní držák na reproduktor pro Homepod Mini, šetří místo, vynikající správa kabelů bez změti kabelů bílý. Přenosná montáž pro elektronické přístroje. Elektronika.
ZnačkaMolitececool #ad
Výška1.97
Délka3.94
Hmotnost0.24
Šířka2.36
Číslo díluN9801
ModelkaN9801

5. Cleverstation

#ad

Montáž přímo do zásuvky bez vrtání a lepení, Made in Germany, Cleverstation Nástěnný držák do zásuvky vhodný pro Apple HomePod Mini: Elegantní vedení kabelů, bílá

#ad
Cleverstation #ad - Jednoduchá montáž: žádné vrtání, žádné lepení. Konstrukce a výroba v německu: díky přesnému 3d tisku fdm v německu je zajištěna vysoká přesnost lícování vašeho HomePodu. Flexibilita: změňte polohu svého HomePodu, jak se vám líbí. Přesný tvar: držák byl navržen pro tvůj HomePod Mini. Vaše stěny zůstanou nepoškozené a nářadí je zbytečné. Moderní a uklizený design: integrované vedení kabelů zajišťuje čistý a elegantní vzhled. Každý držák je unikát.
ZnačkaCleverstation #ad
VýrobceCleverstation #ad
ModelkaCS-SH-HPM-W
ZárukaNicht zutreffend

6. balolo

#ad

Balolo Tripod | Apple HomePod Mini držák stojan | bílý

#ad
balolo #ad - Každý apple homePod Mini stojan je unikát. Zvuk bez námahy: s naším mini příslušenstvím HomePod máte ideální zvukový zážitek, protože reproduktor se zvyšuje.

Pravé dubové dřevo: 100% vyrobeno v německu. Stojan homepod má protiskluzové korkové nohy – vysoká kvalita od Balolo. Přesné zpracování: všechny díly jsou vyrobeny extrémně přesně. Nejušlechtilejší ochrana: Držák HomePod Mini chrání podkladovou plochu. Snadná instalace: homepod mini se jednoduše umístí do stojanu TriPod a stojí přímo bezpečně – žádné lepení nebo šroubování.
Značkabalolo #ad
Výrobcebalolo #ad
Výška3.15
Délka5.51
Hmotnost0.07
Šířka4.72
Číslo díluSF-TP-W
ModelkaSF-TP-W
ZárukaNo Warranty

7. CubeNest

#ad

CubeNest Mini držák HomePod | Apple HomePod Mini stojan vyrobený ze dřeva a hliníku | stojan pro Apple Home Pod Mini | gumové podložky pro dobrou stabilitu | přesné zpracování

#ad
CubeNest #ad - Dobrá stabilita: podložky z gumy dole na nohách zajišťují stabilitu i na hladkých površích. Přesné zpracování: cubenest homepod mini držák je vyroben z kvalitních materiálů hliník a dřevo.

Elegantní design: hliníkový stojan je navržen speciálně pro HomePod mini pro zdůraznění jeho elegantního vzhledu. Ideální zvukový zážitek: zvýšená poloha home pod mini přispívá k lepšímu šíření hudby v místnosti. Jednoduchá instalace: žádné lepení nebo šroubování – stačí pouze umístit reproduktor na stojan, rozpoznávání hlasu nebude narušeno.
ZnačkaCubeNest #ad
VýrobceCubeNest #ad
Záruka2 roky limitovaná záruka

8. Molitececool

#ad

Vynikající správa kabelů bez změti kabelů, stabilní držák na reproduktory pro Homepod Mini, šetří místo, Molitececool Nástěnný držák pro Homepod Mini

#ad
Molitececool #ad - Základní mini příslušenství apple homepod, který musíte mít! lepší zážitek ze zvuku tento držák je kompatibilní s homepod Mini může váš reproduktor vertikálně na zeď a poskytnout vám dobrý zvukový zážitek.

Snadné použití: montáž na zásuvku umožňuje instalaci vašeho Homepod Mini kamkoli bez vrtání otvorů nebo screws. Co máte: 1 x apple homepod mini nástěnný držák. Perfect cable management: wrap the cable around the reel and hide it perfect on the back of the holder. Držák na stěnu reproduktoru tato soketová montáž perfektně sedí na apple homepod mini a je navržena tak, kuchyně, aby držela bezpečnostní zařízení.

Pokud máte problém s objednávkou, neváhejte nás kontaktovat, můžeme váš problém vyřešit do 12 hodin. Pomáhá šetřit místo a udržovat každý moderní a moderní počítač. Lze jej namontovat do ložnice, koupelny, garáže a kanceláře jako dlouhá jako napájecí ponožka.
ZnačkaMolitececool #ad
Hmotnost0.24
Číslo díluN9802
ModelkaN9802

9. elago

#ad

Stabilní držák, protiskluzový stojan pro nabíječku černý, elago Silikonový stojan kompatibilní s HomePod Mini – správné ekvalizér, snadné ovládání s lepší viditelností displeje

#ad
elago #ad - Perfektní dárek pro každého, kdo používá mini-pod! ideální pro dárky k narozeninám pro milované lidi a dárky během prázdnin – především k Vánocům a jiným svátkům jako STOCKING STUFFERS! Elago je v první řadě designovým podnikem.

Originální stojan se osvědčil tak dobře, že firma elago vyvinula stojan pro mini! Stojan je vyroben z Durable silicone a vydrží déle než samotný pod. Nejlepší na stojanu je, že nemá vliv na funkčnost – akustika reproduktorů není omezena. Zvedáním misky z plochého povrchu pomáhá stojan chránit před poškrábáním a jiným poškozením. Silikon je nezávadný pro lidi a domácí zvířata, a proto je perfektní pro každou domácnost. Ve srovnání s jinými firmami jsou všechny naše výrobky navrhovány v domě ratsch.

Naše motto je jednoduše raffinesse, které jsou užitečné a geniální! vždy vyrábíme výrobky, které sami používáme, takže víme, protože vytváříme produkty, že je budete milovat. Od konceptu až po hotový produkt se každý aspekt vývoje produktu provádí interně, který se perfektně hodí, že obdržíte stojan, aby bylo zajištěno, chrání ho a vypadá dobře – tak ušetříte čas a peníze.
Značkaelago #ad
Výrobceelago #ad
Výška2.56
Délka2.56
Hmotnost0.07
Šířka0.67
Číslo díluEST-HPMINI
ModelkaEST-HPMINI

10. edaltec

#ad

Držák stojanu pro Apple nástěnný držák držák pro správu kabelů bílý dlouhý bílý, edaltec® HomePod Mini držák V1 zásuvka bez vrtání

#ad
edaltec #ad - Kompaktní : nejsou vidět žádné kabely. Vyrobeno v německu : Vyrobeno v Německu s 3D tiskem. FunkČnÍ : drží v EU zásuvce. Snadná montáž, bez vrtání, šroubování a lepení. Pičková kvalita ⭐: vysoká přesnost lícování a stabilita. Elegantní : nadčasový design. FlexibilnÍ: lze libovolně přemístit, jednoduše vybrat jinou zásuvku.
Značkaedaltec #ad
Výrobceedaltec GmbH #ad
Výška2.56
Délka3.35
Šířka1.77