Top 10 Fully MTB 29 Zoll – Horská kola

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bergsteiger

#ad

21 rychlostí, 29 palců, Fully MTB pro chlapce, přehazovačka Shimano, plné odpružení, ženy a pány, Bergsteiger Horské kolo Kodiak, dívky, kotoučová brzda

#ad
Bergsteiger #ad - Vynikající vybavení – 21rychlostní řazení shimano Tourney, V-brzda vzadu, kotoučová brzda vpředu, plné odpružení, stojan a odrazky. Rychlá montáž – 26palcové kolo je již z 90 % předmontované a je hotovo několika málo pohyby.

Moderní design – model je absolutním poutačem pozornosti, který zanechá trvalý dojem i díky kvalitnímu laku. Pokud by přesto došlo k problému, je zde náš zákaznický servis vždy pro vás. Pokud vám na rozdíl od očekávání Fully MTB nevyhovuje, je zaslání zpět zdarma. Od cca 150 cm tělesná výška je vhodná pro muže a dámy, chlapce a dívky. ZÁkaznickÝ service – bergsteiger jízdní kola spojují bezpečnost, komfort, design a komponenty s dlouhou životností. Kompletní horské kolo – 26palcové horské kolo je ideální pro každodenní cesty do školy nebo do práce.
ZnačkaBergsteiger #ad
VýrobceBergsteiger #ad
Hmotnost39.68

2. Licorne Bike

#ad

Jízdní kolo pro chlapce, černá-limetka, pány a dámy – 21 rychlostí – kotoučová brzda pánské kolo – nastavitelná přední vidlice 29 palců, dívky, Licorne Bike Diamond Premium horské kolo hliník

#ad
Licorne Bike #ad - Až 30 dní po zakoupení! Jedinečný design: kola od licorne mohou vyniknout nejen svými vnitřními hodnotami. Vysoce kvalitní materiály: kolo má robustní a odolný hliníkový rám, takže můžete kolo používat v každé situaci. Hliníkový rám, průběh kabelu v rámu jízdního kola a nastavitelné odpružení vidlice mechanický zámek.

Díky vysoce kvalitnímu řazení lezete s horským kolem Licorne zaručeně každou horu. Perfektní horské kolo: kolo je skutečný každodenní hrdina a je vhodný pro každodenní použití, na cestu do práce, ale také na výlet do hor. Díky modernímu a jedinečnému designu jsou vysoce kvalitní kola v každé situaci skutečným poutačem pozornosti. Licorne bike's slib: abychom vám mohli rozhodnutí o koupi trochu usnadnit, bereme na sebe riziko zcela a slibujeme.

Navíc je kolo z 85 % předmontované a po krátkém nastavení brzd a převodů můžete začít přímo s jízdou. Prémiová kvalita: s optimalizovaným řetězovým řazením zažijete optimální jízdní komfort díky čistému a jemnému převodu. Tak se zaručeně dostanete do cíle nezávisle na počasí. Pokud by se vám z nějakého důvodu na kole něco nelíbilo, dostaneš peníze zpět.
ZnačkaLicorne Bike #ad
VýrobceLicorne Bike GmbH #ad
Hmotnost44.09

3. Licorne Bike

#ad

24 26 palců, muže a dámy – 21 převodů při 18 rychlostech, jízdní kolo pro dívky, chlapce, Licorne Bike Prémiové horské kolo Guide 20

#ad
Licorne Bike #ad - Navíc obdržíte kapsu na rám a sadu nářadí pro rychlou instalaci jako příslušenství. Tak se zaručeně dostanete do cíle nezávisle na počasí. Vysoce kvalitní materiály: kolo má robustní a odolný ocelový rám, takže můžete kolo používat v každé situaci.

Licorne bike's slib: abychom vám mohli rozhodnutí o koupi trochu usnadnit, bereme na sebe riziko zcela a slibujeme. Perfektní horské kolo: kolo je skutečný každodenní hrdina a je vhodný pro každodenní použití, na cestu do práce, ale také na výlet do hor. S jízdním kolem značky licorne bike tě vidí, podle normy pro provoz na silnici, díky přednímu / podsvícení, zaručeně každý na silnici. Díky modernímu a jedinečnému designu jsou vysoce kvalitní kola v každé situaci skutečným poutačem pozornosti.

Pokud by se vám z nějakého důvodu na kole něco nelíbilo, dostaneš peníze zpět. Prémiová kvalita: s optimalizovaným řetězovým řazením zažijete optimální jízdní komfort díky čistému a jemnému převodu. Navíc je kolo z 85 % předmontované a po krátkém nastavení brzd a převodů můžete začít přímo s jízdou. Až 30 dní po zakoupení! Jedinečný design: kola od licorne mohou vyniknout nejen svými vnitřními hodnotami. Díky vysoce kvalitnímu řazení lezete s horským kolem Licorne zaručeně každou horu.
ZnačkaLicorne Bike #ad
VýrobceLicorne Bike GmbH #ad
Délka26
Hmotnost43.25
ZárukaZáruka 2 roky

4. OMEGA BIKES

#ad

21 rychlostí, chlapecké jízdní kolo & pánské jízdní kolo, mechanické kotoučové brzdy, vhodné od 185 cm, OMEGA BIKES Horské kolo Thomas 27,5–29", vybavené Shimano, odpružení vidlice

#ad
OMEGA BIKES #ad - Kola omega spojují bezpečnost, komfort a design. 21rychlostní řazení shimano a dva mechanické kotouče s brzdovými a přesmykacími rukojeťmi shimano pro absolutní kontrolu v každé situaci.

Horské kolo omega bikes thomas je od výšky cca 185 cm vhodné pro chlapce a muže. Na nerovném základě zajišťuje vysoce kvalitní odpružená vidlice suverénní odpružení silnějších úderů. Jízdní kolo je vybaveno hliníkovým rámem 49 cm, který je lakovaný z nejkvalitnějších materiálů. Montáž je rychlá a snadná, protože kolo je již z 95 % předmontované.

Jak na asfaltových pracovních a školních cestách, tak i na kopcovitých i zakořeněných lesních cestách zajišťuje tento model bezpečnou jízdu. Doplňky: Stojan a reflektory. Při výrobě se instalují pouze vybrané komponenty s dlouhou životností, takže se z kola budete dlouho těšit. Tím je zapotřebí až do první jízdy jen několik kroků.
ZnačkaOMEGA BIKES #ad
VýrobceOmega Bike #ad

5. Airtracks

#ad

Airtracks 29 palců horské kolo pánské MTB jízdní kolo Hardtail MB.2930 Shimano Alivio 27 x rychlostní přehazovačka RD-M3100-SGS – 46 cm tělesná výška 170–180 cm

#ad
Airtracks #ad - Vzhledem k velikosti balíků jsou jízdní kola dodávána spedicí, balíkové stanice nebo poštovní pobočky nelze dodat. Je vybavena robustními ocelovými pružinami, které nabízejí lineární vlastnosti pružiny. Ve srovnání s menšími koly běží snadněji, pořiďte si tento "Twentyniner".

Konečnou montáž připravenou k jízdě je provedena odbornou osobou. Pokud chcete být rychlejší a stabilnější, tedy větší přilnavost. Nezbytnost pro každé mtb – kotoučové brzdy! aby dobře uchopil, je MB. 2930 vybaven hydraulickými – Shimano MT200 Musí se pouze zafixovat řídítka a pedály. Protože se zde jedná o hardtail, nemůžeme se vzdát odpružené vidlice. High-end horské kolo, 27 převodů, doporučená výška rámu 46 cm velikost těla 170–180 cm, hardtail, horské kolo, 29 palců, 51 cm velikost těla 180–190 cm, Shimano Alivio, .

Aby byl brzdný účinek ještě silnější, máme vpředu větší brzdový kotouč 180 mm ve srovnání se zadní stranou 160 mm. Pod kokpitem se nachází Suntour XCE28 s pružinou 100 mm. 27rychlostní přehazovačka shimano alivio přispívá ke snadnému řazení a širokému rozsahu převodů. Toto kolo je výrobek made in eu a dodává se z 98 % smontovaný.
ZnačkaAirtracks #ad
VýrobceAirtracks #ad
Hmotnost32.41

6. Galano

#ad

33 cm, Galano Dirtbike 26 palců MTB G600 horské kolo jízdní kolo 18rychlostní Dirt Bike kolo černá/stříbrně šedá

#ad
Galano #ad - S modelem g600 zahrne galano do své produktové řady také dirtbike. Doporučujeme kolo pro jezdce s velikostí mezi 145 cm a 165 cm. Uspořádání čepů kabátů nabízí velkou přilnavost na nezpevněných cestách a současně dobré valivé vlastnosti, takže můžete řádně pojmout jízdu.

Odpružená vidlice zachycuje nárazy a účinně tak chrání paže a trup. K dispozici je 18 převodových stupňů, takže se G600 dobře hodí i pro správné jízdy. Dirt-rám se silně klesající horní trubkou je vyroben ze stabilní oceli. G600 je vybaven 26 palcovými pneumatikami o šířce 2, 3 palce, které díky hnědému bočničce zajišťují potřebný offroadový vzhled.

Toto 26palcové kolo kombinuje nejlepší vlastnosti horského kola a BMX za výhodnou cenu a zaručuje opravdu velkou radost z jízdy. Hardtail je poháněn řetězovým pohonem. Aby bylo možné ihned začít bez dlouhého kutilství, jsou naše jízdní kola dodávána již minimálně z 85 % předmontovaná. Na obou kolech jsou namontovány mechanické kotoučové brzdy.
ZnačkaGalano #ad
VýrobceGalano #ad
Hmotnost39.68

7. Galano

#ad

MTB Hardtail, Galano GA20 horské kolo 24 palců, pro chlapce, dívky, horské kolo, 30 cm, horské kolo, jízdní kolo pro mládež, mládež, 21 rychlostí černá/šedá, děti od 8 let

#ad
Galano #ad - Neklouzavé pneumatiky mtb 24 x 2, 10 palců s hrubým profilem pro bezvadnou přilnavost a bezúdržbové V-brzdy. S pružnou 21rychlostní přehazovačkou nastartuje potomek rychlou jízdu. Kolo je dodáváno z 85 % předmontované. Přední kolo, sedlo, řídítka a pedály musí být namontovány, než mohou děti vyrazit. Lehký ocelový rám kombinovaný s odpruženou vidlicí s pružinou 60 mm. Robustní horské kolo 24" pro děti s tělesnou výškou 130 – 145 cm od 8 let.
ZnačkaGalano #ad
VýrobceGalano #ad
Hmotnost31.97

8. Licorne Bike

#ad

Dívky, muže a dámy – 21 rychlostí – pánské kolo, Licorne Bike Effect Premium horské kolo hliníková kotoučová brzda/V-brzda jízdní kolo pro chlapce

#ad
Licorne Bike #ad - Díky vysoce kvalitnímu zapojení vylezete na horské kolo LICORNE zaručeně každou horu. Prémiová kvalita: s optimalizovaným řetězovým obvodem zažijete optimální jízdní komfort díky čistému a jemnému převodu. S jízdním kolem od licorne bike vás díky přední/podsvícení vidí podle StVZO, zaručeně každý na silnici.

Kromě toho je kolo z 85 % předmontované a po krátkém nastavení brzd a převodů můžete hned začít jezdit. Díky modernímu a jedinečnému designu jsou vysoce kvalitní kola v každé situaci skutečným poutačem pozornosti. Perfektní motorka: kolo je skutečným každodenním hrdinou a je vhodné pro každodenní použití, na cestu do práce, ale také na túru do hor. Slib na kolo od licorne bike: abychom vám mohli trochu usnadnit rozhodnutí o koupi, bereme riziko zcela na sebe a poskytneme vám slib.

Jedinečný design: kola licorne mohou zářit nejen vašimi vnitřními hodnotami. Pokud se vám z nějakého důvodu na kole něco nelíbí, dostaneš peníze zpět. Až 30 dní po nákupu! Navíc od nás dostanete pro bezpečné uložení tašku na rám a nářadí jako příslušenství. Vysoce kvalitní materiály: kolo má robustní a odolný hliníkový rám, takže můžete kolo používat v každé poloze. Tak se zaručeně dostanete k cíli nezávisle na počasí.
ZnačkaLicorne Bike #ad
VýrobceLicorne Bike GmbH #ad
Výška0
Délka29
Hmotnost48.5
Šířka0

9. Licorne Bike

#ad

Licorne Bike Silné 2D prémiové horské kolo 27,5 palců – jízdní kolo pro chlapce, dívky, dámy a pány – kotoučová brzda vpředu a vzadu – 21 rychlostí – plné odpružení

#ad
Licorne Bike #ad - Tak se zaručeně dostanete do cíle nezávisle na počasí. Prémiová kvalita: s optimalizovaným řetězovým řazením zažijete optimální jízdní komfort díky čistému a jemnému převodu. S jízdním kolem od licorne bike uvidí díky křiklavým barvám určitě každý.

Perfektní horské kolo: kolo je skutečný každodenní hrdina a je vhodný pro každodenní použití, na cestu do práce, ale také na výlet do hor. Vysoce kvalitní materiály: kolo má robustní a odolný ocelový rám, takže můžete kolo používat v každé situaci. Díky vysoce kvalitnímu řazení lezete s horským kolem Licorne zaručeně každou horu. Pokud by se vám z nějakého důvodu na kole něco nelíbilo, dostaneš peníze zpět. Licorne bike's slib: abychom vám mohli rozhodnutí o koupi trochu usnadnit, bereme na sebe riziko zcela a slibujeme.

Až 30 dní po zakoupení! Navíc je kolo z 85 % předmontované a po krátkém nastavení brzd a převodů můžete začít přímo s jízdou. Díky modernímu a jedinečnému designu jsou vysoce kvalitní kola v každé situaci skutečným poutačem pozornosti. Jedinečný design: kola od licorne mohou vyniknout nejen svými vnitřními hodnotami. Navíc od nás dostanete sadu nářadí pro rychlou aplikaci zdarma.
ZnačkaLicorne Bike #ad
VýrobceLicorne Bike GmbH #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost50.71
Šířka0

10. BIKESTAR

#ad

Hliníkové horské kolo, Shimano 21 převodů, kotoučová brzda, 29 palců pneumatiky | 18 palců rám hliníkové MTB | černá a šedá, BIKESTAR Hardtail

#ad
BIKESTAR #ad - Naše výrobky v mnichově plánujeme, navrhujeme a navrhujeme ještě sami, aby byla v popředí bezpečnost a dlouhá životnost. Snadná montáž: řídítka, sedlo, pedály, přední a zadní kolo je třeba ještě namontovat. Nebylo by moc lepší, kdybys s tím mohl jeden den správně vyrazit venku? u nás žádný problém.

Testování bez rizika: perfektní kolo nenajdete během 10 minut. Výkonný a elegantní: německé inženýrství se u tohoto kola setkává s moderním designem, vybíráme přitom zabudované komponenty pro naše kola a dbáme na to, inspirováno současnými trendy v oblasti horských kol. Srozumitelné video sestavení najdete u obrázků produktů a v případě potřeby je vám náš zákaznický servis samozřejmě k dispozici. Pokud by to nemělo být správné, můžete jej bez ohledu na zákonnou lhůtu pro odstoupení od smlouvy zaslat zpět náklady na vrácení zboží po zákonné lhůtě pro odstoupení od smlouvy nese kupující.

Mechanické kotoučové brzdy vzadu a vpředu zajišťují potřebnou kontrolu a duté komorové ráfky pro větší stabilitu na jakémkoli druhu podkladu. Velikost pneumatiky 29 palců a velikost rámu 18 palců je vhodná pro chlapce nebo dívky, stabilní a bezpečný: velmi stabilní hliníkový rám pro každodenní použití na horách, ale i dospělé od 175 cm. Dali jsme na něj ještě jednu a necháme vám celých 60 dní čas na důkladné testování. Lehký, do školy nebo do práce.
ZnačkaBIKESTAR #ad
VýrobceStar-Trademarks #ad
Hmotnost37.48
Číslo díluBI-29-MB-J1-BKGY