Top 10 Zirkel Mit Stifthalter – Kružítka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Faber-Castell

#ad

1 kus, Faber-Castell 174530 – kružítko s rychlým nastavením, Blackstone

#ad
Faber-Castell #ad - Délka 170 mm. Drážkovaná kruhová hlava pro bezpečné držení, včetně pouzdra na tuhu. Včetně krabice na náhradní díly. Kružítko se středovým hnacím kolem pro funkci jemného nastavení. Maximální průměr kreslicí kružnice 340 mm.
ZnačkaFaber-Castell #ad
VýrobceFaber-Castell #ad
Výška8.98
Délka0.79
Hmotnost0.31
Šířka3.15
Číslo díluFC174530
Modelka174530
Záruka0

2. Faber-Castell

#ad

Faber-Castell Kružítko s rychlonastavením Factory Neon 2019 modrá

#ad
Faber-Castell #ad - Osvědčená kvalita, včetně dózy s náhradními díly a náplněmi. Rychle nastavitelné kružítko Factory Neon, délka: 170 mm. Průměr kružnice: 340 mm. Max. Barva modrá v ochranném pouzdře/ochranném pouzdře. Protiskluzové upnutí jehly a tuhy, drážkovaná kruhová hlava pro bezpečné držení.
ZnačkaFaber-Castell #ad
VýrobceFaber-Castell #ad

3. Faber-Castell

#ad

Faber-Castell Pink 174335 rychloupínací kružítko Factory Neon

#ad
Faber-Castell #ad - Drážkovaná hlava kružítka zajišťuje bezpečné a protiskluzové držení. Rychle nastavitelný kružítko neon ve 3d designu od faber-Castell se vyznačuje jednoduchým a rychlým nastavením kružících stehen a jemným nastavením středovým hnacím kolem. Kvalitní kružítko pro školu a vzdělání je vyrobeno v Německu. Pomocí kružítka lze kreslit kruhy o průměru až 340 mm. Včetně dózy s náhradními díly a náplněmi. Délka kružítka: 170 mm. Osvědčená kvalita faber-castell se odráží také v protiskluzové jehle a upnutí náplně.
ZnačkaFaber-Castell #ad
VýrobceFaber-Castell #ad
Výška0.79
Délka7.09
Šířka2.36
Číslo díluFactory Neon Pink
ModelkaFactory Neon Pink
Záruka2

4. Faber-Castell

#ad

Faber-Castell 174340, kružítko s rychlým nastavením, 1 kus, továrna, modrá

#ad
Faber-Castell #ad - Průměr kreslicí kružnice: 340 mm, délka 170 mm. Se dvěma klouby, včetně dózy s náhradními díly a náplněmi. S funkcí jemného nastavení díky středovému hnacímu kolu. Klikněte na název značky "Faber-Castell" pod názvem produktu. Další skvělé výrobky z sortimentu faber-castell najdete v našem značkovém obchodě. Max. Nový, moderní design stehna.
ZnačkaFaber-Castell #ad
VýrobceFaber-Castell #ad
Výška0.87
Délka8.74
Hmotnost0.33
Šířka3.15
Číslo díluFC174340
ModelkaFC174340
Záruka0 let.

5. Faber-Castell

#ad

Faber-Castell Kružítko s rychlým nastavovacím kružítkem Factory Neon 2019 zelené

#ad
Faber-Castell #ad - Protiskluzové upínání jehly a náplně, drážkovaná kružítko pro bezpečné držení. Barva zelená v ochranném pouzdře / ochranné pouzdro.
ZnačkaFaber-Castell #ad
VýrobceFaber-Castell #ad

6. AZZUTORK

#ad

Faber-Castell 174335 – rychloupínací kružítko Factory Neon modrá

#ad
AZZUTORK #ad - Pomocí kružítka lze kreslit kruhy o průměru až 340 mm. Drážkovaná hlava kružítka zajišťuje bezpečné a protiskluzové držení.

Rychle nastavitelné kružítko neon ve 3d designu od faber-Castell se vyznačuje jednoduchým a rychlým nastavením kružících ramen a jemným nastavením středovým hnacím kolem. Délka kružítka: 170 mm. Kvalitní kružítko pro školu a vzdělání je vyrobeno v Německu. Barva: Modrá. Osvědčená kvalita faber-castell se odráží také v protiskluzové jehle a upnutí náplně. Včetně dózy s černou náplní. Psací potřeby – výrobek od Faber Castell.
ZnačkaAZZUTORK #ad
VýrobceFaber-Castell #ad
Hmotnost0.31
Číslo dílu174335
Modelka.

7. Staedtler

#ad

556 00-PA2, STAEDTLER Kružítko Mars Comfort 556, vysoká kvalita s vedením vřetena, pastelově růžová a pastelově levandulová, stabilní pouzdro se sklopným víkem, přesné a přesné, střední hnací vřeteno

#ad
Staedtler #ad - Vyměnitelná olověná vložka. Rozsah dodávky: 1 kružítko a 1 dóza na tuhu obsah: 1 olověná náplň ve stabilním skládacím pouzdře, pěkné pastelové barvy růžová a levandulová. Stabilní plastové provedení umožňuje přesné a přesné výkresy. S vedením vřetena, kulatou pružinovou hlavou a středovým hnacím vřetenem, maximální průměr kružnice cca 225 mm. Vysoká kvalita, vyrobeno v Německu.
ZnačkaStaedtler #ad
VýrobceSTAEDTLER #ad
Výška0.79
Délka7.87
Hmotnost0.27
Šířka3.03
Číslo dílu556 00-PA2
Modelka556 00-PA2ST
Zárukane

8. Herlitz

#ad

Herlitz rychle nastavitelné kružítko my.pen s přídavným řemínkem a možností ořezání

#ad
Herlitz #ad - Počet kloubů: 0 Typ označení rychlého nastavení: Otočný mechanizmus. Pouzdro na tuhy je k dispozici. Kružítko kancelářské, rychle nastavitelné kružítko my. Pen f. S. Specifika produktu.
ZnačkaHerlitz #ad
VýrobceHerlitz #ad
Výška0.87
Délka7.87
Hmotnost0.31
Šířka3.35
Číslo dílu11122330
Modelka11122330
Záruka2 roky zákonná záruka

9. ZLKSKER

#ad

ZLKSKER 15,2 cm Verstellbar Abschließbar Stahl Trennwand Wing Leder Kompass

#ad
ZLKSKER #ad - Die beinlänge beträgt 6, 0 zoll, die maximale spannweite beträgt 6, 0 Zoll und es kann einen Kreis bis zu 12 Zoll zeichnen. Präziser und langlebiger Lederkompass/Teiler, der auch bei Holzarbeiten, Metallarbeiten und anderen Zeichenarbeiten verwendet wird. Harte und scharfe Kompassspitzen können das Werkstück genau markieren. Perfekt zum zeichnen von bögen, Teilungslehren, Trennlinien, Liniensegmenten, Kreisen, Größenmessung usw. Aus hochwertigem kohlenstoffstahl, gute Zähigkeit, hohe Härte, robust und langlebig, verschleißfest.
ZnačkaZLKSKER #ad
VýrobceZLKSKER #ad
Hmotnost100
Číslo dílu3607-00
Modelka1

10. Maped

#ad

Kompas s velkým knírem, včetně 1 univerzální svorky a 1 olověné tašky, přesný systémový box se 3 díly, z kovu, tříděný model, Kompas pro technické kreslení, Maped

#ad
Maped #ad - Děkujeme za pochopení. Svět ve vašich rukách nepochybně všichni začínáme v dětství rozvíjet kreativitu a musíme posílit důvěru. Můžete si vybrat z řady nejnovějších designů a variant psacích potřeb, příslušenství pro malování nebo příslušenství. Mezi různými kolekcemi máme mini cute, psaní, školy, barvy, pastelové, zarámovaný kancelářský a obchodní marketing.

Všechny výrobky, vás mají doprovázet co nejdéle. S našimi hodnotami průkopnického ducha, odpovědnosti a zapojení občanů přenášíme náš kreativní a angažovaný charakter. Po potvrzení nákupu obdržíte podle dostupnosti jeden z modelů zobrazených na obrázku nebo v nadpisu. Je pro nás nemožné, abychom vám produkt mohli poskytnout v určité barvě nebo v určité barvě. Ada maped i když jsme klasickým sortimentem, nightfall, snažíme se obnovit a přizpůsobit se novým časům.

PŘipraveno na Školu v maped najdete všechny potřebné školní materiály, abyste mohli vybavit nejmladší členy domu. S našimi produkty bychom chtěli povzbudit děti, aby si důvěřovaly samy sobě a zároveň se bavil. Upozornění: výrobce nám nabízí tento produkt v náhodných barvách. Kvalitní materiál. Trvanlivost a bezpečnost jsou dva důležité požadavky, které vám poskytujeme, které splňují školní a kancelářské potřeby.
ZnačkaMaped #ad
VýrobceMaped #ad
Výška0
Délka1.49
Hmotnost0.22
Šířka0.38
Číslo díluM30291010
ModelkaM30291010
Zárukazákonná záruka