Top 10 Kaweco Füller – Plnicí pera

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Kaweco

#ad

Kaweco Plnicí pero COLLECTION Vibrant Violet Aluminium I Premium plnicí pero pro inkoustové patrony s vysoce kvalitní ocelovou pružinou I sportovní pero 13,5 cm I šířka pera B šířka

#ad
Kaweco #ad - Kompaktní a lehký. Lehký plnicí pero kaweco má s uzavřeným víčkem 10, 5 cm ideální kapesní formát víčko nasazené 13 cm I Kaweco inkoust v různých barvách je k dostání samostatně.

Více než 100 let kaweco sport klasický design z kvalitního hliníku v limitovaných kolekčních barvách – přesvědčí nejnovější technikou – příjemný na dotek a citelně měkký pocit při psaní. Od nepaměti je prvotřídní kvalita funkčnosti a nejlepší služby v popředí. Perfektní psací nástroj zaručeně najdete v našem rozsáhlém sortimentu – od tužky přes plnicí pero až po kuličkové pero.

Kvalita od roku 1883. Výroba probíhá ruční montáží a individuální kontrolou ve městě tužky Norimberku. Spolehlivé každý den plnicí pero kaweco sport s vysoce kvalitním ocelovým peřím made in Germany je k dostání v pěti různých šířkách a je tak ideální pro každý typ písma.
ZnačkaKaweco #ad
VýrobceKaweco #ad
Výška0.39
Délka5.12
Hmotnost0.18
Šířka0.39
Číslo dílu4250278624811
Modelka10002124
ZárukaŽádná záruka

2. Kaweco

#ad

Fine Nib mit Kaweco Sport Octagonal Clip Chrome, Kaweco Sport Skyline Füllfederhalter Mint

#ad
Kaweco #ad - Kommt mit einer blauen tintenpatrone, einem achteckigen Kaweco Sport-Clip, einer Kaweco-Garantie und einer Bedienungsanleitung sowie einer Kaweco-Geschenkbox aus Pappe. Der kaweco sport folgt eng einem originalen oktogonalen Kaweco-Design von 1935. Die kompakte größe liegt genau richtig in der Hand, geschlossen, 104 mm lang, 132 mm offen und etwas mehr als 14 mm im Durchmesser. Verwendet die internationale Standard-Mini-Tintenpatrone. Hergestellt in Deutschland.
ZnačkaKaweco #ad
VýrobceKaweco #ad
Výška4.1
Délka4.1
Hmotnost0.04
Šířka0.5
Číslo dílu4712839720399

3. Kaweco

#ad

Kaweco Plnicí pero Al Sport I Premium luxusní plnicí pero pro inkoustové patrony s vysoce kvalitní ocelovou pružinou I sportovní pero 13,5 cm černé šířka pera: M střední

#ad
Kaweco #ad - Kompaktní a lehký lehký. Více než 100 let kaweco sport klasický design v kombinaci s moderním hliníkem – přesvědčí nejnovější technologií, příjemným dotykem a citelně měkkým pocitem při psaní.

Lehký, ale robustní plnicí pero kaweco má s uzavřeným víčkem 10, 5 cm ideální kapesní formát víčko nasazené 13 cm I Kaweco inkoust v různých barvách je k dostání samostatně. Perfektní psací nástroj zaručeně najdete v našem rozsáhlém sortimentu – od tužky přes plnicí pero až po kuličkové pero. Od nepaměti je v popředí prvotřídní kvalita, funkčnost a nejlepší servis.

Výroba probíhá ruční montáží a individuální kontrolou ve městě tužky Norimberku. Kvalita od roku 1883. Spolehlivé každý den plnicí pero kaweco sport s vysoce kvalitním ocelovým peřím made in Germany je k dostání v pěti různých šířkách a je tak ideální pro každý typ písma.
ZnačkaKaweco #ad
VýrobceKaweco #ad
Výška0.39
Délka5.12
Hmotnost0.03
Šířka0.39
Číslo dílu10000095
ModelkaALFP-BK
ZárukaŽádná záruka

4. Kaweco

#ad

Kaweco Plnicí pero Brass Sport I Premium plnicí pero Luxus pro inkoustové patrony s vysoce kvalitním ocelovým perem I sportovní plnicí pero z mosazi 13,5 cm šířka pera: F jemné

#ad
Kaweco #ad - Od nepaměti stojí v popředí prvotřídní kvalita, funkčnost a nejlepší servis. Spolehlivé každý den plnicí pero kaweco sport s vysoce kvalitními ocelovými pružinami made in Germany je k dostání v pěti různých šířkách a je tak ideální pro každý typ písma.

Více než 100 let kaweco sport klasický design z robustní surové mosazi v historickém tvaru – přesvědčí nejnovější technologií, příjemným na omak a citelně měkkým pocitem při psaní. Kvalita od roku 1883 výroba probíhá ručně a jednotlivě kontroluje ve městě tužek Norimberku.

Perfektní psací nástroj zaručeně najdete v našem rozsáhlém sortimentu – od tužky přes plnicí pero až po kuličkové pero. Kompaktní a stabilní těžké pero kaweco má se zavřeným víčkem 10, 5 cm ideální kapesní formát nasazená čepice 13 cm I Inkoust Kaweco v různých barvách je k dostání samostatně.
ZnačkaKaweco #ad
VýrobceKaweco #ad
Výška1
Délka5
Hmotnost0.13
Šířka1
Číslo dílu10000917
Modelka10000917
ZárukaBez záruky

5. Kaweco

#ad

Kaweco Plnicí pero Brass Sport I Premium plnicí pero luxusní pro inkoustové patrony s vysoce kvalitním ocelovým perem I sportovní plnicí pero z mosazi 13,5 cm I šířka pera: M střední

#ad
Kaweco #ad - Spolehlivé každý den plnicí pero kaweco sport s vysoce kvalitními ocelovými pružinami made in Germany je k dostání v pěti různých šířkách a je tak ideální pro každý typ písma.

Od nepaměti stojí v popředí prvotřídní kvalita, funkčnost a nejlepší servis. Perfektní psací nástroj zaručeně najdete v našem rozsáhlém sortimentu – od tužky přes plnicí pero až po kuličkové pero. Více než 100 let kaweco sport klasický design z robustní surové mosazi v historickém tvaru – přesvědčí nejnovější technologií, příjemným na omak a citelně měkkým pocitem při psaní.

Kompaktní a stabilní těžké pero kaweco má se zavřeným víčkem 10, 5 cm ideální kapesní formát nasazená čepice 13 cm I Inkoust Kaweco v různých barvách je k dostání samostatně. Kvalita od roku 1883 výroba probíhá ručně a jednotlivě kontroluje ve městě tužek Norimberku.
ZnačkaKaweco #ad
VýrobceKaweco #ad
Výška0.39
Délka5.12
Hmotnost0.09
Šířka0.39
Číslo díluBRFP-BR
ModelkaBRRP-BR
Zárukabez záruky

6. Kaweco

#ad

Kaweco Plnicí pero Steel Sport I Premium plnicí pero na inkoustové patrony s vysoce kvalitní ocelovou pružinou I sportovní plnicí pero z kartáčované ušlechtilé oceli 13,5 cm šířka pera: M střední

#ad
Kaweco #ad - Kvalita od roku 1883 – výroba probíhá ručně a jednotlivě kontroluje ve městě tužek Norimberku. Robustní a elegantní – ocelový sport vydrží hodně věcí a přitom ještě dobře vypadá – přesvědčí nejnovější technologií, příjemným na dotek a citelně měkkým pocitem při psaní.

Od nepaměti stojí v popředí prvotřídní kvalita, funkčnost a nejlepší servis. Spolehlivé každý den plnicí pero kaweco steel s vysoce kvalitními ocelovými pružinami made in Germany je k dostání v pěti různých šířkách a je tak ideální pro každý typ písma.

Perfektní psací nástroj zaručeně najdete v našem rozsáhlém sortimentu – od tužky přes plnicí pero až po kuličkové pero. Kompaktní a stabilní těžké pero kaweco má se zavřeným víčkem 10, 5 cm ideální kapesní formát nasazená čepice 13 cm I Inkoust Kaweco v různých barvách je k dostání samostatně.
ZnačkaKaweco #ad
VýrobceKaweco #ad
Výška0.39
Délka5.12
Hmotnost0.09
Šířka0.39
Číslo díluSLFP-ST
ModelkaSLFP-ST
Zárukabez záruky

7. Kaweco

#ad

Zlatý se závitem I plnicí pero extra jemné I CLASSIC Front Part Black with Spare Nib Gold EF, Kaweco 10001050 pružina EF I ocelová pružina pozlacená pro Kaweco Sport CLASSIC I náustek černý

#ad
Kaweco #ad - Od nepaměti stojí v popředí prvotřídní kvalita, funkčnost a nejlepší servis. Velmi snadné použití. Více než 100 let kaweco sport klasický design z kvalitního plastu v historických barvách – přesvědčí nejnovější technologií, příjemným na dotek a citelně měkkým pocitem při psaní.

Kvalita od roku 1883 výroba probíhá ručně a jednotlivě kontroluje ve městě tužek Norimberku. Spolehlivé každý den. Perfektní psací nástroj zaručeně najdete v našem rozsáhlém sortimentu – od tužky přes plnicí pero až po kuličkové pero. Roubovací mechanismus, kterým lze pružinovou jednotku z našich psacích přístrojů otáčet, umožňuje rychlou a pohodlnou výměnu mezi různými druhy pružin I Kaweco Inkoust v různých barvách je k dostání samostatně.

Náústek plnicího pera kaweco sport s ocelovým pružinou pozlaceným 23karátovým zlatem a iridiovým hrotem je k dostání v pěti různých šířkách a je tak ideální pro každý typ písma.
ZnačkaKaweco #ad
VýrobceKaweco #ad
Výška0.39
Délka1.89
Hmotnost0.22
Šířka0.39
Číslo dílu10001050
Modelka10001050
ZárukaBez záruky

8. Kaweco

#ad

Chrom, achteckiger Clip, Sport, feine Feder, Kaweco Sport Skyline Füllhalter Macchiato

#ad
Kaweco #ad - Mit achteckigem Clip von Kaweco Sport, Chrom. Eine blaue Tintenpatrone ist im Lieferumfang enthalten. Der stift verfügt über eine schraubkappe für zusätzliche Sicherheit, eine Edelstahlfeder und ein Kaweco Logo aus Metall auf der Kappenspitze. Made in Germany. 10, 2 cm lang 132 mm geöffnet und etwas über 1, 13, 4 cm lang 104 mm geschlossen, 27 cm im Durchmesser 14 mm.
ZnačkaKaweco #ad
VýrobceKaweco #ad
Výška4.1
Délka4.1
Hmotnost0.04
Šířka0.5
Číslo dílu4712839720788
Modelka4712839720788

9. Kaweco

#ad

Kaweco Sportovní plnicí pero Deep Red pro patrony osmihranné | plnicí pero s perem M sada s plnicími náplněmi | 12 náplní inkoustu zdarma

#ad
Kaweco #ad - Zdarma: 12 originálních inkoustových kazet kaweco v červené barvě ruby red. Kaweco plnicí pero al sport aluminium deep red: v klasickém osmihranném designu tradiční značky psacích nástrojů.

Kompaktní: al sport plnicí pero měří 10, 5 cm, s nasazeným víčkem 13 cm. Tloušťka pružin m: pružina v m umožňuje plynulý tvar písma při střední tloušťce čáry. Plnicí pero z černého osmihranného hliníku je poháněno normálními náplněmi, které jsou naplněny inkoustem Kaweco. Plnicí pero pro patrony se dodává v sadě Kaweco český jazyk nelze zaručit. HlinÍk deep red: plnicí pero je z hliníku s červenou vrstvou a je tak ideálním dárkem. Perfektní na cesty.
ZnačkaKaweco #ad
VýrobceKaweco #ad
Hmotnost0.44
Číslo dílu4424-s

10. Kaweco

#ad

Kaweco Plnicí pero Student 60's Swing I Premium plnicí pero na inkoustové patrony I nostalgické plnicí pero v zelené a krémové s teplým zlatým ozdobným kouskem I šířka pera: M střední

#ad
Kaweco #ad - Síla pružiny je střední M. Barevné plnicí pero značky Kaweco. Byl vyroben z ušlechtilé pryskyřice. Výborně se hodí jako dárek pro přátele a rodinu. Má zavřený délku 13 cm a otevřen délku 16 cm.
ZnačkaKaweco #ad
VýrobceKaweco #ad
Výška0.39
Délka6.3
Hmotnost0.07
Šířka0.39
Číslo dílu10002019
ModelkaSTFP-60
Zárukabez záruky