Top 10 Lupenleuchte mit Batterie – Čtecí lupy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bresser

#ad

Bresser LED lupa – lupa se svorkou, teplota barvy 5000 K, 2násobné zvětšení 4 dioptrie

#ad
Bresser #ad - Průměr čočky 175 mm pro velké zorné pole, zvětšení: 4 dioptrie 2násobné, jednoduché a přesné umístění díky 3 kloubům na otočném rameni.

Pomůcka pro vidění a stolní lampa v jednom – díky velmi velkému vzhledu LED stolní lupy s 2násobným zvětšením a silným osvětlením budete mít vše v hobby i profesi pevně na očích. Rozměry: 400 x 200 x 250 mm / hmotnost: 3264 g. Rozsah dodávky: stolní lupa se svorkou, síťová zástrčka, návod k obsluze. Perfektní také jako stolní lampa, s 84 bílými led pro jasné osvětlení, s krytem čočky pro ochranu před prachem a slunečním zářením, teplota barvy: 5000 k, napájení: síťová zástrčka.
ZnačkaBresser #ad
VýrobceBresser #ad
Výška9.84
Délka15.75
Hmotnost8.82
Šířka7.87
Číslo dílu4007922001784
Modelka7398730
Záruka2 roky záruka výrobce.

2. kinkaocio

#ad

Mince, Lupa se světlem a stojanem, stolní lupa pro seniory, knihy, makulární degenerace, řemeslo, stmívatelná velká skleněná ruční lupa, klenotnictví, 30× 10× skládací lupa na čtení s 18 LED světlem

#ad
kinkaocio #ad - Super jasná 18 led se 3 režimy: energeticky úsporných 18 vysoce kvalitních super jasných led světel nabízí možnosti studeného a teplého světla. Je to vynikající dárek pro seniory a perfektní nástroj, který jim pomůže při čtení. Děti mohou pomocí lupy pozorovat hmyz a rostliny a objevovat přírodu.

Je vhodná i pro osoby s makulární degenerací nebo dalekozrakostí. 30násobné výkonné zvětšení: tato lupa je vybavena 30násobným a 10násobným zvětšením a poskytuje ultračistý výhled při čtení drobných výtisků nebo detailů. Lze ji použít také jako přenosnou lupu při čtení nebo jako stojací lampu při práci na blízko. Vícenásobné použití: tato lupa na čtení je napájena 3 bateriemi aaa nejsou součástí dodávky a dodává se s malým hadříkem. Perfektní dárek pro seniory: balení obsahuje 1 x led lupa, 1 x uživatelskou příručku, 1 x hadřík.

Vhodné také pro sběratele mincí, aby si ověřili detaily. Je také dobrou volbou pro většinu lidí se špatným zrakem nebo postižením. Tato funkce je obzvláště užitečná pro osoby s makulární degenerací nebo dalekozrakostí/krátkozrakostí, starší osoby nebo osoby se zrakovým postižením, kteří potřebují jasný výhled. Praktický skládací design: led lupa je ergonomicky tvarovaná, lehká, skládací a snadno se drží. Lze ji postavit jako stolní lampu na stůl nebo použít jako lupu na psací stůl.
Značkakinkaocio #ad
Výrobcekinkaocio #ad
Výška0.04
Délka9.25
Šířka3.94
Číslo díluFDJ-White
ModelkaFDJ-White

3. Delixike

#ad

čtení, lampa s klipem na denní světlo se světlem, Delixike 3× lupa s USB svorkou, šití, hobby, lupa s LED pro kutily

#ad
Delixike #ad - Ideální pro neomezené použití. Vous pouvez juster la Direction de la lupe en fonction de vos besoins. La lupe sur ravail support pour rapprochen. Goosenck réglablecette lupe avec lumière mains libres peut être entièrement ajustée avec un col de cygne flexible de 14in. Trail trail surpoids fixe l'objectif etassure la stabilité, vous permettant d'ajuster l'angle à volonté.

Led světla jsou obklopena, čočky mohou dostat větší rozsah záření a již není místní jas. Stolní lampa 2 v 1 a lupa lupa se světlem pro dvojí použití, vyřezávání, elektroniku atd. Usb provoz pro pohodlí tato lupa se 170 cm dlouhým usb kabelem se jednoduše připojí ke zdroji proudu, nástěnnému adaptéru nebo počítači, pokud potřebujete LED světla. Průhledný design stínidla vám umožňuje zobrazit jas jasněji než jiná matovaná stínidla. Ve svém krytu činí celková šířka 5 palců, což stačí k tomu, abyste při práci viděli plné zorné pole.

3× optická čočkanaše lupy se světlem pro snímky zblízka mají 3násobné zvětšení s lupou pravého dioptrického skla o šířce 3, 93 palce. A údržbu, záplatování, zahradní práce, identifikaci šperků, ideální pro čtení, precizní práci, pájení, stroje, hobby a ruční práce, tisk, také jako lampa na psací stůl. Baterie není nutné vyměňovat. 28 kusů světlých led světel naše lupa se světlem má 4, 5 w led světla jsou zabudována do 28 ks světelných korálků.
ZnačkaDelixike #ad
VýrobceShen zhen de li xi ke ke ji you xian gong si #ad
Výška3.27
Délka11.02
Šířka5.67
Číslo díluAB-85
ModelkaAB-85

4. NZQXJXZ

#ad

Ganze Seite Lupenbrille mit 43 Ultrahellen und Dimmbaren LED Lichtern für Sehbehinderte und Senioren, 5X Wiederaufladbare Leselupe mit Licht für Senioren Groß, NZQXJXZ Upgraded Lupe mit Licht

#ad
NZQXJXZ #ad - Der ergonomisch geformte Griff liegt auch bei längerem Gebrauch gut in der Hand. Große, der eine ganze seite text oder bilder abdecken kann, 26x5, ohne die Desktop-Lupe mehrmals zu bewegen, rechteckige lupedie leselupe bietet einen großen Lesebereich von 8, 11 Zoll/11x13 cm, so dass Sie sich auf das Lesen konzentrieren können.

Ein usb-ladekabel ist in der Verpackung enthalten. Das vergrößerungsglas kann aufgeladen und wiederholt verwendet werden, einfach in nur 2 Stunden voll aufladen und bis zu 12 Stunden verwenden. Sie brauchen keine batterien mehr zu kaufen, was das Gewicht reduziert und Geld und Energie spart. Perfekt zum lesen von büchern, Broschüren und Kleingedrucktem, Karten, ohne die Augen zu strapazieren. Kann auch für Hobbys, die bequem lesen wollen. Einfach zu bedienen und zu handhaben, Zeitungen, blendfreie Reflektor-Acryl-Linse, verzerrungsfreie, einfach zu halten und zu verwenden.

Usb-ladestationled-lupe nimmt den usb-lademodus anstelle des 3aaa-strommodus an. Eingebaute led-leuchten sorgen für die richtige helle, gleichmäßige Beleuchtung, reduzieren die Belastung der Augen und ermöglichen ein bequemes Lesen bei schlechten Lichtverhältnissen. Leichtes objektivverfügt über eine hochwertige, die eine vergrößerung von bis zu 500% ermöglicht, dokumenten, was die Klarheit und Detailgenauigkeit bei minimaler Verzerrung gewährleistet. Verbesserte 43 leds lupe mit lichtdie lupe ist mit 43 led-leuchten ausgestattet, die die Helligkeit mit einem Dimmerrad einstellen können.
ZnačkaNZQXJXZ #ad
VýrobceZQXJXZ #ad
Hmotnost0.44
Číslo díluNZZ35C1025FDJ
ModelkaNZZ35C1025FDJ

5. DUDSOEHO

#ad

čtení, stmívatelná ruční dotyková lupa s 28dílným LED světlem pro práci, ruční práce – černá, šití, hobby, Dobíjecí 5násobná zvětšovací lampa na psací stůl, stmívatelná lupa se světlem a stojanem

#ad
DUDSOEHO #ad - Optická skleněná čočka: toto optické 110mm sklo s 5násobným zvětšením má 28dílná led světla. Vybaveno 5násobnou lupou. Můžete nastavit jas od 0 % do 100 %. Při náhlém výpadku proudu vám může lupa DUDSOEHO pomoci najít světlo. Může vám pomoci dokonale dokončit opravu elektronických výrobků, svařování, výrobě šperků, malování, tkaní, jehlových hrotů, křížovému stehu, takže si nemusíte dělat starosti s malými díly.

Perfektní pro jednoduché navlékání jehel. Iroké spektrum použití spotřebitelé jej milují řemeslníci a nadšenci k šití, vyšívání a údržbářské elektronice. Dotykové nastavitelné led světlo světlo používá dotykový spínač, který je pohodlnější než tlačítkový spínač. Plně nabité led světlo může vydržet cca 2 – 3 hodiny. A nachází se v blízkosti objektivu, lupa je vybavena 28 led světly na husím krku, lze jej jednoduše zapnout a vypnout, dlouze stiskněte dotykový spínač, která jsou výkonná a mají dlouhou životnost.

Světla mi dovolují vidět skutečné barvy. ". Nastavitelný husí krk a stabilní podstavec lampa s lupou má 30 cm dlouhý husí krk, malování, jak ho potřebujete, takže jej můžete umístit přesně tak, zpracování dřeva, který se ohýbá v každém směru, a poté uvolníte ruce, řemeslné a pájecí projekty a profesionální použití. Díky zesílení ošetření dosahuje tvrdost 6h, což zajišťuje lepší odolnost proti oděru a efektivně zabraňuje poškrábání čočky.
ZnačkaDUDSOEHO #ad
VýrobceJiujiangshi nannan keji youxiangongsi #ad
Hmotnost4.1
Číslo díluBLACK- Little Lamp-E
ModelkaBLACK- Little Lamp-E

6. WEDO

#ad

11,2 x 5,0 x 1,3 cm, Wedo 2717501 Lupa hranatá s LED osvětlením včetně baterií černá

#ad
WEDO #ad - Rozměry: cca 11, hmotnost: 48 g. Wedo obdélníkové lupy s led osvětlením, černá. 2 x 3v cr1220 baterií. Dodávka v průhledném sb-závěsném obalu, 4 cm, 7 x 1, 8 x 4, vč. Elegantní, 5 x 3, plochý kryt s matovaným plastovým povrchem padne snadno a příjemně do ruky. Rozměry cca 3, 8 cm velká plastová čočka se 3násobně zvětšuje. Extra jasné bílé led světlo se zapne jednoduchým vytažením horní části krytu.
ZnačkaWEDO #ad
VýrobceWEDO #ad
Výška1.18
Délka9.45
Hmotnost0.11
Šířka5.91
Číslo dílu271 7501
Modelka2717501
Záruka24 měsíců.

7. BEIGAON

#ad

šití, kutilství, stolní lupa s LED osvětlením pro čtení pro seniory, Beigaon Lupa se světlem a stojanem, lupa, hobby, malování, lupa 3 barevné režimy, 3násobné zvětšení

#ad
BEIGAON #ad - Stmívatelná lampa na psací stůl lupa s 64 led světlem, která vám poskytne uspokojivé osvětlení. Beigaon je vždy tady a u vás. Husí krk můžete ohnout v každém směru, abyste mohli lupu umístit a stolní lampa se nepřeklopí. Tak máte volné ruce a nemusíte už držet lupu.

Funkce paměti vám pomůže zachovat naposledy použitý barevný režim a nastavení jasu, když lampu příště zapnete. Praktičtější stolní lupa s led osvětlením design 2 v 1 stolní lampy a lupy je intimnější a praktický. Lupa pro volné ruce a vážená základnaflexibilní husí hrdlo s lupou má čtvercový, polstrovaný podstavec a 15" dlouhý husí krk. A pokud máte dotazy, těžký podstavec, kontaktujte nás přímo přes platformu Amazon. Barva světla lze nastavit na teplé, přirozené a studené bílé světlo a jas lze nastavit v 10 stupních. 8 dioptrií 3násobné zvětšenílampa s lupou s podstavcem má čočku z pravého optického skla o průměru 10, malování, ergonomickým designem, je pohodlný pro oči a je vhodný pro ruční práce, 5 cm pro 3násobné zvětšení.

Celoživotní servis lupa s usb kabelem délka: 2 m, síťový zdroj 5 v/2 a, uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Perfektní dárek pro seniory, jako je čtení novin, rodinu, přátele a partnery!. Lze jej použít jak pro každodenní osvětlení, tak i pro jemnou práci, časopisů a kutilství. Vychutnejte si nyní svou objednávku!
ZnačkaBEIGAON #ad
VýrobceBEIGAON #ad
Výška1.57
Délka12.6
Hmotnost3.53
Šířka8.27
Číslo díluML-2
ModelkaML-2

8. TERYJN

#ad

Lupa se světlem a stojanem – 3 × 8 W lampičky s nastavitelnou svorkou, čtení – černá, 3 režimy osvětlení lupa se 42 LED světly 10stupňová stmívatelná lupa pro práci

#ad
TERYJN #ad - Flexibilní 360° a nastavitelné: robustní lupa s lepidlem používá rameno s husím krkem z hliníkové slitiny a hořčíku, nepoškrábe povrch, je lehký a stabilní, neklouže, která je velmi robustní. Napájení přes usb: tato lampa na lupy s podstavcem je dodávána s kabelem 150 cm a usb portem, které podporují usb připojení.

Lupa s lepidlem je vyrobena z materiálu odolného proti poškrábání, který dokáže dobře chránit čočku. Zároveň má lupa se světlem a stojanem 3 režimy osvětlení bílé světlo, teplé světlo, teplé bílé světlo, které lze podle potřeby zvolit pro lepší ochranu vašich očí. Můžete vytvořit spojení s počítači, napájecími zdroji, powerbankami, který je vhodný pro většinu přístrojů, powerbankami a dalším.3násobné zvětšení: lupa se světlem používá 3násobnou optickou vysoce výkonnou skleněnou čočku, 36" objektiv stačí k tomu, díky které je váš pohled jasnější.

Může splnit vaše požadavky v různých prostředích a lépe fungovat. Tato úžasná lupa se světlem a stojanem je skvělým dárkem pro rodinu, kteří probudí radost ze života a zvýší produktivitu. 460 cm dlouhý husí krk lze flexibilně nastavit o 360° na požadovanou výšku a polohu. Síťový spínač lupy se světlem a stojanem se nachází na síťovém kabelu pro pohodlné a rychlé zapnutí a vypnutí. Dodávaný papír na čištění čoček lze použít k otření čoček a zajišťuje jasné a čisté pracovní prostředí.
ZnačkaTERYJN #ad
VýrobceTERYJN #ad
Hmotnost0.99
Číslo dílu003
Modelkalupe-01

9. WEDO

#ad

Automatické LED světlo 11, 0 x 1,3 cm, stříbrná, vč. baterií, výklopná čočka, Wedo 2717654 světelná lupa Swing-It plast, 2 x 5, 3násobné zvětšení

#ad
WEDO #ad - Wedo světelná lupa swing-it s 3násobným zvětšením, stříbrná. Rozměry: cca 11, 0 x 1, 3 cm, 2 x 5, hmotnost: 52 g, dodávka vč.2 x 3v cr2016 baterií na atraktivní SB kartě. Extra jasné bílé led světlo se přitom automaticky zapne a po otočení zpět opět zhasne. Rozměry cca 4, 8 cm velká plastová čočka se 3násobně zvětšuje, 8 × 3, plochý kryt s matovaným plastovým povrchem padne snadno a příjemně do ruky. Očka těchto elegantních lup se skrývá v ochranném plastovém krytu a lze ji snadno vyklopit ze strany krytu.
ZnačkaWEDO #ad
VýrobceWerner Dorsch GmbH #ad
Výška0.51
Délka4.41
Hmotnost0.13
Šířka1.97
Číslo dílu2717654
Modelka2717654
Záruka24 měsíců.

10. AIXPI

#ad

čtení – s čočkovým hadříkem červená, 30 přihrádek, děti, 40 přihrádek, Lupa se světlem a stojánkem, stmívatelná velká skleněná ruční lupa stolní lupa pro seniory, skládací lupa na čtení s 18 LED – 3 režimy osvětlení

#ad
AIXPI #ad - Ultra jasné 18 led se 3 režimy: s vestavěnými energeticky úspornými 18 vysoce kvalitními, ultra jasnými led světly. A dodává se s malým hadříkem. Dobře navržená a mnohostranná: tato 2 v 1 led osvětlená lupa se skládacím, protiskluzovým stojanem a třístupňovým stmíváním se hodí pro čtení, vyšívání, opravy, puzzle a amatérské fanoušky.

Systém lupy kromě toho nabízí studené a teplé světlo, aby bylo zaručeno celkové lepší čtení. Zkušenosti jsou obzvláště užitečné pro lidi s makulární degenerací nebo dalekozrakostí/eopií. Perfektní dárek pro seniory: ideální pro drobný tisk na kupony, léky na předpis, pohodlné čtení a také dobrá volba pro ty, kteří mají nízký nebo omezený zrak většiny druhů.

Jakmile jsou baterie vloženy, což ji činí perfektní pro starší lidi nebo ty, je lupa připravena k použití, kteří potřebují intuitivní zvětšovací systém. Vysoce výkonné zvětšení: tato lupa s dvojitým sklem nabízí 30násobné a 40násobné zvětšení, takže uživatelé se špatným zrakem mohou číst text nezávisle na velikosti. Snadná obsluha a praktická: dodává se kompletně smontovaná, potřebuje pouze 3 x aaa baterie nejsou součástí dodávky a lze je jednoduše složit.
ZnačkaAIXPI #ad
VýrobceAIXPI #ad
Číslo díluL106-Red
ModelkaL106-Red