Top 10 Sonnenlicht Lampe Vitamin D – SAD světla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Beurer

#ad

Blikání a bez UV, Beurer TL 30 denní světlo, s variabilním stojanem a taškou, simulace denního světla, zdravotnický prostředek s technologií LED, intenzita světla cca 10 000 luxů ve vzdálenosti 10 cm

#ad
Beurer #ad - Denní lampa s intenzitou světla 10 000 luxů ve vzdálenosti přibližně 10 cm pro simulaci denního světla v případě nedostatku světla v temných dnech. S osvětlovací oblastí 20 x 12 cm, hmotnost produktu cca 330 ga praktický úložný vak, můžete si s sebou vzít lampu všude.

Díky variabilně nastavitelnému podstavci lze TL 30 používat ve formátu na výšku a na šířku. Světelná sprcha s umělým denním světlem pomáhá proti nevyváženosti, depresivní náladě, energii a nedostatku jízdy a místo toho zajišťuje pozitivní náladu. Obsah dodávky: denní světlo tl 30, úložný vak, variabilní stojan, agregát, návod k použití.

Certifikovaný lékařský produkt má mimořádně rovnoměrné osvětlení pomocí energeticky úsporné technologie LED a lze jej ovládat pomocí pohodlného ovládání jedním tlačítkem. Wellness - světlo v praktickém formátu tabletu je ideální pro pracovní stůl i na cestách.
ZnačkaBeurer #ad
VýrobceBeurer #ad
Výška9.29
Délka6.14
Hmotnost1.65
Šířka1.02
Číslo díluTL 30
Modelka608.05

2. Sotipevs

#ad

LED světelná terapie bez UV záření, denní světlo, plnospektrální lampa pro domácnost/kancelář, Sotipevs Lampa pro denní světlo 15000 Lux, lampa na sluneční světlo, dotyková lampa

#ad
Sotipevs #ad - Asovač a funkce paměti – se 6 druhy časovačů se světlo po uplynutí časovače automaticky vypne a velmi dobře se hodí pro čtenáře před spaním. Funkce paměti ukládá naposledy nastavenou teplotu barev a nastavení jasu, takže světla můžete rychle zapnout a zapamatovat si své preference.

Pokud to není potřeba, můžete funkci časovače na 2 sekundy zrušit stisknutím a podržením tlačítka časovače. Přenosný a závěsný – stojan otočný o 180° s otvory pro zavěšení lze libovolně umístit na psací stůl nebo zavěsit na zeď. Vezměte prosím na vědomí, že byste se na světlo neměli dívat přímo. Lampa pro denní světlo 15000 luxů – lampa poskytuje až 15 000 luxů pro efektivní, bezpečné a přirozené světlo. 5 nastavitelných jasů – sluneční lampa nabízí 5 stupňů jasu 20, 0 % – 100, 0 % pro maximální komfort a přizpůsobivost bez poškození očí.

Je zcela bez blikání a chrání oči LED osvětlením. Kompaktní, symetrická čtvercová konstrukce, snadno se přenáší, takže si můžete užívat teplé světlo kdykoli doma, v kanceláři nebo na cestách. 3 teploty barev – s rozsahem 3000 k/4500 k/6000 k má 3 barevné teploty pro splnění vašich potřeb: studená bílá pro použití v kanceláři, kuchyni a obývacím pokoji pro osvěžení; teplá bílá pro použití ve studiu pro ochranu vašich očí; a teplé žluté světlo pro použití v ložnici nebo v zimě pro vytvoření příjemné atmosféry.
ZnačkaSotipevs #ad
VýrobceSotipevs #ad
Výška7.48
Délka0.43
Hmotnost0.99
Šířka6.3

3. VTHW

#ad

Pro domácnost/kancelář, 10 000 Lux lampa s paměťovou funkcí, VTHW Lampa s denním světlem, 4 časovače, UV světlo bez UV záření, lampa s dotykovým ovládáním, skládací držák, plynulé stmívání

#ad
VTHW #ad - Den otců, den svatého valentýna. Plné spektrum 10 000 luxů bez uv záření: uvolněte přirozené sluneční světlo s intenzitou 10 000 luxů intenzita světla a získejte 6500 K studené bílé světlo. Paměťová funkce a 4 časovače: zabudovaná funkce smart memory si pamatuje poslední nastavení jasu, který se standardně zachová naposledy při příštím zapnutí světla.

Dotykové ovládání a nastavitelný plynulý jas: lampa má velmi citlivé dotykové ovládání, takže si nemusíte dělat starosti s náhodným klepnutím. Bez blikání, neoslňující, příjemné na oči a pokožku. Upravte si nejvhodnější světlo podle prostředí. Disponuje plynulou intenzitou světla a funkcí plynulého stmívání. Praktická 4 nastavení časovače 15/30/45/60 minut.

Skládací držák o 90° a přenosná kompaktní velikost: tato lampa se dodává s držákem otočným o 90°. Skvělý dárek pro vaši rodinu a přátele: naše lampa na denní světlo je perfektním vánočním dárkem. Nastavte úhel otevření tak, abyste ho mohli umístit vedle vašeho notebooku, aby světlo bylo nejlépe potřeba, na kuchyňském pultu, lehký, na psacím stole v kabině a jinde. Rovnoměrná intenzita osvětlení. Ultra tenký, aby se vešel do téměř každého prostoru.
ZnačkaVTHW #ad
VýrobceVTHW #ad
Výška5.98
Délka0.63
Hmotnost0.53
Šířka5.98
Číslo díluHYG-01
ModelkaHYG-01

4. Top Life

#ad

6.000 Lux, Vollspektrum, Top Life Lichttherapielampe 15.000 Lux – Leistungsstarkes Licht für besseres Wohlbefinden – Einstellbare Tageslichtlampe mit 3 Intensitäten 10.000 Lux

#ad
Top Life #ad - Ihre express-lichtkur – im vergleich zu einer 10000-lux-lichttherapie ermöglicht die intensität von 15. 000 lux kürzere sitzungen oder ermöglicht es, weiter von der Lampe entfernt zu sein. Extra langes 2, siehe Abschnitt „Sicherheitshinweise“ auf dieser Seite.

Diese vollspektrumlampe nutzt die Kraft des Tageslichts, wenn das Licht fehlt. Einstellbar und transportbar – neben dem einzigartigen 15. 000-lux-modus können sie zwei weitere intensitätsstufen wählen: 10000 lux und 6. 000 lux lichtstärke bei 10 cm. Weniger zeit, mehr Komfort … bei jeder Verwendung. Ideal bei müdigkeit, wenn sonne selten ist – phototherapiegeräte werden in den nordischen Ländern häufig verwendet, um den Mangel an natürlichem Licht im Winter auszugleichen.

Verbringen sie den winter mit einem lÄcheln – das intensive weiße licht dieser 15. 000 lux starken Lichttherapielampe hält Sie vital und energiegeladen. 100 % der uv-strahlen werden gefiltert, 5 meter kabel, um die Lampe überall zu verwenden. Jeden tag bekämpft es Ihre Energieknappheit, macht Sie wacher und hebt Ihre Stimmung. Vorteile – französisches unternehmen.
ZnačkaTop Life #ad
VýrobceTop Life #ad
Výška10.83
Délka6.3
Hmotnost0.97
Šířka0.79
Číslo díluTL-1885
ModelkaTL-1885

5. KICLBD

#ad

4 časovače, Lampa pro denní světlo 10 000 luxů, bez UV záření, lampa se 3 barvami světla, intenzita světla, lampa pro domácnost/kancelář černý, 5 nastavitelných paměťových funkcí

#ad
KICLBD #ad - Led je uv zdarma, nepoškodí vaši pokožku. Nejlepší dárek pro vaše nejmilejší: tato stolní lampa s jedinečným tvarem a měkkým světlem je nejlepším dárkem pro rodiče, děti a milence. Umělecký design: pozvali jsme italské designéry, který je módní, aby navrhli vzhled tohoto produktu, klasický a velmi pěkný na to, aby jej vystavili doma.

Plnospektrální lampa s denním světlem bez uv záření: toto výškové slunce napodobuje plné spektrum světla denního světla a nabízí doporučený jas 10 000 luxů, abyste se v zimních dnech cítili jasně. Po zapnutí stiskněte po dobu 1 sekundy pro přepnutí teploty barvy. Jas světla můžete nastavit pomocí tlačítek "+", " -". 5 stupňů nastavitelného jasu a 3 barevné teploty sluneční světlo: tato světelná terapeutická lampa je k dostání ve 3 variantách barevné teploty.

Asovač a funkce paměti: nastavení času na 15/30/45/60 minut, vyberte příslušnou dobu a zobrazí se odpovídající kontrolka. S paměťovou funkcí si svítidlo zapamatuje předchozí nastavení jasu, což zejména v noci vytvoří ideální atmosféru pro spaní. Pokud nejste s našimi výrobky spokojeni, poskytujeme vám záruku 3 měsíce, bezplatné vrácení. Es, není nutné ruční vypnutí lampy na psacím stole, znovu nastavit. Můžete je používat v tmavých nebo deštivých dnech, kdy světlo není dobré.
ZnačkaKICLBD #ad
VýrobceSHENZHEN HUAZHITAI TECHNOLOGY CO.,LTD #ad
Výška3.66
Délka12.6
Šířka7.87
Číslo díluDZ03-A3
ModelkaDZ03-A3

6. Auriox

#ad

Světelná terapie s paměťovou funkcí, lampa pro, 12000 luxů, Auriox Lampa pro denní světlo, 3 barvy světla, sluneční světlo bez UV záření, 5 nastavitelných intenzit světla, 4 nastavení časovače

#ad
Auriox #ad - Je velmi praktický a šetří energii. Umožňuje vám nastavit časovací režimy od 10 do 60 minut v intervalu 10 minut. Současně využívá celé led celé spektrum k odfiltrování škodlivého UV světla, takže nepoškodí vaši pokožku jako slunce. Je super jednoduchý a praktický a dokáže splnit všechny vaše potřeby pro dostatek světla.

30 minut až 1 hodina denně. Dodává se s dálkovým ovládáním, které se pohodlně obsluhují a mají delší životnost než běžné spínače. Podržte tlačítko spínače, může ovládat denní světlo do 1 – 15 metrů. Nastavení časovačelampa se světelnou terapií má zabudovaný automatický časovač. Plnospektrální žárovka 12000 lux lampa na denní světlo může poskytnout intenzitu světla až 12000 luxů pro simulaci slunečního světla. Snadné použití světelná terapeutická lampa má dvě kontaktní metody: krátký a dlouhý tlak, abyste mohli volně nastavit teplotu barvy.

Doporučujeme vám používat světlo pravidelně a každý den přibližně ve stejnou dobu. Bez blikání a uv záření tato lampa pro denní světlo je vyrobena z kvalitních materiálů a má dlouhou životnost. Nastavitelné barvy a jas tato světelná terapeutická lampa má 3 barvy světla bílá, 75 %, 25 %, 50 %, přírodní a teplá a 5 stupňů jasu 10 %, 100 %. Neoslňující světlo bez blikání bez blesku a záření.
ZnačkaAuriox #ad
VýrobceAuriox #ad
Výška3.94
Délka11.81
Šířka11.81

7. Comfytemp

#ad

Comfytemp Lampa s denním světlem, 4 stupně jasu a časovač, 3 barevné teploty, zlepšuje spánek, bez UV záření, 10 000 luxů sluneční světlo, budík denního světla, plné spektrum

#ad
Comfytemp #ad - Každé nastavení vytváří prostředí, abyste vytvořili ideální atmosféru. Ukažte své rodině a přátelům, jak moc vám záleží na jejich pohodě, který pozvedne vaši náladu, že jim darujete přístroj, tím, zlepšuje kvalitu spánku a zvyšuje jejich koncentraci a produktivitu. Vyberte si mezi 15, 30, 45 nebo 60minutovými sezeními a nechte lampu jemně vést terapeutickými účinky.

Ať už na univerzitě, na pracovišti nebo na cestách, díky kompaktním rozměrům a lehké konstrukci je neuvěřitelně praktické vzít s sebou. Intenzita světla a teplota barev pro individuální pohodlí: naše lampa s terapií světelnou terapií nabízí čtyři různá nastavení intenzity, přirozeným světlem a teplými barvami světla, které má pozitivní vliv na váš stav. Zlepšete si pohodu s časově řízenými sezeními: naše světelná terapeutická lampa nabízí čtyři přednastavené možnosti času, abyste ji mohli snadno zabudovat do svého denního rozvrhu. Plně spektrální světelná terapeutická lampa: naše revoluční plnospektrální světelná terapie lampa byla vyvinuta pro zlepšení nálady, podporu zotavujícího spánku a zvýšení úrovně energie a koncentrace.

Kromě toho si můžete vybrat mezi denním světlem, pomocí kterých můžete světlo přizpůsobit vašim preferencím a specifickým potřebám. S intenzitou světla od 3000 do 10 000 luxů a třemi teplotami barev je tato kompaktní lampa perfektní pro všechny, kteří chtějí zlepšit své zdraví a produktivitu. Promyšlený dárek pro blízké: hledáte smysluplný a praktický dárek? naše světelná terapeutická lampa je výjimečná volba. Vezměte si s sebou na cesty: naše náladová lampa byla vyvinuta speciálně pro mobilní použití a umožňuje vám vzít si výhody světelné terapie všude s sebou.
ZnačkaComfytemp #ad
VýrobceShenzhen Yicaiwangluo Technology Co.,Ltd #ad
Výška0.79
Délka9.45
Šířka7.48
Číslo díluK4016

8. Deng Jr

#ad

Světelná terapie, simulace denního světla, 3 teploty barev, 10 000 luxů, s dálkovým ovládáním, nastavitelné intenzity světla a časovač, sluneční světlo bez UV záření, Deng Jr Lampa pro denní světlo

#ad
Deng Jr #ad - Tíhlý a elegantní design s jedinečným tvarem měsíce a teplotami barev 2700 – 6000 K můžete vytvořit dech beroucí prostředí pro každou příležitost se stylovým doplňkem vaší bytové kultury. 10 000 lux bright light therapy led světelná terapie bez blikání a uv záření simuluje přirozené denní světlo s 10 000 luxy a pomáhá efektivně bojovat proti špatné náladě a nedostatku energie v tmavších měsících, bez rizika spálení, protože tato lampa neobsahuje UV záření.

Usb nabíjecí přípojka a funkce paměti usb porty na spodní straně podporují nabíjení mobilních telefonů. Perfektní pro zimní blues, práci na směny, nespavost, nedostatek slunečního světla, administrativní pracovníky a seniory. Snadné použití lampu pro denní světlo lze používat nejen dotykem základních tlačítek, ale pro snadné použití je také vybavena dvěma dálkovými ovladači.

Jednoduchý časový interval od 10 minut do 90 minut, změna teploty barev nebo nastavení jasu. Plnospektrální světlo a uživatelsky definovaný jas nastavte jas jednoduše na 10 % – 100 % pro různé vzdálenosti osvětlení. Paměťová funkce vám pomůže rychle zapnout světlo od posledního nastavení jasu. Lze jej postavit na psací stůl, kuchyňský pult nebo umyvadlo.
ZnačkaDeng Jr #ad
VýrobceSHENZHEN VALED LIGHTING CO.,LTD #ad
Výška6.69
Délka5.91
Hmotnost1.63
Šířka5.91
Číslo díluVL-TL-S9-R
ModelkaVL-TL-S9-R

9. Foryond

#ad

Denní světlo, Foryond Světelný budík, funkcí odložení, jasem 20, simulace východu slunce, se dvěma alarmy, 7 přirozených zvuků a FM rádio pro dospělé a děti, západ slunce

#ad
Foryond #ad - Toto probouzecí světlo lze použít jako lampu na čtení, atmosférické světlo a terapeutické světlo SAD, perfektní pro dekoraci vaší ložnice, dětského pokoje, lampu na noční stolek, herny a domácího kina. Pokud máte unavené oči, rychle najděte tlačítko odloženého buzení, abyste budík zastavili a zdřímli si.

Inteligentní simulace východu slunce / západu slunce – simulace s budíkem cca 10 – 60 minut východu slunce tím, že světlo postupně zvyšujete ze 10 % na 100 % a 10 – 120 minut západu slunce lehkým stmíváním světla ze 100 % na 0 %. 60 kanálů. 7 přirozených zvuků a fm rádia – 7 přirozených zvuků s 16stupňovou regulací hlasitosti. Velký otočný spínač – budík je vybaven velkým otočným spínačem. 97 % uživatelů shledává, že ráno vstáváte snadněji a šťastněji.

Denní budík má dva alarmy a tři časové intervaly, takže vás každý den/den v týdnu a o víkendu probudíte pomocí dvou časovačů. Můžete si vybrat své osobní oblíbené tóny mezi klavírem, twitterem, vlnami, kvákáním a pípáním ve správné hlasitosti, houslemi, abyste umožnili jemné probuzení. Dvojitý alarm pro všední dny/víkendy nebo různé časové plány pro vstávání. Vylepšená funkce odloženého buzení zajišťuje dalších 9 minut spánku po době probuzení. As a fm rádio lze jednoduše a pohodlně nastavit.
ZnačkaForyond #ad
VýrobceForyond #ad
Výška3.54
Délka7.24
Hmotnost1.08
Šířka7.05
Číslo díluK9
ModelkaK9

10. Lobertingu

#ad

10 000 luxů se 3 nastavitelnými a 4 časovači, LED lampa, simulovaná sedlová lampa pro denní světlo, Lobertingu Lampa pro denní světlo, paměťová funkce, dotykové ovládání, skládací, pro domácnost,

#ad
Lobertingu #ad - Co dostanete1 x sad lampa, 1 x uživatelská příručka, 1 x napájecí adaptér, 1 x přátelský zákaznický servis.10 000 luxů plné spektrum denního světla tato smutná lampa nabízí jas 10 000 luxů při 10 cm, tryskové zpoždění a práci na směny; využívá celé spektrum leD světla a filtruje škodlivé UV světlo, které vám pomůže zmírnit účinky nedostatku slunečního světla v zimě, blikání a světlo bez uv záření, únavy, aby vaše Ochráchráchráchrání.

Citlivé dotykové ovládání pro volnější nastavení jasu a času; lampa s přirozeným světlem dokáže uspokojit vaši potřebu dostatečného osvětlení. Vybaveno stojanem otočným o 90°, 72 × 0, ložnici nebo na koleji. 3 režimy jasu a 4 časovače smutné světlo má tři režimy 30 %/50 %/100 % a integrovaný časovač 15/30/45/60 minut.

Přenosná a nastavitelná lampa na sluneční světlo je kompaktní 6, který se ideálně hodí pro umístění doma, v kanceláři, 69 × 4, 61 palců a lehká. Lze bez problémů uložit do batohu a vzít s sebou na cesty. Vysoce kvalitní materiály prodlužují životnost slunečních lamp. Uklidňující materiál sad lampa se skládá z vynikajících led perel, bez blikání a oslnění, bez blesku a záření, udržuje vaše oči daleko od únavy a odlehčuje vašemu tělu.
ZnačkaLobertingu #ad
VýrobceLobertingu #ad
Výška6.69
Délka0.59
Šířka5.12