Top 10 Pocket Spring Mattress 180 x 200 – Matrace

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AM Qualitätsmatratzen

#ad

Vysoce kvalitní potah matrace 140 x 220 cm se zipem – výška jádra 16 cm – dvojitý šátek prošitý klimatickými vlákny – vhodný pro alergiky – lze prát do 60 stupňů – 140 x 220

#ad
AM Qualitätsmatratzen #ad - Měkký, odolný potah se perfektně hodí jako náhradní potah pro vaši matraci a propůjčuje jí lepší pocit při ležení. Všechny zpracované materiály jsou testovány na škodlivé látky a jsou vhodné pro alergiky. Vysoce kvalitní komfortní potah matrace 140 x 220 cm pro matrace s výškou jádra 16 cm má prvotřídní kvalitu.

Potah 140 × 220 cm, výška 16 cm z vysoce kvalitního dvojitého hadříku, který je příjemný na dotek 180 g/m² s prošitými klimatickými vlákny 200 g/m² reguluje vlhkost a teplotu pro vynikající klima pro spaní. Díky 4strannému zipu lze potah z polyesteru rozdělit na dvě poloviny a lze jej jednoduše prát při 60 stupních. Naši matraci včetně komfortního potahu najdete, pokud hledáte "7zónovou ortopedickou matraci s taštičkovými pružinami AM Qualitätsmatratzen.

Tento produkt je certifikován Öko-Tex Standard 100 19. 086717 hohenstein HTTI. Všechny zpracované materiály jsou testovány na škodlivé látky a jsou vhodné pro alergiky. Samozřejmě při vrácení plné kupní ceny. Matrace není součástí dodávky. DŮleŽitÉ upozornĚnÍ: u tohoto výrobku se jedná výhradně o potah matrace o rozměrech 140 × 220 cm.
ZnačkaAM Qualitätsmatratzen #ad
VýrobceAM Qualitätsmatratzen #ad
Výška6.3
Délka86.61
Hmotnost8.82
Šířka55.12
Číslo dílu4251292761148

2. Milliard

#ad

Moderní skládací matrace s vodotěsnou viskózní podložkou – perfektní jako pohodlná kempování/cestovní matrace, Milliard Matrace pro hosty de Luxe, 90 × 190 × 10 cm, skládací matrace šedá

#ad
Milliard #ad - Testováno na škodlivé látky podle normy Öko-Tex Standard 100 Tato postel nabízí místo pro všechny vaše potřeby na spaní a lze ji během sekundy složit a uložit. Přenosná – tuto matraci lze snadno složit na cesty nebo pro uložení a je perfektní pro malé byty a úzké prostory.

Dlouhá životnost – trojnásobně skládací matrace o velikosti 10 cm se skládá z opěrné pěnové základny pro skvělý zážitek ze spánku. Trojnásobně skládací miliardová matrace je větraná, aby se regulovala teplota spánku pro maximální podporu a komfort. Praktické – odnímatelný potah je vodotěsný a pratelný a proto se snadno udržuje.

Potah je odnímatelný a pratelný do 30 °C. Komfortní – tato skládací matrace je plyšová, měkká a prodyšná. Pěnovou matraci jednoduše složte na podlahu v každém pokoji, obytném voze nebo stanu, abyste si mohli užít pohodlný noční klid. Má dlouhou životnost a zachovává si svůj tvar. Rozměry – matrace v ploché poloze: 190 × 90 × 10 cm.
ZnačkaMilliard #ad
Výška3.94
Délka74.8
Hmotnost16.93
Šířka35.43
Číslo díluTRI-4-S
ModelkaTRI-4-S

3. Novilla

#ad

Novilla Matrace z taštičkových pružin 180 x 200 H3 7zónová matrace s pružinovým jádrem Certi-PUR US komfortní pěna Öko-Tex bezpečný potah matrace 20 cm

#ad
Novilla #ad - Isté a pohodlné spánkové prostředí – látka je certifikována dle Öko tex, odolná proti oděru, nemačkavá, příjemná na kůži a měkká. Matrace pro dvě osoby má boční výztuže, aby se zabránilo sklouznutí.

Dné poruchy – kapesní pružiny minimalizují poruchy partnera a zajišťují pohodlný a klidný spánek. Silná podpůrná síla – více než 500 pružin na 2 ㎡ nabízí dostatečnou podpůrnou sílu pro pohodlný spánek bez tlaku, abyste se probudili v klidu. Rolovací matrace – matrace se dodává vakuově zabalená a během několika minut se rozloží. Během 24–72 hodin dosáhne své plné velikosti. V kombinaci s prodyšným pružinovým jádrem zajišťuje čisté a teplotní spací prostředí.

Novilla vám nabízí 10 let servisu, neváhejte nás proto v případě dotazů kontaktovat. Stovky pružin zajišťují přesnou oporu každé části těla v různých polohách spánku. Klidný spánek – pěnová hmota s vysokou objemovou hmotností s certifikací certipur-us zajišťuje, že pružiny při spánku téměř necítíte.
ZnačkaNovilla #ad
VýrobceNovilla #ad
Výška7.87
Délka78.74
Hmotnost74.08
Šířka70.87
Číslo díluN-M02038-20-180L-EU
ModelkaN-M02038-20-180L-EU

4. Inofia

#ad

Doppelbett 135x190x26x26 cm cm, Memory-Schaum-Matratze, Inofia 135x190x26 Doppelbett-Matratze, Memory-Schaumstoff-Matratze, Taschenfederkern für Doppelbett, The Goalkeeperw-Kollektion

#ad
Inofia #ad - Wenn sie mit der matratze nicht zufrieden sind, Ihre Inofia Matratze alle 2-3 Monate von Kopf zu Fuß zu drehen. Die memoryschaum-matratze für doppelbetten verwendet mehrschichtigen reaktionsschnellen schaumstoff, hilft Ihnen, der der Komfortschicht hinzugefügt wird, hält Sie bequem und kühl, hochwertiger Coolmax-Memory-Schaum, einschließlich neuem Upgrade, während Sie schlafen.

Matratzen mit mittlerer Festigkeit werden von 80 % der Kunden bevorzugt. Auf dieser grundlage haben sie möglicherweise Ihre Vorlieben und Standards der Matratzenfestigkeit, bis der Körper neue Erinnerungen bildet und sich anpasst. Die matratze kombiniert komfort und atmungsaktivität durch die einbindung von high-tech-kühlmolekülen in das coole strickgewebe. Das milchähnliche, umweltfreundlich, knitterarm und schrumpffrei, geruchlos, die die Textur von Tencel und synthetischen Fasern übertreffen und ein ganz neues Maß an Komfort bieten. Druckentlastender memory-schaum, die punkt-zu-punkt-unterstützung bieten, um sich weich um Sie zu wickeln, unabhängigen Taschenfedern, bieten Ihnen diese Elemente eine nahezu "perfekte" maßgeschneiderte Matratze, hoch stützende, sanfte Umhüllung.

Inofia doppelbettmatratze mit stoffen, wodurch sie sanft und hautfreundlich ist. Es dauert vier Wochen, kontaktieren Sie uns bitte. Es bietet präzisen komfort, sodass sie ruhig schlafen können, um Ihren unteren Rücken und Ihre Wirbelsäule zu schützen und sich Ihren Körperkurven anzupassen. Da es 2-4 wochen dauern kann, helfen wir ihnen bei der rücksendung und spenden sie an bedürftige.
ZnačkaInofia #ad
VýrobceInofia #ad
Výška10.24
Délka74.8
Hmotnost56.72
Šířka53.15
Číslo dílu1
Modelkamattress

5. MSS e.K.

#ad

MSS e.K. Matrace s pružinovým jádrem Medic Silver | taštičkové pružinové jádro | extra vysoká 24 cm výška jádra: 22 cm | 180 x 200 cm | H5-XL | 7 zón ležení na těle | komfortní pěna | exkluzivní

#ad
MSS e.K. #ad - Tužka z tašky nejlepší volba: mají vynikající bodovou elasticitu a dávají se pouze na místech, kde je zatížen, různé části těla klesají různě hluboko. Proto je ideální pro všechny spací pozice, spaní na bocích, břiše nebo na zádech. Pozor: u této velikosti matrace obdržíte dvě jádra o velikosti 90 x 200 cm a jeden potah 180 x 200 cm.

13. 023040 – testováno na škodliviny, především pro miminka, a proto zdravotně nezávadný, děti a alergiky. Výrobek testovaný na škodlivé látky: certifikováno podle standardu 100 od Öko-Tex. Kvalitní, dodatečnou pěnovou vrstvou po stranách a potaženo naším exkluzivním potahem na hranice silver dělají z naší matrace s pružinovým jádrem XXL MEDIC Silver 180 x 200 cm H5-XL perfektní, stabilní a dlouhá životnost: nejlepší kovové pružiny, potažené kvalitní komfortní pěnou, trvanlivou a super příjemnou plochu pro ležení.7

7 polohových zón těla – perfektní přizpůsobení: rozdělena do 7 zón, naše matrace s pružinovým jádrem přesně a ergonomicky podpírá správné části těla. Sestavení je velmi jednoduché. Roztáhněte potah, vložte jádra a potah uzavřete zipem. Pružinová jádra podporují lepší cirkulaci vzduchu než čisté pěnové matrace a tím pádem klima pro spaní – ocelové pružiny mají dlouhou životnost a zabraňují tvorbě chladu.
ZnačkaMSS e.K. #ad
VýrobceMSS e.K. #ad
Výška9.45
Délka78.74
Hmotnost74.41
Šířka70.87
Číslo díluC03-300410-200.180.24-H5-XL
ModelkaC03-300410-MEDICSILVER-200

6. AM Qualitätsmatratzen

#ad

Kvalitní 7zónová taštičková pružinová matrace od AM Qualitätsmatratzen

#ad
AM Qualitätsmatratzen #ad - S potahem je vysoká cca 25 cm. Vhodné pro alergiky. Matraci tvoří jádro silné 21 cm. Přesné složení viz „Technické detaily“. Záruka spokojenosti: o naší kvalitě jsme přesvědčení a chceme přesvědčit i vás!--.

Kvalita vyrobená v německu: naše matrace se kompletně vyrábí v německu. Tencel se vyrábí zcela ekologickým způsobem a lze jej prát na 60 stupňů a nechat uschnout. Optimální bodová elasticita a schopnost přizpůsobit se tělu díky 480 pružinám na 2 m², které jsou jednotlivě zašité do malých kapes: nejlepší předpoklad pro klidné noci a luxusní spaní. Potah z kvalitního a odolného tencelu prošitý termoregulačními vlákny 400 g/m² reguluje teplotu a vlhkost a vytváří vynikající klima spánku.

Dokonce i potahy se šijí v německu a ne pouze přetahují přes jádro matrace, jako u jiných nabídek, které lákají označením „Made in Germany“. Ortopedická 7zónová taštičková pružinová matrace v prvotřídní kvalitě. Všechny součásti jsou testovány na škodlivé látky podle normy Oeko-Tex Standard 100 .
ZnačkaAM Qualitätsmatratzen #ad
VýrobceAM Qualitätsmatratzen #ad
Výška9.45
Délka78.74
Hmotnost39.68
Šířka35.43
Číslo dílu4251292700406

7. BMM

#ad

BMM Matrace Ortho Medic 180 × 200 cm, ortopedická 7zónová matrace, stupeň tvrdosti H3 / certifikováno dle Öko-Tex, výška 21 cm/matrace vyrobená v Německu, taštičková pružinová matrace

#ad
BMM #ad - Libovolné otáčení – 7zónová matrace s pružinovým jádrem má symetrickou strukturu. Kvalitní potah je odnímatelný a lze prát do 60 °C. Pokud se vám postel nebude líbit, vyzvedneme si ji zdarma a vrátíme Vám kupní cenu z DE & AT.

Ergonomické přizpůsobení – taštičková pružinová matrace bmm je vybavena pružinovým jádrem více než 500 pružin/2 m² a zajišťuje tak perfektní přizpůsobení. Stupeň tvrdosti h3 – matrace s pružinovým jádrem s tvrdostí h3 je doporučena až do 130 kg. Matrace tak můžete otáčet a otáčet tak, jak chcete – nemůžete nic pokazit. Matrace 180 × 200 cm má celkovou výšku cca 21 cm. Zkušební spánek 30 nocí – vyzkoušejte naši matraci s jádrem z taštičkových pružin zcela bez rizika. Prodyšný materiál – ortopedická matrace se dodává včetně potahu z mikrovlákna 100% polyester.
ZnačkaBMM #ad
VýrobceBMM #ad
Výška8.27
Délka78.74
Hmotnost61.07
Šířka70.87
Číslo díluA1072-014
ModelkaA1072-014

8. TUGA - Holztech

#ad

Holztech Svinovací rošt 140 × 200 cm – 300 kg, lamelový rošt, prémiová kvalitní práce z Německa, TUGA

#ad
TUGA - Holztech #ad - Lamely vyrobené na pevném pásu, ve srovnání s kvalitou roletových popruhů. Vhodné pro postele s bočními opěrnými plochami, každý svinovací rošt má podrozměr cca 5 mm vyrobeno také na vyžádání zvláštní rozměry. 4stranně hoblované se 4stranně frézovanými měkkými hranami. Průběžné lišty resp. Masivní domácí smrk z masivního dřeva, 20 lamel, šířka 68 mm, tloušťka 20 mm pro extrémní stabilitu. Pro všechny typy matrací také matrace ze studené pěny, taštičkové pružiny nebo viskózové matrace Bett1.
ZnačkaTUGA - Holztech #ad
VýrobceTUGA - Holztech #ad
Výška0.79
Délka76.77
Šířka54.92
Číslo dílut000000
ModelkaR-20
ZárukaZáruční podmínky: náš záruční závazek prostřednictvím této záruky výrobce nebude omezena vaše zákonná práva vůči nám vyplývající z námi uzavřené kupní smlouvy. Tímto záručním zákonem nejsou dotčena případná stávající zákonná záruční práva vůči nám. Záruka výrobce proto neporušuje vaše zákonná práva, ale spíše rozšiřuje jejich právní postavení. Pokud by byla objednávka vadná, můžete se na nás v každém případě obrátit v rámci zákonné záruky a to nezávisle na tom, zda existuje záruční případ nebo je požadována záruka. Výrobce tuga - holztech poskytuje na inzerovaný produkt záruku 5, 10 nebo 25 let. Začíná lhůta pro výpočet záruční doby s datem faktury. Prostorová oblast záruční ochrany je po celém Německu. Záruka se vztahuje na vadu inzerovaného výrobku, včetně funkčnosti, chyb materiálu nebo výroby. Pokud by se během záruční doby vyskytl nedostatek, uděluje výrobce v rámci této záruky jednu z následujících služeb: -zdarma náhradní díly zboží nebo bezplatná výměna zboží za ekvivalentní zboží v případě záruky se obraťte prosím na poskytovatele: tuga – holztech gerald grillmeier hermannsreuth 56 95671 bärnau.

9. AM Qualitätsmatratzen

#ad

7zónová taštičková pružinová matrace, AM Qualitätsmatratzen 1000 pružin, 180 × 200 cm – 24 cm, prémiová výška – 1 000 pružinová matrace 180 × 200 cm – výška 3

#ad
AM Qualitätsmatratzen #ad - Vysoká prodyšnost díky prodyšným mezerám mezi taštičkovými pružinami. Ortopedická 7zónová taštičková pružinová matrace 180 × 200 cm – h3 v prvotřídní kvalitě. Po dodání tak můžete matraci jednoduše přenést na postel. Potah z tencel lyocell lze navíc pro svěží pocit spánku prát na 60 stupňů a usušit.

Bez kdyby a jinak! Důležité upozornění: velké matrace o šířce 180 cm dodáváme na základě zpětné vazby od zákazníků se dvěma samostatnými jádry po 90 cm. Samozřejmě při vrácení plné kupní ceny. Kvalita made in germany: naše matrace jsou kompletně vyráběny v německu. Díky tomu vám umožňujeme snadnou manipulaci s vysoce kvalitní, masivní matrací. 1 000 pružin po 2 m² jednotlivě zašitých v kapsách zajišťuje dlouhou životnost a přizpůsobivost. Matrace obsahuje vysoce kvalitní, 21 cm vysoké taštičkové jádro.

Oddělená jádra navíc zabraňují přenosu pohybu partnera a umožňují dobrý spánek. Spolu s potahem z odolného materiálu tencel lyocell s prošitými klimatickými vlákny 400 g/m² reguluje vlhkost a teplotu a zajišťuje vynikající klima pro spaní. Záruka spokojenosti: o naší kvalitě jsme přesvědčeni a chceme přesvědčit i vás! proto: 30 dní prospat na zkoušku – pokud nebudete spokojeni, vyzvedneme matraci zdarma u vás. Nejlepší předpoklad pro zotavující noci, luxusní pocit spánku a regeneraci zad.
ZnačkaAM Qualitätsmatratzen #ad
VýrobceAM Qualitätsmatratzen #ad
Výška9.45
Délka78.74
Hmotnost77.16
Šířka70.87
Číslo dílu4251292707221

10. Vesgantti

#ad

Vesgantti pro luxusní jádro s taštičkovými pružinami A Memory pro Foam pro matrace s Ergonomickým Design – 26 cm

#ad
Vesgantti #ad - Ultra leise- ausgezeichnete stoßdämpfung und belastbarkeit, kann effektiv Lärm und Vibrationen absorbieren, die durch Werfen und Drehen verursacht werden. Matratze-in-a-box- die lieferung erfolgt vakuumversiegelt und sauber gerollt in einem Karton. Haben sie einen ruhigen und ruhigen Schlaf! Wenn es wirklich nicht für Sie geeignet ist, um dieses Problem zu lösen.

100-nacht-testvesgantti matratze ist mit exquisiter verarbeitung hergestellt, lassen Sie es uns wissen und wir werden unser Bestes tun, Sie können es zu Hause für 100 Nächte ausprobieren. Einzeln verpackte feder: entworfen mit individuell verpackter federung, Nacken, Taille, Beine, bietet diese Doppelmatratze hervorragende Unterstützung, Schultern, Hüften, um 7 Druckpunkte Ihres Körpers zu entlasten Füße, Kopf. Vesgantti komfort-system: mehrlagiger, hypoallergen und babyfreundlich, kann eine gute Luftzirkulation erhöhen und Schweiß und Feuchtigkeit loslassen, atmungsaktiver Schaumstoff – ungiftig, um Ihren Körper beim Schlafen angenehm und trocken zu halten.

Kleinere größe, einfach zu tragen, Wiederherstellung in 10 Sekunden nach dem Auspacken, voll erweitert für 72 Stunden. Kein aufwachen durch lärm, stört nicht den Begleiter und reduziert effektiv Ihre Drehzeiten. Hinweis: sobald die matratze geöffnet und wieder hergestellt wurde, kann sie nicht wieder zurückgerollt werden.
ZnačkaVesgantti #ad
VýrobceVesgantti #ad
Výška4.03
Délka29.45
Hmotnost44.86
Šířka13.95
Číslo díluBTM-3
ModelkaBTM-3