Top 10 LED Strip Handysteuerung – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Govee

#ad

Govee Neonový LED pásek 3 m, RGBIC neonový LED pásek s ovládáním aplikací, DIY tvarování, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, synchronizace hudby, neonový světelný pásek pro

#ad
Govee #ad - Vizualizujte svou hudbu: zvyšte svou party, dobu hraní pomocí led pásku, do něhož je zabudován mikrofon pro rozpoznání hudby a herního zvuku a porovnávání s efekty, které reagují v reálném čase. Trávíte s nimi fantastický čas. Inteligentní ovládání: ovládejte neonový led pásek přes alexu, jako jsou diy a hudební režimy, Google Assistant.

Iroké použití: govee home app vám nabízí vzrušující zážitek z osvětlení, 64 scénických režimů, 16 milionů diy úprav, 11 hudebních režimů, skupinové ovládání s jiným chytrým osvětlením Govee a sdílení komunity. Nekonečné možnosti: přidejte k dekoraci herny, obývacího pokoje, ložnice a svátků výrazný a přizpůsobitelný neonový LED pásek a zajistěte si vzrušující zážitek z DIY osvětlení.

Kromě toho existují předdefinované, plynulé a živé světelné efekty. Na ohebném neonovém LED pásku lze zobrazit více barev najednou. Pomocí dodaných 10 klipů a 10 šroubů lze neonový LED pásek jednoduše připevnit na stěnu. Efekty rgbic: dejte své fantazii volný průběh s technologií rgbic od govee. Užijte si v aplikaci govee home app více barev a funkcí, které vám pomohou vytvořit požadovanou atmosféru.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.03
Číslo díluH61A03D1DE
ModelkaH61A03D1DE

2. ETRLNXY

#ad

Aplikace a dálkové ovládání, RGBIC LED pásek 6 m Dreamcolor LED podsvícení TV pro 85 až 105 palců televizory Smart LED podsvícení, synchronizace s hudbou, USB LED zabudované IC osvětlení pro TV

#ad
ETRLNXY #ad - Loveeecký efekt je Anter. Synchronizace hudby v kombinaci se zabudovaným mikrofonem v ovládacím boxu nebo mikrofonu mobilního telefonu se televizní led pásek synchronizuje se zvukem; zapněte svůj oblíbený film a podsvícení LED mění barvy a rychlosti v rytmu, takže filmy a videa jsou ještě zábavnější; funkce časovače v aplikaci může 5V LED pásek zapnout a vypnout, užívejte si jej jednoduše inteligentním způsobem.

Bezpečná a dlouhá životnost dvouvrstvá měď tv podsvícení provoz s napětím 5 v, ochranu proti zkratu, velmi bezpečné; usb led pásek přes světlé 5050 led, vytváří velmi málo tepla, ochranu proti přebití, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; usb led pásek přes světlé 5050 led, nepoškozuje váš televizor; a má funkci ukládání barev, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; USB LED pásek přes světlé 5Dososososososlepší sytost barev a jas světla a delší životnost. Usb napájení, psací stůl, jako je ložnice, usb nabíječkou a lze jej použít pro všechny příležitosti, jednoduchá instalace led podsvícení tv je napájeno usb konektorem např.

Rgbic led podsvícení tv 6 metrů dreamcolor led pásek s led sw2812 pro televizi o velikosti 85 – 105 palců; dvouvrstvá měď se používá k tomu, aby směs barev dreamcolour byla rovnoměrnější a jasnější; pokrývá 4 nebo více stran pro televizory menší než 95 palců; RGB LED pásek pokrývá 3 strany pro televizory větší než 95 palců; Dreamcolor. Trojité ovládání stáhněte si aplikaci bluetooth tím, že v apple store nebo google play vyhledáte "duoco stripx", jasu, synchronizace hudby a nastavení časovače, můžete použít 213 režimů sledování dreamcolor, běžet podle rychlosti efektu, abyste pomocí aplikace odstranili LED Bluetooth LED tlačítka; Ovládací políčka se 3 tlačítky; IR dálkové ovládání s 24 tlačítky. Powerbankou, počítačem, široce rozšířená, skříň atd.
ZnačkaETRLNXY #ad
VýrobceETRLNXY #ad

3. Govee

#ad

Do ložnice, 5 m, na party, LED pásek Govee, RGBIC LED pásek 5 m, na doma, ovládání přes aplikaci, ovládání segmentů, synchronizace hudby, změna barvy, jako kuchyňská dekorace, na televizi, 64 režimů scény

#ad
Govee #ad - Režim hudby: barva se automaticky mění podle zvuku. Segmenty pásku lze barvit. 64 režimů scény a stmívatelné: lze vybrat z více než 16 milionů barev a více než 64 scén a jas je nastavitelný od 0 do 100 % a je tak možné nastavit mnoho různých barevných kombinací pro každý různý vkus.

Rgbic a ovládání segmentů: díky ic umí led světelný pásek govee RGBIC zobrazit několik barev na LED pásku. Vlastní režim: různé barvy led pásku govee 5m lze současně individuálně vytvořit z barevného kruhu a můžete tak nechat volný průběh své kreativitě a kombinovat nejrůznější efekty a barevné přechody.

Funkce časovače: zapínání a vypínání led světla govee lze automaticky nastavit podle vašeho přednastaveného času, aby byl váš život pohodlnější. V aplikaci je velký výběr hudebních režimů, které lze nastavit, citlivost, barvu automaticky a barevný kruh.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.68
Číslo díluH61253D2DE
ModelkaH61253D2DE

4. BTF-LIGHTING

#ad

Adresovatelný pásek s 5050 SMD LED nevodotěsné IP30 Stripes, BTF-LIGHTING WS2812 1M 60 LED/pixely/Pixels/m WS2812B černý PCB RGB

#ad
BTF-LIGHTING #ad - Podporuje sp110e sp105e SP108E atd. Statický efekt, stabilnější kvalita. Síťový adaptér a ovladač musí být zakoupen samostatně. Hudební ovladač. 256 zobrazení jasu a 24bitové barevné zobrazení. Tento malý chytek však nemá žádný špatný efekt na výkon pásku.

Led pásky jsou vyrobeny z 50 cm FPCB, takže je po pásku vždy 50 cm. Ovladač může používat barevné závěsy / jump flash a tak dále stovky světelných efektů, můžete také upravovat animační efekt Coreldraw / flow vody / flash / dešťové kapky / LedEdit. Delší životnost, ws2812b led, ws2811 ic vestavěný 5050SMD. Adresovatelný ic je zabudován do 5050smd každý 5050smd je možné jednotlivě stříhat a funguje skvěle bez poškození. Velmi rozšířené použití tato barva snů 5050 je dobrou volbou pro led kutily: můžete očekávat skvělé pronázory, bary, venkovní reklamní tabule, vhodné pro hotely, reklamní tabule, takže LED obrazovka, zajímavé duhové vzory a různé rychlosti a vzory, vánoční nebo svatební dekorace.

Podporuje pouze dc5 v není určeno pro dc 12 v nebo dc 24 v. Snadná instalace dodává se s 3pinovými konektory jst-sm pro snadnou instalaci a oddělený proud/měřicí kabely na obou koncích. Síťový adaptér nebo ovladač nejsou součástí dodávky. Isté zlaté dráty lepší kvalita.
ZnačkaBTF-LIGHTING #ad
VýrobceBTF-LIGHTING Teachnology Co., Limited #ad
Výška0.59
Délka4.72
Hmotnost0.04
Šířka3.94
Číslo díluWS2812B1M60LB30
ModelkaWS2812B1M60LB30

5. Govee

#ad

Světelný pásek s povrchovou úpravou synchronizovaný s hudbou, Smart LED pásek funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, LED pásek Govee RGBIC Pro 5 m, ovládání aplikací, vhodný do domácnosti ložnice pro hraní her, střídání barev

#ad
Govee #ad - Uvolněte si ruce díky hlasovému ovládání přes hlasové asistenty Alexa a Google Assistant český jazyk nelze zaručit. Aplikace má mnoho funkcí: propojte led pásek s aplikací govee home a objevte vysoce užitečné funkce. Změňte okamžitě atmosféru své ložnice, kanceláře nebo jakékoli jiné místnosti prostým poklepáním.

Patří k nim 16 milionů barev, živé scénické režimy, diy, časové plánování a skupinové ovládání či skvělé komunitní funkce. Vícebarevný rgbic: na rozdíl od rgb můžete díky našim ic čipům zobrazit několik barev současně na jednom LED pásku. Ivé scénické efekty: 64+ přednastavených scénických režimů založených na přírodě, emocích, obývacího pokoje, dovolené a životu. Nastavte živé, uživatelem definované barvy na světelném pásku s lesklou povrchovou úpravou.

Ovládání aplikací a hlasem český jazyk nelze zaručit: díky wi-fi i bluetooth navážete rychlé a stabilní spojení s aplikací govee Home český jazyk nelze zaručit. Pak je k dispozici ovládání aplikací český jazyk nelze zaručit. Rozšířená synchronizace s hudbou: nechte svá světla reagovat v reálném čase na audio signál zachycený přes mikrofon v ovládacím boxu nebo ve vašem mobilu. Vyberte si z 11 různých efektů s funkcemi přizpůsobení pro vzhled a atmosféru přesně podle vašich představ.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost1.04
ModelkaH619A

6. BTF-LIGHTING

#ad

BTF-LIGHTING WS2812 ECO 5M 300 LED RGB individuálně adresovatelné WS2812 legovací drát 60 pixelů/m 5050 SMD flexibilní proužek bílý PCB DC 5V pro domácí dekoraci IP30 nevodotěsný pouze proužky

#ad
BTF-LIGHTING #ad - Podporuje pouze dc 5 v. Ovladač použití match use lze zobrazit v pestrých záclonách / tekoucí vodě / dešťových kapkách / Flash / skokových bleskech. Adresovatelný ic je integrován do 5050smd.

Každý pixel může mít podle vašeho přání vlastní barvu a jas. Podporuje sp110e sp105e sp108e sp110e SP601E atd. Ovladač aplikace, raspberry pi, csy07 cSY08 X2 SP106E SP107E atd. Hudební ovladač, Teensy, SP501E atd. Dodává se s 3pólovými konektory jsa-sm na obou koncích pro snadnou instalaci a oddělené proudové/uzemňovací kabely na obou koncích. Individuálně adresovatelné. U stovek světelných efektů můžete animační efekt upravovat také pomocí softwaru Coreldraw / LedEdit.

Nikdy nepoužívejte dc 12 v nebo dc 24 v. Smart wiFi Alexa Controller. Můžete jej libovolně zkrátit, led ws2812b, ic ws2812b vestavěný 5050SMD. 256 zobrazení jasu a 24bitové barevné zobrazení. Cenově efektivní. Každou led lze odříznout, prodloužit nebo ohýbat, pokud chcete.
ZnačkaBTF-LIGHTING #ad
Výška0.59
Délka5.91
Hmotnost0.11
Šířka3.94
Číslo díluWS2812B5M60LW30E
ModelkaWS2812B5M60LW30E

7. Govee

#ad

Govee RGBIC herní neonový LED pásek 3M pro herní psací stůl, neonový štít kompatibilní s Razer Chroma, 64+ scén, nastavitelný LED pásek, 11 hudebních her, ovládání RGB aplikací, herní a vánoční

#ad
Govee #ad - Upozornění: Světlo nelze splétat. Neoslňující difúze: inovativní invertní technologie osvětlení neonových led pásků govee eliminuje světelné skvrny a mezery běžných LED proužků, chrání vaše oči před oslněním a zajišťuje rovnoměrné a nepřerušované osvětlení. Inteligentní aktivace: spravujte své herní led pásky pomocí jednoduchých hlasových příkazů přes alexa a Google Assistant.

Použitelná délka je mezi 214, 29 cm – 300 cm. Led pásky lze zastřihnout na 12 bodů a zajišťují perfektní tvar pro většinu psacích stolů. Segmentované rgbic osvětlení: govee gaming led pásek obsahuje 42 regulovatelných segmentů pro přizpůsobitelné světelné efekty RGBIC a zobrazuje více barev. Ai dreamview sync: synchronizujte barvy s govee rgbic ai gaming sync box a razer chroma. Měkčí neonový silikonový materiál: neonový materiál činí herní led pásky měkčí a odolnější než běžné neonové silikonové světelné hadice, takže se perfektně hodí k ovinutí hran stolu, Govee led pásek.

Upozornění: ai gaming Box je k dostání samostatně. Vytvořte si pohlcující bitevní stanici, abyste realizovali spojení světla a hraní. Vyberte si z 16 milionů diy barev, 64+ scénických režimů, 11 hudebních režimů a více jednoduchým klepnutím na aplikaci Govee Home český jazyk nelze zaručit. 84 led korálků/m s hustšími rgb světelnými perlami zajišťuje živější a přirozenější vánoční osvětlení.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.09
Číslo díluH61C33D1DE
ModelkaH61C33D1DE

8. TTWAY

#ad

Stmívatelné světelné pásky pro dekoraci ložnice, teplé bílé LED pásky s napájecím zdrojem a dálkovým ovládáním, 480 LED/M, TTWAY COB LED pásky 3 m, DC24 V, 2700 K, CRI 90+, šířka 8 mm

#ad
TTWAY #ad - Iroké použití: led pásek lze použít ve velkém rozsahu pro ložnici, galerii, podsvícení TV, dětský pokoj, garáž, zrcadlo, obývací pokoj, kuchyni, zábavní oblast, chovatelskou stanici a jiné interiérové dekorace.

Je rovnoměrnější a bezbodový. Snadná instalace: s gs-síťovým zdrojem a infračerveným dálkovým ovládáním a silným lepidlem 3M lze pásky TTWAY LED spolehlivě nainstalovat a nahradit tak běžná flex světla nebo obkladové lišty ve skříních, stropech, schodištích nebo televizorech. Bezpečné pro každodenní použití: s pravým dvouvrstvým fpcb deskou má LED pásek TTWAY lepší odvod tepla, a proto se lépe hodí pro dekoraci dětských pokojů.

Cob led pásky 3m: v porovnání s běžnými led pásky má ttway cob led pásky led s vysokou hustotou 480 led/m, vyzařovací úhel 180°, CRI 90+ a nízkou spotřebu energie 24 W. Flexibilní a praktické: ačkoliv lze řezat a připojit, délka 3 m je obecně pohodlnější používat regály na knihy, auta a jiné oblasti, které nepotřebují příliš dlouhé osvětlení.
ZnačkaTTWAY #ad
VýrobceTTWAY #ad
Hmotnost0.55

9. BERIXDEEP

#ad

8 mm šířka, stmívatelné se síťovým zdrojem a dálkovým ovládáním, LED pásky s vysokou hustotou, studená bílá, LED pásky 10 m, CRI 90+, BERIXDEEP COB LED pásky 24 V, 6000, pro domácí dekorace, 384 LED/M

#ad
BERIXDEEP #ad - Emitující jednotky jsou úzce uspořádány, smd2835, aby bylo zajištěno rovnoměrné světlo a bez tmavých skvrn na ochranu očí. Je bez bodů, vyšší světelnou účinnost, uniformní a velmi jasný, i když se používá v hliníkových drážkách. Flexibilní v různých aplikacích: cob led pásky 24 v lze ohnout do každého úhlu např.

Iroké použití: led pásky lze použít v ložnici, na regálech, v galerii, v šatníku, obývacím pokoji, dětském pokoji, jako podsvícení TV, na schodech, v kuchyni, v psí boudě, plotech, vitrínách, pod skříni, v zimní zahradě, v zrcadle, na chodbě a na podestýlce na schodišti.990° nebo více. Praktický cob led strip: 5 m a 10 m je nejčastěji používaná délka pro každodenní domácí dekoraci. Cob design: v porovnání s běžnými led pásky smd3528, smd5050 jsou tyto led pásky cob chips on board a disponují led čipy s vysokou hustotou na samolepicí desce plošných spojů.

Led pásky 5 m se dodávají s 36 w dc24v, 1, 3 a, dc24v, 5 a síťovým zdrojem a dálkovým ovládáním LED pásek 10 m má 72 W, vhodné pro snadnou instalaci. B. Cob led proužky: s 2400 led čipy led pásky 5 m a 3840 led čipy led pásky 10 m nabízejí tyto led pásky nepřetržitý jas, cri 90+ a vyzařovací úhel 180°. Funkce stříhání a spojení nabízí velkou flexibilitu pro dosažení požadovaného světelného efektu.
ZnačkaBERIXDEEP #ad
VýrobceBERIXDEEP #ad
Délka10
Hmotnost0

10. Govee

#ad

DIY více barev na jednom řádku, synchronizace hudby, Smart LED pásek kompatibilní s Alexou pro vánoční dekorace, Govee RGBIC LED pásek 20 m do ložnice s teplým bílým světlem, měnící se LED světlo

#ad
Govee #ad - Technologie rgbic: govee led pásky mají nezávislé ovládání ic pro zobrazení více barev současně na jedné světelné liště. Chytré a jednoduché ovládání: upravte jas, scénické režimy, časovač a teplotu barev v aplikaci Govee Home přes Wi-Fi a Bluetooth. Upozornění: povrch důkladně otřete, abyste se ujistili, že je čistý a suchý, než použijete inteligentní Smart LED pásková světla.

Zažijte nekonečný výběr barev a slavnostní scénické režimy pro jedinečné vnitřní osvětlení pro halloweenskou dekoraci. Synchronizace s hudbou: tyto led pásky dokáží rozpoznat hudbu a audio a přizpůsobit tak světelné efekty v reálném čase a vylepšit tak váš volný čas a domácí party. Ochranný nátěr: led pásky značky govee jsou opatřeny ochrannou epoxidovou vrstvou, která je velmi odolná a flexibilní.

Vhodné pro všechna roční období: vylepšená sada čipů 4 v 1 propůjčuje tomuto led pásku teplé bílé světlo a je tak vhodný pro celoroční použití. Vlasy, prach a jiné cizí tělesa mohou negativně ovlivnit lepivost lepidla. Led pásky govee lze po spárování s Alexou nebo Google Assistant ovládat také hlasem. Vychutnejte si nový led pásek s přirozenějšími barvami, vyšší svítivostí lumenů a sytějším barevným výkonem. Chytrý led pásek může chránit před vlhkostí a prachem a zobrazovat barevné světelné efekty.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.89
Číslo díluH61BE3D1DE
ModelkaH61BE3D1DE