Top 10 DJI Avatar Koffer – Drony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lykus

#ad

černá., Lykus Titan MM410 vodotěsná taška/kufr/pouzdro pro DJI Mini 4 Pro

#ad
Lykus #ad - Skladování – vhodné pro dji mini 4 pro/mini 3/mini 3 pro, až 7 baterií, nabíjení, nabíječku, kabel, dji rc 2/rc/rc-n2/n1, kryt sady filtru, vrtule a další příslušenství.

Rozměry: 14, 2 x 5, 7 palců / 36 x 26 x 14, 2 x 10, 4 cm | Čistá hmotnost: 1, 7 kg. Vnitřní ochrana – cnc precizně řezaná pěnová hmota se skládá ze speciálního typu EVA, který je pružnější než běžná EVA, aby lépe absorbovala tlak a nárazy. Vnější ochrana – kufr je vyroben z polypropylenu a nabízí silnou ochranu proti nárazům a tlaku. Vodotěsnost ip67 – sgs certifikovaná třída IP67 je bezpečná, i když kufr spadne do vody.
ZnačkaLykus #ad
Výška10.2
Délka14.2
Hmotnost3.31
Šířka5.7
Číslo díluDCP-MM410
ModelkaDCP-MM410

2. LEKUFEE

#ad

LEKUFEE vodotěsný kufr s tvrdou skořepinou pro DJI Avata Explorer ComboGoggles Integra/ DJI Avata Pro DJI Goggles 2/DJI Avata Fly Smart ComboDJI FPV Goggles V2 a příslušenství pouze přepravní

#ad
LEKUFEE #ad - Odolné proti vytlačování a nárazům. Silná ochranná funkce ip67 vodotěsné a prachotěsné. Udržujte předměty uspořádané. KartkartkartkartkartkartKartVata vrtule pár, kabel a příslušenství. Vybaveno dvěma západkovými uzávěry / protiskluzovou měkkou gumovou rukojetí / odvzdušňovacím ventilem.

Vnější rozměry dxŠxv: 16, 5 palců / 41, pláže, sněhové hory atd. Hmotnost: 2, 5 x 15 x 34, 3 x 5, deštné pralesy, 5 cm.1 x naše bezstarostná 12měsíční záruka / vrácení peněz a přátelský zákaznický servis. Design na míru tento vodotěsný kufr od lekufee je vybaven pěnovou vložkou na míru pro dji avata explorer Combo/DJI Avata Pro-View Combo / DJI Avata Fly Smart Combo/DJI RC Motion 2/DJI Goggles Integra/DJI Goggles 2/DJI FPV Goggles V2.

Vhodné pro použití ve venkovních prostředích, jako jsou pouště, 9 x 13, 75 kg.1× uživatelsky definované eva pěnové vložky, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Ideální na cestování nebo domácí skladování. Podporuje vodotěsné a prachotěsné, odolné proti poškrábání a nárazům, chrání váš dron DJI Avata Combo a příslušenství během přepravy venku. Kvalitní servisobdržíte: 1 x vodotěsné pouzdro lekufee. Každé příslušenství pro drony Avata má své vlastní místo.
ZnačkaLEKUFEE #ad
VýrobceLekufee #ad
Výška13.58
Délka16.34
Hmotnost6.06
Šířka5.91
Číslo díluLK1020
ModelkaLK1020
ZárukaZáruka výrobce po dobu 12 měsíců od data zakoupení

3. LEKUFEE

#ad

LEKUFEE Kompaktní přenosná vodotěsná taška kufr kompatibilní s dronem DJI Mavic Mini 2 Dron a Mavic Mini 2 příslušenství mini 2 drony a příslušenství nejsou součástí dodávky, Pěnová barva Eva -

#ad
LEKUFEE #ad - Naše bezstarostná 12měsíční záruka/vrácení peněz a přátelský zákaznický servis DJI Mavic Mini 2 Dron není součástí dodávky. Cestovní a přenosnývnější rozměry dxŠxv: 10, 8 x 8, 3 palců / 1, 5 x 22 x 11 cm. Skládací rukojeť, ergonomická, pohodlné nošení.

Držák na tvrdou skořepinu dji mavic mini 2 je nárazuvzdorný, odolný proti poškrábání a vodotěsný. Který chrání váš dron mavic mini 2 a příslušenství DJI Mini 2 před poškrábáním. Jedinečný design tvrdý kryt lekufee mavic mini 2 vybavený vyrovnávacím ventilem. Hmotnost: 2, 7 x 4, 1 kg. Kapacita pamětivodotěsný kufr lekufee vhodný pro dji mavic mini 2 dron, 5x dji mini 2 baterie včetně maivc mini 2 dronu vestavěného akumulátoru; 1x nové dálkové ovládání DJI Mini 2; 3x DJI Mavic Mini 2 RC kabel; 1x DJI Mavic Mini 2 dvoucestná nabíjecí stanice; 4x vrtule pár; 2x Mavic Mini 2 Řídicí pár; 2 x micro SD karta a další příslušenství.

Otvor pro visací zámek, průměr 0, 3 palce / 0, 75 cm, lze uzavřít visacím zámkem. Ideální pro cestování nebo domácí skladování. Kufr můžete použít na cesty / 27, 4 liber / lezení / jízdu na lodi a jiné předměty. Zákaznický servisco obdržíte: 1 x vodotěsný kufr lekufee dji mavic mini 2. Tvrdé pouzdro mavic mini 2 můžete zcela jednoduše uložit do batohu nebo zavazadla.
ZnačkaLEKUFEE #ad
VýrobceLEKUFEE #ad
Výška4.33
Délka10.83
Hmotnost2.43
Šířka8.86
Číslo díluLK400-4
ModelkaLK400-4
ZárukaZáruka výrobce na 12 měsíců od data nákupu

4. LEKUFEE

#ad

Vodotěsný IP 67, Lekufee kufr pro DJI Mavic Mini dron a příslušenství Kit

#ad
LEKUFEE #ad - Nur kufřík! dji mavic mini drony a příslušenství nejsou součástí dodávky. Nebo můžete nosit kufr v letadle, 4 x 26, 9 cm 13, 5 x 11, 5 x 10, 7 palců; vybaveno gumovými držadly, vnější rozměry D x Š x V: 34, protiskluzový, 4 x 4, 5 kg, lodi, motorce atd. Záruka kvality 12 měsíců bezstarostná záruka, zcela bez rizika; v případě dotazů se obraťte na nás.

Silná ochranaprachotěsná, odolná proti poškrábání. Mini držák na tvrdé pouzdro mavic je odolný proti nárazům, poškrábání, vodotěsná IP67, vodotěsný. Specifický design pro zákazníkypouzdro lekufee bylo vyvinuto speciální pěnovou vložkou pro dózy dji mavic mini a příslušenství. Kvalitní materiálymateriály: vnější skořepina abs odolná proti oděru a úderům. Tento vodotěsný mini kufřík je ideální na cesty nebo k uložení doma. Lze uchopit: mavic mini drone, 8x dji mavic mini baterie včetně vnitřní baterie dronu, 3x mavic mini rc kabel; 1x mavic mini nabíječka baterie; 4x náhradní vrtučka; 2x Mavic Mini Control Sticks, 2x Micro SD karty, 1x Mavic mini dálkové ovládání, Lekufee Mavic Tablet Holder a další příslušenství.

Pravidelně na cestách nebo při přepravě. Velikost kufru vám umožňuje uschovat ho v batohu nebo zavazadle. Přenosné a skladováníhmotnost: 1, snadno se přenáší. Vnitřní elastická pěna na na ochranu, která chrání Vaše mini drony Mavic a vaše příslušenství před poškrábáním.
ZnačkaLEKUFEE #ad
VýrobceLEKUFEE #ad
Výška10.43
Délka13.54
Hmotnost3.31
Šířka4.69
Číslo díluLK500-1
ModelkaLK500-1
ZárukaHerstellergarantie für 12 Monate ab Kaufdatum

5. Smatree

#ad

Smatree 7,2 litru taška pro DJI Mini/Mini 2, Černá/Dji Mini 3pro kufr

#ad
Smatree #ad - Vhodné pro venkovní prostředí jako pouště, 6 cm; hmotnost: 1, sněhové hory atd. Ideální pro cestování s robustním zevnějškem, vodotěsný, kompaktní, vestavěné držadlo pro bezpečné používání. Se dvěma speciálními 7typovými zámky udržíte kufr bezpečně zavřený.

Speciálně vyvinuto pro dji mini 3 pro/dji mini 4 pro, 1 x dálkové ovládání rc / 1 x dálkové ovládání dji rc-n1, 3 x inteligentní letecké baterie/ 1 x obousměrná nabíjecí stanice + 1 baterie, řídicí páky, toto vodotěsné pouzdro s tvrdým pouzdrem je kompatibilní s 1x dronem DJI Mini 3 Pro, kabely, SD karty a další příslušenství.

Robustní exteriér nabízí maximální ochranu pro váš dji mini 3 pro/dji Mini 4 Pro a příslušenství, udržuje je dobře organizovaný během cestování nebo přepravy. Vnější rozměry: 35, pláže, 2 cm × 10, deštné pralesy, 5 cm × 27, 46 kg. Vyrobeno z vysoce hustého materiálu eva a abs, ideální vodotěsné pouzdro, proti pádu a poškrábání v případě nouze vám zajistí šťastnou a pohodlnou cestu.
ZnačkaSmatree #ad
VýrobceSmatree #ad
Číslo díluSmatree
ModelkaD600MN3

6. STARTRC

#ad

černá+červená, Sada kufrů, STARTRC MINI4 CASE

#ad
STARTRC #ad - Každodenní život tento vodotěsný kufr je nepostradatelným společníkem v životě a nabízí bezpečnostní ochranu pro příslušenství DJI Mini 4 Pro. Voděodolný toto mini 4 pro příslušenství kufr drží kufr vždy bezpečně uzavřený, účinně vodotěsný a odolný proti nárazům, ideální na cestování nebo domácí skladování.

Dobré utěsnění vodotěsné pouzdro má vynikající těsnění, které může účinně zabránit vniknutí vlhkosti, prachu a nečistot do vnitřku boxu, čímž je zajištěna čistota a bezpečnost pro DJI Mini 4 Pro. Co obdržíte1 x kufr s tvrdou skořepinou upozornění: mini 4 Pro dron, ovladač a další příslušenství nejsou součástí dodávky. Odolnost proti pádu robustní skořepina pouzdra z tvrdého pouzdra funguje jako stálý strážce a chrání pouzdro dji mini 4 pro před poškrábáním a nečistotami. Ať už jdete na procházku venku v deštivém dni nebo se vydáte na vodu, toto vodotěsné pouzdro vám poskytne bezpečí a bezstarostný pocit.

Design specifický pro zákazníkatoto pouzdro z tvrdého pouzdra bylo vyvinuto speciálně pro dálkové ovládání DJI Mini 4 Pro & RC 2/RC-N2 a další příslušenství. Pokaždé, můžete vidět, když jej otevřete, že je stroj v dobrém stavu. Velká kapacitapouzdro mini 4 pro nabízí místo pro: 1 x mini 4 pro dron, nabíjení baterie, 3 x přídavné baterie, rc kabel, 1 x dálkové ovládání RC 2/RC-N2, filtr, nabíječku, vrtule a další příslušenství.
ZnačkaSTARTRC #ad
Výška10.4
Délka14.1
Šířka5.1
Číslo díluLV-mini4procase2
ModelkaLV-mini4procase2

7. LEKUFEE

#ad

LEKUFEE Přenosný vodotěsný kufr s tvrdou skořepinou pro DJI Mini 3 ProDJI RC N1/DJI Mini 3 DJI RC N1 a příslušenství pouze kufr

#ad
LEKUFEE #ad - Je vodotěsná, prachotěsná, nárazuvzdorná a nabízí ochranu pro váš dron a příslušenství během přepravy a na cestách. 12měsíční záruka bez starostí / vrácení / vrácení peněz; absolutně bezrizikový nákup; pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Kvalita pouzdrataška pro dron dji mini 3 je vyrobena z tvrdého pp plastu a je vybavena 2x zacvakávacími a vytahovacími uzávěry, 1x ergonomickou rukojetí, 1 x ventilem vyrovnávání tlaku vzduchu, 2 x otvory pro visací zámky a těsnicím kroužkem odolným proti povětrnostním vlivům. Servisní podpora obdržíte: 1 x profesionální kufr lekufee s pěnovou hmotou. Individuální designvodotěsná tvrdá skořepina Lekufee s uživatelem definovanou dvouvrstvou pěnovou hmotou je perfektní pro DJI Mini 3 Pro. Pouze kufr.
ZnačkaLEKUFEE #ad
VýrobceLEKUFEE #ad
Výška8.86
Délka10.83
Hmotnost2.43
Šířka4.33
Číslo díluLK405
ModelkaLK405
ZárukaZáruka výrobce po dobu 12 měsíců od data zakoupení

8. FPVtosky

#ad

FPVtosky Tvrdý kryt pro DJI Avata DJI Goggles V2/Goggles Integra, kufřík s příslušenstvím DJI Avata pro DJI Motion/RC Motion 2/FPV Remote Controller 2, vodotěsný přepravní kufr pro Avata

#ad
FPVtosky #ad - Profesionální design tato taška dji avata pro je koncipována speciálně pro dji avata combo a příslušenství. Kompatibilní se třemi dálkovými ovladači vodotěsné pouzdro na nošení avata může současně uložit dji motion / dji rc motion 2 a dálkové ovládání DJI FPV 2.

Velikost výrobku 42 * 33 * 15, 4 cm, hmotnost netto: 2, 27 kg. Pokud chcete uložit pouze jedno dálkové ovládání, lze druhý slot použít také pro uložení dalšího příslušenství Avata. Snadné použití a přenosnost vodotěsné pouzdro z tvrdé skořepiny dji avata pro má stabilní a robustní rukojeť, kterou lze snadno přenášet. Jiný datový kabel a příslušenství atd. Co obdržíte: 1 x avata Pro Combo tvrdé pouzdro.

Vodotěsnosti je dosaženo především tlakovým utěsněním vnitřního okraje pouzdra měkkým silikonem. Silný měkký polštář z vlnité pěny nabízí vylepšenou ochranu. Pokud není vodotěsný, podpoříme bezpodmínečné vrácení peněz v plné výši. Upozornění: tento produkt neobsahuje dron Avata a žádné příslušenství! Snadno se skladuje a je vhodná pro cestování. Pouzdro je velmi kompaktní a přenosné a lze ho zabalit do kufru.
ZnačkaFPVtosky #ad
Výška6.1
Délka16.54
Hmotnost5.18
Šířka12.99
ModelkaAvata Case

9. RLSOCO

#ad

Nabíječka a baterie X 4 jeden v těle, ramenní lišty, ovladač pohybu, RLSOCO Pouzdro pro DJI FPV Combo/Avata Pro – vhodné pro příslušenství FPV/Avata: Tělo dronu, FPV Goggles V2, dálkové ovládání

#ad
RLSOCO #ad - Každý výrobek má své přesné místo a hodí se řádně ke straně. Silný dům pro vaši rodinu FPV Combo. Komplexní záruka kvality – všechny naše výrobky používají ekologické materiály, které jsou certifikovány RoHS, tvrdé, odolné pouzdro EVA a jsou vodotěsné.

Citlivá přihrádka --v porovnání s jinými kryty na trhu je tento kryt kompaktní, ale obsahuje téměř FV příslušenství. Pevné látky a struktura – tato cestovní taška z materiálu eva s vysokou hustotou a vynikajícími polyesterovými materiály je dostatečně robustní a má dlouhou životnost, aby dobře chránila váš dron a vaše příslušenství. Dno se dodává s odnímatelným dílem eva pro dron dji a jeho příslušenství, se kterým můžete uložit další velké předměty tím, že odstraníte dno.

Upozornění: pouze případ, dron a příslušenství nejsou součástí dodávky. Flexibilní podpora eva --tento kufr je mnohostranně použitelný. Profesionální kufr na drony -- toto kvalitní pouzdro bylo speciálně pro dji fpv combo/avata pro - vhodné pro příslušenství fpv/avata: tělo dronu, ramenní lišty, nabíječka a baterie X 4 jeden v těle dronu, FPV Goggles V2DJI Goggles 2, dálkové ovládání, ovladač pohybu, vrtule a kabel.
ZnačkaRLSOCO #ad
VýrobceRLSOCO #ad
Výška6.3
Délka16.14
Šířka15.35
Číslo díluRLE-DJ FPV
ModelkaRLE-DJ FPV

10. Miieomi

#ad

Profesionální kufr Mini 3 Pro, vodotěsný skořepinový kufr pro dron DJI Mini 3 Pro a DJI RC/DJI RC N1 dálkové ovládání a dron DJI Mini 3 příslušenství

#ad
Miieomi #ad - Pokud máte jakékoliv dotazy, napište nám jednoduše na nás. Profesionální kufr pro dji mini 3 pro speciálně vyvinutý pro dron dji mavic mini 3, vhodný pro dálkové ovládání dji rc-n1 / dji rc dálkové ovládání. Toto prachotěsné, vodotěsné a nárazuvzdorné tvrdé pouzdro nabízí maximální ochranu pro příslušenství dronů DJI Mini 3.

Kvalitní servisbalení: 1 x vodotěsný kufr dji mini 3 pro dji mini 3 dron a příslušenství nejsou součástí dodávky. Kompletní ochrana taška z tvrdé skořepiny pro mini 3 z vysoce hustého pp plastu ip67 stupeň vodotěsnosti a s vysoce kvalitní pěnou EVA proti nárazům, s plnou ochranou. Můžete uložit: 1 x dron dji mini 3 pro, 1 x dji dálkové ovládání, 1 x rozbočovač nabíjení baterie, 8 x baterie 1 baterie v dronu a 3 instalované v nabíjecím zdvihu, ND filtr Case a další příslušenství mini 3 drony. Vynikající zpracování vodotěsný kufr dji mini 3 pro je standardně vybaven ventilem pro vyrovnávání tlaku, pohodlná a trvanlivá rukojeť a navíc se dvěma akčními západkami, otvory se přesně hodí na dron DJI Mini 3 a příslušenství Mini 3, snadno se otevírají nebo zavírají.

Je praktický pro uložení doma nebo nošení venku. Kufr miieomi dron je nabízen s vynikající kvalitou i za výhodnou cenu. Kromě toho nabízíme ještě profesionální servis. Přenosný a s dlouhou životností navrženo s pevnou rukojetí a odnímatelným ramenním popruhem, nabízí dvě metody nošení pro vaše pohodlí.
ZnačkaMiieomi #ad
VýrobceMiieomi #ad
Hmotnost3.09
Číslo díluD001
ModelkaD001