Top 10 uvex Instinct VISOR – Lyžařské přilby

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Black Crevice

#ad

S, bílá, Unisex lyžařská helma Black Crevice Silvretta

#ad
Black Crevice #ad - Kolečko na nastavení; nastavitelný pásek pod bradu; polstrovaný pásek pod bradu. Lyžařská helma s hledím; 10 větracích otvorů. Způsob výroby InMould.
ZnačkaBlack Crevice #ad
VýrobceBLBMJ|#Black Crevice #ad
Hmotnost0.99
Číslo díluBCR143824-WV-S_weiß/violett_S
ModelkaBCR143824-WV-S

2. Uvex

#ad

Uvex junior visor pro – lyžařská helma pro děti – s hledím – individuální přizpůsobení velikosti – černá – 54 – 56 cm

#ad
Uvex #ad - Lehká konstrukce přilby při nejvyšší odolnosti proti nárazu díky neoddělitelně spojené skořepině z vnitřní vrstvy EPS a polykarbonátové vnější vrstvě. Střední/normální snížení slunečního záření díky kategorii filtru 2 s propustností světla 19 – 43 %. Popruh fas lze snadno a plynule přesně přizpůsobit vlastnímu tvaru hlavy. Důmyslně koncipované větrací kanály vedou čerstvý vzduch dovnitř a teplý vzduch ven. Přesné přizpůsobení obvodu hlavy díky nastavitelnému systému Uvex IAS.
ZnačkaUvex #ad
Výrobceuvex #ad
Výška9.84
Délka9.84
Hmotnost0.93
Šířka9.06
Číslo dílu9105
ModelkaS566191
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. ATOMIC

#ad

ATOMIC SAVOR VISOR STEREO lyžařská helma s hledím – černá – velikost M – maximální tlumení nárazů – ventilační systém Active Aircon – vysoce kvalitní zrcadlení pro jasný výhled

#ad
ATOMIC #ad - Stereo technologie skel – 9vrstvé zrcadlení brýlí zajišťuje prvotřídní ochranu proti oslnění a jasný výhled. Inovativní detaily – naše lyžařské přilby mají s active aircon náš nejpokrokovější ventilační systém a díky Live Fit našich helem je komfort při nošení vynikající.

V našem sortimentu najdete vše pro perfektní zážitek z lyžování. Bezpečná zimní zábava – jedinečná konstrukce lyžařských přileb holo core nabízí větší bezpečnost – až o 30 % více ochrany při nárazu než bezpečnostní norma. Kombi – naše helma s integrovanými lyžařskými brýlemi kombinuje dvě podstatné součásti vašeho lyžařského vybavení a zaručuje tak zábavu při lyžování. Hledí lze přizpůsobit až o 8 mm. Atomic - jako rodinný podnik je pro nás udržitelnost a inovace středem pozornosti. WeareSkiing.
ZnačkaATOMIC #ad
VýrobceAtomic #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost1.1
Šířka0
Číslo díluAN5005712
ModelkaAN5005712M
Záruka2 roky

4. ALPINA

#ad

54–58 cm, ALPINA ZUPO VISOR Q-LITE – vysoce kvalitní a lehká lyžařská helma s kontrastním hledím pro děti, matná charcoal-neon

#ad
ALPINA #ad - Komfort díky inteligentnímu ventilačnímu systému a krku Warmer Plus. Hardshell zaručuje robustní a nárazuvzdornou vnější skořepinu. Technický vzhled s kvalitním matným lakováním. Optimální absorpce nárazů díky malým vzduchovým komorám. Stylová dětská helma z tvrdé skořepiny s měkkýma ušima.
ZnačkaALPINA #ad
VýrobceALPINA SPORTS GmbH #ad
Hmotnost0.77
Číslo díluA9229332
ModelkaA9229
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. Uvex

#ad

Lyžařská helma pro děti, bílá, s hledím, uvex Rocket jr visor, 54-58 cm, matná černá, individuální přizpůsobení velikosti

#ad
Uvex #ad - Otevírání helmy jednou rukou díky anatomicky tvarovanému komfortnímu uzávěru Uvex Monomatic. Chytře koncipované větrací kanály vedou čerstvý vzduch dovnitř a teplý vzduch ven. Střední/normální snížení slunečního záření díky kategorii filtru 2 s propustností světla 19 – 43 %. Vnější strana odolná proti nárazu a uvnitř absorbuje nárazy díky robustní vnější skořepině a vnitřní skořepině EPS. Přesné přizpůsobení vlastnímu obvodu hlavy díky nastavitelnému systému Uvex IAS.
ZnačkaUvex #ad
Výrobceuvex #ad
Výška9.84
Délka9.84
Hmotnost0.88
Šířka9.06
Číslo dílu1005
ModelkaS5662631005
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. Uvex

#ad

54-58 cm, uvex Rocket jr visor, individuální přizpůsobení velikosti, s hledím, matná modrá, lyžařská helma pro děti

#ad
Uvex #ad - Přesné přizpůsobení vlastnímu obvodu hlavy díky nastavitelnému systému uvex IAS. Chytře koncipované větrací kanály vedou čerstvý vzduch dovnitř a teplý vzduch ven. Střední/normální snížení slunečního záření díky kategorii filtru 2 s propustností světla 19 – 43 %. Vnější strana odolná proti nárazu a uvnitř absorbuje nárazy díky robustní vnější skořepině a vnitřní skořepině EPS. Otevírání helmy jednou rukou díky anatomicky tvarovanému komfortnímu uzávěru uvex monomatic.
ZnačkaUvex #ad
Výrobceuvex #ad
Výška9.84
Délka9.84
Hmotnost0.88
Šířka9.06
Číslo dílu2005
ModelkaS5662632005
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. Black Crevice

#ad

Black Crevice lyžařská přilba pro dospělé Gstaad, černá

#ad
Black Crevice #ad - Obsah balení:taška na přilbu a nastavovací kolečko pro individuální přizpůsobení velikosti hlavy. 12 větracích otvorů. Nastavitelný popruh na bradě v Y konstrukci pro optimální držení. Prodyšná, antibakteriální a vyjímatelná vnitřní vložka z materiálu mesh a flísu. Polstrovaný popruh pod bradou; upevnění lyžařských brýlí.
ZnačkaBlack Crevice #ad
VýrobceBLBMJ|#Black Crevice #ad
Hmotnost0.99
Číslo díluBCR143921_schwarz carbon-S/M
ModelkaBCR143921-CW-1

8. Black Crevice

#ad

L 58-61 cm.., Black Crevice Lyžařská helma s hledím Kirchberg černá

#ad
Black Crevice #ad - Dlouhá životnost a robustní – poloskořepinová helma eps je kvalitně zpracovaná a nabízí díky stabilní, obzvláště nárazuvzdorné a extrémně lehké struktuře přilby perfektní ochranu na sjezdovce.

Optimální přizpůsobení – naše lyžařské přilby mají polstrovaný nastavitelný pásek pod bradu a nastavovací kolečko na zadní straně hlavy pro plynulé přizpůsobení – přesně se přizpůsobí každému tvaru hlavy. Bezpečná a spolehlivá – každá lyžařská a snowboardová helma je vyrobena podle celoevropské bezpečnostní normy CE: EN 1077: 2007_2016/425 – vše pro vaši bezpečnost.

Prodyšná – prodyšná vyjímatelná a antibakteriální vnitřní podšívka a inovativní regulovatelný ventilační systém lyžařské přilby zajišťují vždy svěží hlavu. Black crevice - jako rakouská firma víme, na čem záleží v oblasti zimního a outdoorového vybavení Puncto. Naše výrobky spojují optimální ochranu s nejvyšším komfortem při nošení.
ZnačkaBlack Crevice #ad
VýrobceBlack Crevice #ad
Číslo díluBCR143319-BK-2
ModelkaBCR143319-BK-2
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. Black Crevice

#ad

Black Crevice Unisex – lyžařská helma pro dospělé SÖLDEN s hledím, S 51 – 54 cm, bílá matná/černá

#ad
Black Crevice #ad - Optimální přizpůsobení – naše lyžařské přilby mají polstrovaný nastavitelný pásek pod bradu a nastavovací kolečko na zadní straně hlavy pro plynulé přizpůsobení – přesně se přizpůsobí každému tvaru hlavy.

Prodyšná – prodyšná vyjímatelná a antibakteriální vnitřní podšívka a inovativní regulovatelný ventilační systém lyžařské přilby zajišťují vždy svěží hlavu. Naše výrobky spojují optimální ochranu s nejvyšším komfortem při nošení. Black crevice - jako rakouská firma víme, na čem záleží v oblasti zimního a outdoorového vybavení Puncto.

Bezpečná a spolehlivá – každá lyžařská a snowboardová helma je vyrobena podle celoevropské bezpečnostní normy CE: EN 1077: 2007_2016/425 – vše pro vaši bezpečnost. Dlouhá životnost a robustní – helma s hledím se vyrábí speciálním postupem ve formě formy – výsledkem je absolutně stabilní, mimořádně odolná a extrémně lehká struktura helmy.
ZnačkaBlack Crevice #ad
VýrobceBlack Crevice #ad
Číslo díluBCR143956-WB-S
ModelkaBCR143956
ZárukaZáruka výrobce

10. Bollé

#ad

Medium, bollé, MIGHT VISOR Black Matte S 52–55 cm – Brown Gun Kat 2, lyžařská helma, Unisex pro dospělé

#ad
Bollé #ad - 2 při každém počasí. Nový člen řady hledí od bollé, might visor je malý bratr své prémiové verze. Konstrukce helmy: Tvrdá skořepina ABS. S podobnou úrovní ochrany je might visor perfektním společníkem pro vaše každodenní dobrodružství na sjezdovce. Integrovaný ventilační systém. Kat. Obrazovka: pC hnědá pistole.
ZnačkaBollé #ad
VýrobceBollé Brands #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost1.19
Šířka1
Číslo dílu32111
Modelka32111
Záruka2 roky výrobce