Top 10 Kühlschrank Lautlos – Mini chladničky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WANNYTON

#ad

S kolečky a rukojetí, 12/24/100-240 V, čluny, s AC/DC kabelem, přenosná, obytný vůz, auto chladnička 58 litrů, WANNYTON Elektrický kompresor chladicí box, nákladní automobily, mini chladnička pro auto

#ad
WANNYTON #ad - Tažná tyč a kola usnadňují přepravu ve velké míře. Výkonný a energeticky úsporný: teplotní rozsah: -20 až +20 °c. Ochrana baterie: 3stupňový hlídač baterie účinně chrání vaši autobaterii před hlubokým vybitím. Navíc se díky paměťové funkci vrátí původní nastavení, pokud je přístroj po vypnutí nebo odpojení proudu opět zapnutý.

Kromě toho režim eco zajišťuje nižší spotřebu energie a nižší emise hluku. Velká kapacita: elektrický chladicí box od wannyton měří 70, 6 cm a má objem 58 l pro nejrůznější potraviny a nápoje. Vnitřní osvětlení je výhodné pro použití ve tmě. Pro domácnost a auta: autochladnička je dodávána s 3, tak v osobních automobilech, takže ji můžete používat jak doma, SUV, obytných automobilech, 5 m dlouhým DC kabelem 12/24 V a 2 m dlouhým AC kabelem 100–240 V, nákladních automobilech, člunech atd.

Může chladicí box ochladit až na 0 °C. Během 30 min. Vnitřní prostor je 38, 5 x 45, aby do boxu seděly i 1, 3 x 47, 4 cm vysoký, 5litrové láhve. Uživatelsky přívětivý: pomocí dotykového ovládacího panelu s displejem můžete snadno ovládat teplotu chlazení.
ZnačkaWANNYTON #ad
Výška18.7
Délka17.95
Hmotnost33.07
Šířka27.68

2. TZS First Austria

#ad

LED osvětlení, TZS First Austria Mini lednička 40 l netto 34 l, uzamykatelná | lednice na nápoje tichá | minibar pro kempování, vyměnitelné dveřní zarážky, bez mrazicího, kancelář a malé byty

#ad
TZS First Austria #ad - Kompletní rozsah dodávky: rozsah dodávky obsahuje 1 x mini chladničku, 2 x výškově nastavitelné vkládací police, 1x intergované LED osvětlení interiéru, 2 x variabilní dveřní přihrádky, 2 x přihrádky na dveře a 1 x kovový držák.

Kompaktní a flexibilní: obzvláště kompaktní design se zde setkává s působivým užitným objemem cca 40 l. Oboustranná montáž: vysoká míra flexibility je zaručena oboustrannými dvířky. Díky tomu je tzs mini lednička perfektním průvodcem do kanceláře, kempingového autobusu, hotelového pokoje nebo prázdninového bytu. Výkonná a tichá: tzs mini chladnička bez mrazicího boxu pokrývá všechny potřeby mezi 4° – 16°.

Rozsáhlý servis – jsme 100% přesvědčeni o bezvadné kvalitě našich produktů tzS First Austria Pokud byste navzdory očekávání nebyli s naším produktem spokojeni, najdeme pro vás to nejlepší řešení! Díky inovativní chladicí technice peltier a výkonu 63 W je TZS mini lednička energeticky úsporná a téměř tichá. 2 klíčů. Vč. Kromě toho lze obsah minibaru navíc zajistit praktickou blokovací funkcí.
ZnačkaTZS First Austria #ad
VýrobceFirst #ad
Výška22.24
Délka15.75
Hmotnost27.12
Šířka16.93
Číslo díluFA-5172
ModelkaFA-5172

3. TZS First Austria

#ad

TZS First Austria Mini lednička | lednička na nápoje tichá | minibar | výměnný dveřní závěs | LED světlo | bez mrazáku | design skla | 40 l

#ad
TZS First Austria #ad - Výkonná a tichá: tzs mini chladnička bez mrazničky pokrývá všechny potřeby mezi 4° – 16°. Kompaktní a flexibilní: obzvláště kompaktní design se zde setkává s působivým užitečným objemem cca 40 l. Oboustranně montovatelná: vysoká míra flexibility je zajištěna oboustrannými dvířky.

Rozsáhlý servis – jsme 100% přesvědčeni o bezvadné kvalitě našich produktů tzS First Austria Pokud byste navzdory očekávání nebyli s naším produktem spokojeni, najdeme pro vás to nejlepší řešení! Díky tomu je tzs mini lednička perfektním průvodcem do kanceláře, kempingového autobusu, hotelového pokoje nebo prázdninového bytu. Dostatečný úložný prostor nabízí kromě toho dvě variabilní dveřní přihrádky a dvě vyjímatelné skleněné police.

Kompletní rozsah dodávky: rozsah dodávky obsahuje 1 x mini ledničku, 2 x výškově nastavitelné vkládací police, 2 x variabilní dveřní přihrádky, 1x intergované led osvětlení interiéru, 2 x přihrádky na dveře a 1 x kovový držák. Díky inovativní chladicí technice peltier a výkonu 63 W je TZS mini lednička téměř tichá a energeticky účinná.
ZnačkaTZS First Austria #ad
VýrobceTZS First Austria #ad
Výška21.65
Délka15.75
Hmotnost31.97
Šířka16.93
Číslo díluFA-5172-2
ModelkaFA-5172-2

4. TZS First Austria

#ad

TZS First Austria Tichá mini lednička | lednice na nápoje | vyměnitelná dveřní zarážka | LED osvětlení | bez mrazáku | 30 l

#ad
TZS First Austria #ad - Kompletní rozsah dodávky: rozsah dodávky obsahuje 1 x mini ledničku, 2 x výškově nastavitelné vkládací police, 2 x variabilní dveřní přihrádky, 1x intergované LED osvětlení interiéru, 2 x přihrádky na dveře a 1 x kovový držák.

Dostatečný úložný prostor nabízí kromě toho dvě variabilní dveřní přihrádky a vyjímatelná skleněná vkládací police. Kompaktní a flexibilní: obzvláště kompaktní design se zde setkává s působivým užitečným objemem cca 30 l. Výkonná a tichá: tzs mini chladnička bez mrazničky pokrývá všechny potřeby mezi 4° – 16°. Rozsáhlý servis – jsme 100% přesvědčeni o bezvadné kvalitě našich produktů tzS First Austria Pokud byste navzdory očekávání nebyli s naším produktem spokojeni, najdeme pro vás to nejlepší řešení! Díky tomu je tzs mini lednička perfektním průvodcem do kanceláře, kempingového autobusu, hotelového pokoje nebo prázdninového bytu.

Oboustranně montovatelná: vysoká míra flexibility je zajištěna oboustrannými dvířky. Díky inovativní chladicí technice peltier a výkonu 63 W je TZS mini lednička téměř tichá a energeticky účinná.
ZnačkaTZS First Austria #ad
VýrobceTZS First Austria #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost25.35
Šířka19.69
Číslo díluFA-5172-1
ModelkaFA-5172-1

5. Bosch Hausgeräte

#ad

134 l, 85 x 56 cm, bílá EEK E, MultiBox skladování ovoce a zeleniny, rovnoměrné osvětlení LED, Bosch Hausgeräte Mini lednice KTR15NWEA Serie 2

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Další vlastnosti vybavení: stolní lednice má užitný objem 134 litrů. Led osvětlení: volně stojící chladnička má rovnoměrné a neoslňující osvětlení chladicího prostoru – životnost přístroje. Chladicí zařízení patří do energetické účinnosti E. 0 . Multibox: multibox ve spodní přihrádce v mini chladničce se výborně hodí pro skladování ovoce a zeleniny.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch Hausgeräte #ad
Výška33.46
Délka22.83
Hmotnost0.02
Šířka22.05
Číslo díluKTR15NWEA
ModelkaKTR15NWEA
Záruka2 roky záruka výrobce.

6. Bosch Hausgeräte

#ad

85 x 56 cm, Mini lednička Bosch KTR15NWFA Serie 2, 135 l, MultiBox skladování ovoce a zeleniny, rovnoměrné osvětlení LED

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Led osvětlení: rovnoměrné a neoslňující osvětlení chladicího prostoru, s dlouhou životností. Rozměry přístroje: 850 x 560 x 580 mm. Přihrádky na studené ložisko. Přihrádky do mrazáku.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch Hausgeräte #ad
Výška35.43
Délka23.23
Hmotnost72.75
Šířka22.83
Číslo díluKTR15NWFA
ModelkaKTR15NWFA
Záruka2 roky záruka výrobce.

7. Bosch Hausgeräte

#ad

MultiBox skladování ovoce a zeleniny, Mini lednička Bosch KTL15NWFA Serie 2, 120 l, rovnoměrné osvětlení LED, 85 x 56 cm

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Multibox s vlnitým dnem: chrání vaše ovoce a zeleninu. Rozměry zboží bez obalu v x Š x H cm: 85 x 56 x 58. Led osvětlení: rovnoměrné a neoslňující osvětlení chladicího prostoru, s dlouhou životností.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceRobert Bosch #ad
Výška35.83
Délka23.23
Hmotnost63.68
Šířka22.83
Číslo díluKTL15NWFA
ModelkaKTL15NWFA
Záruka2 roky záruka výrobce.

8. KESSER

#ad

Minibar 40 litrů užitný obsah, KESSER® Mini lednička se zámkem, cca 4°-16 °C výška 57 cm, vnitřní osvětlení stolní lednice černá, ložnice, tichá 22 db, vyměnitelná dveřní zarážka, uzamykatelná

#ad
KESSER #ad - Tak jste nejlépe připraveni na dívčí nebo pánský večer a můžete si užít večer se svými nejmilejšími. Tichý, výkonný a vysoká kapacita – jednoduše lépe s KESSER. Dokonce i přátelé z kempování najdou mezi námi dostatek místa na jídlo a nápoje, takže dovolené nemůže stát nic v cestě.

S výkonem 63 w a topným výkonem 10 w je dosaženo perfektní teploty mezi 4° – 16°! integrovaný regulátor teploty se nachází na zadní straně naší chladničky na nápoje, 4 flexibilní třídicí prvky a 2 přihrádky na dveře, takže máte kdykoli plný přístup k optimální teplotě. Díky kompaktní velikosti lze stolní chladničku také ideálně uložit a nestojí tak v cestě. Právě pro profesionální dojíždějící, kteří jsou hodně na cestách a žijí během týdne v bytě. Navíc máte možnost uzavřít chladicí trezor.

Pomocí dvou dodaných klíčů lze minibar zcela snadno zapnout a zavřít. Ale také pro příští party ve sklepě nebo v zahradním domku je díky naší ledničce stále postaráno o studené nápoje. Tak jste na pracovišti vždy nejlépe zásobeni chladnými nápoji a čerstvým jídlem. Jasný výhled po otevření mobilního mrazáku zajišťuje kvalitní LED osvětlení, takže máte nejlepší přehled o svých potravinových zásobách. Náš fridge je ideálním společníkem pro různé situace.
ZnačkaKESSER #ad
Výška22.44
Délka16.93
Šířka15.75
Číslo dílu14041-22839-1
Modelka14041-22839-1

9. KESSER

#ad

KESSER® Mini lednička se zámkem, uzamykatelná, tichá 22 db, minibar 40 litrů užitný obsah, vyměnitelná dveřní zarážka, ložnice, cca 4°-16 °C výška 57 cm, vnitřní osvětlení stolní lednice stříbrná

#ad
KESSER #ad - Tak jste na pracovišti vždy nejlépe zásobeni chladnými nápoji a čerstvým jídlem. Jasný výhled po otevření mobilního mrazáku zajišťuje kvalitní LED osvětlení, takže máte nejlepší přehled o svých potravinových zásobách. Díky kompaktní velikosti lze stolní chladničku také ideálně uložit a nestojí tak v cestě.

Díky mimořádně nízké hlasitosti je naše mini lednička velmi oblíbená také na pracovišti. Tak nevznikají žádné komplikace a žádné složité otevírání kompaktní 40l chladničky. S výkonem 63 w a topným výkonem 10 w je dosaženo perfektní teploty mezi 4° – 16°! integrovaný regulátor teploty se nachází na zadní straně naší chladničky na nápoje, 4 flexibilní třídicí prvky a 2 přihrádky na dveře, takže máte kdykoli plný přístup k optimální teplotě. Tak jste nejlépe připraveni na dívčí nebo pánský večer a můžete si užít večer se svými nejmilejšími.

Díky oboustranně namontovatelným dveřím jste zcela volní, kam chcete chladničku umístit nejlépe. Právě pro profesionální dojíždějící, kteří jsou hodně na cestách a žijí během týdne v bytě. Dokonce i přátelé z kempování najdou mezi námi dostatek místa na jídlo a nápoje, takže dovolené nemůže stát nic v cestě. Velký vnitřní prostor, které jsou 3stupňově nastavitelné a vybavené kovovým třmenem zajišťují využitelný prostor. Tichý, výkonný a vysoká kapacita – jednoduše lépe s KESSER.
ZnačkaKESSER #ad
Výška22.44
Délka16.93
Šířka15.75
Číslo dílu22841_mfn
Modelka22841_mfn

10. Klarstein

#ad

Objem: 45 litrů, Klarstein Kombinace chladničky a mrazničky CoolArt – chladnička se 2 chladicími úrovněmi, designová přední část, termostat s 5 stupni, 0 až 10 °C, motiv: pastelové

#ad
Klarstein #ad - Kvalita: v roce 2008 začala klarstein obrátit svět domácích potřeb vzhůru nohama. Elegantní: díky vysoce kvalitnímu designu ve 3 variantách přináší kombinovaná chladicí a mrazicí kombinovaná barva CoolArt od Klarstien do vaší kuchyně.

Mezitím vás nadchne směs vysoce kvalitních materiálů a moderního nadčasového designu působivým sortimentem, který neustále roste a roste. Tichý: díky tichému provozu s méně než 45 dB neruší ani vaše myšlenky ani spánek. Kompaktní: kombinace chladničky a mrazničky klarstein CoolArt je díky velkorysému objemu čerstvosti ideální lednicí pro jednotlivce, v pokojích pro hosty nebo v zahradních domcích.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška19.69
Délka17.52
Hmotnost33.07
Šířka18.9
Číslo díluHEA20-Pastel-46