Top 10 Holmenkol Profi Edger – Vybavení pro ladění lyží

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Toko

#ad

Toko Edge Tuner Pro

#ad
Toko #ad - S nastavením úhlu od 90° do 85°. Kuličková ložiska zajišťují obzvlášť přesnou práci šetrnou k povrchu. S novou, širší dosedací plochou pro bezpečnou práci. Vhodné pro všechny druhy pilníků a diamantových pilníků. Včetně univerzálního pilníku World Cup 80 mm. Profesionální verze edge tuneru od toko.
ZnačkaToko #ad
VýrobceToko #ad
Výška3.94
Délka7.87
Hmotnost0.2
Šířka3.94
Číslo dílu230411
Modelka230411

2. Holmenkol

#ad

Holmenkol World Cup File Guide 87

#ad
Holmenkol #ad - Osvědčený profesionální pomocník na zpracování hran lyží a snowboardu. Výrobky holmenkol byly použity již u 40 národních týmů.

Ty nejsou součástí nabídky. Použitelné se všemi lyžařskými pilníky Holmenkol, brusnými diamanty a oxydovými kameny. Výrobky pro péči o lyže od vynálezce lyžařského vosku. Frézováno z masivního hliníku. Hlová měření 87°. Provoz existující od roku 1922 patří k nejlepším adresám, pokud jde o lyžařské vosky a příslušenství. Důležité: potřebujete ještě jednu pilníkovou svorku čl. Optimální nauka pro přesné úhlové broušení. 24481 file guide clamp a příslušné brusné médium.
ZnačkaHolmenkol #ad
VýrobceHolmenkol #ad
Hmotnost0.22
Číslo dílu24477
Modelka24477

3. SkinStar

#ad

SkinStar Ergo Sharp Profi Edger bruska na hrany boční hrany 90°- 85°

#ad
SkinStar #ad - Hel broušení nastavitelný od 90° do 85°. Lze použít také s oxidovým kamenem, křížovým pilníkem nebo diamantovým pilníkem. Snadná manipulace, vysoká bezpečnost práce, snadná výměna pilníku. Vysoce kvalitní, ergonomický ostřič hran s kluznými kolečky na straně povrchu. Skinstar prvotřídní bruska na hrany pro profesionální zpracování lyží a snwoboard hran.
ZnačkaSkinStar #ad
VýrobceSKINSTAR #ad
Výška1.97
Délka4.13
Hmotnost0.36
Šířka2.36
Číslo dílu5001N/SK

4. Swix

#ad

Swix Edger Pro bruska na hrany

#ad
Swix #ad - S kolečky s kuličkovými ložisky pro práci šetrnou k obložení. Vhodné pro všechny pilníky a brusné kameny do tloušťky 5 mm. Pilníky lze upnout i šikmo.
ZnačkaSwix #ad
VýrobceSwix #ad
Výška6
Délka2
Hmotnost0.63
Šířka2
Číslo díluTA3008
ModelkaTA3008

5. XCMAN

#ad

Tunerem na hrany, škrabka na vosk, Ptex, kartáč na vosk na lyžích, lyžařským tréninkovým voskem, XCMAN Kompletní sada na lyžování a snowboard tuning s voskem

#ad
XCMAN #ad - Jemně sladěná teplota pod 100 °c / 212 f a stoupá na 170 °C / 338 F. Xcman vosková žehlička s nastavitelnou teplotou 110 v/800 w s tlustou podrážkou pro teplotní stabilitu. Splňuje každý úhel pro boční hrany. Nástroj na hrany je poslední nástroj, co potřebujete k broušení a šikmení hran bočních hran.

Pro každý myslitelný úhel. Dostatečně prostorný pro přidání dalších předmětů. Tréninkový vosk pro všechny druhy lyží a snowboardu, 6 °f °c až 21, tři druhy různé barvy vosku pro tři teplotní rozsahy: rozsah teplot vzduchu: modrá: -25 °c až -12 °c nebo -4 °f až -4 °f; červená: -14 °C až -4 °C nebo -4 °F až -3, 9 °F; žlutá: -6 °C až +20 °C nebo -5 °C °F 0, 1 °C. Vyberte si přesný boční úhel od 1 do 4 stupňů 86/87/88/89 stupňů. Velká taška na nářadí: vnitřní popruh pro zajištění voskové žehličky; dvě vnitřní otevřené kapsy na nářadí a síťová kapsa se zipem; externí rychlonabíjecí kapsa; dva popruhy se suchým zipem.

Tento nástroj je vše, kteří chtějí naladit mnoho lyží / snowboardů. Má jedinečnou zahnutou desku pro roztavený vosk. Xcman kompletní sada pro pěstování lyží a snowboardu. Krabka na vosk na snowboardu s rohovým zářezem pro čištění hran, kovová škrabka, škrabka na vosk, 2 transparentní a 2 černé p-tex, nylonový kartáč, vosková zástěra, lešticí podložky, brusný papír, 200 mm dlouhý kovový pilník, kartáč na koně, mosazný kartáč. Perfektní sada pro rodiny nebo ty, který kdy budete potřebovat.
ZnačkaXCMAN #ad
VýrobceXCMAN(XIAMEN)INDUSTRY&TRADE CO.,LTD #ad
Číslo díluSTK-3 LUXYRY VERSION
ModelkaSTK-3 LUXYRY VERSION

6. SkinStar

#ad

SkinStar Ergo Sharp Semi Edger bruska na hrany s bočními hranami 90°- 85°

#ad
SkinStar #ad - Skinstar prvotřídní bruska na hrany pro profesionální zpracování lyží a snwoboard hran. Ergonomický tvar pro stabilitu a dobrou přilnavost. Hel broušení nastavitelný od 90° do 85°. Vysoce kvalitní, ergonomický ostřič hran s kluznými plochami na straně povrchu. Snadná manipulace, vysoká bezpečnost práce, snadná výměna pilníku.
ZnačkaSkinStar #ad
VýrobceSKINSTAR #ad
Číslo dílu5002N/SK

7. Swix

#ad

Swix Multi Edger, Einheitsgröße

#ad
Swix #ad - Das ist Ihr Winkel. Anleitung im Lieferumfang enthalten. Wählen sie einen präzisen seitenwinkel von 0 Grad bis 5 Grad und 0, 0 Grad auf der Basis. 9 winkel insgesamt. Hinweis: 80 mm ist die maximale länge feile oder stein, 5 bis 1, die in dieses werkzeug passen.

Heben sie den winkel schrittweise an und wiederholen sie den Vorgang, markieren Sie vor dem Start die Metallkante mit einem Sharpie, auf welche Basis und Seitenwinkel Ihr Ski/Board eingestellt ist, bis er die Markierung entfernt. Bonusvorteil:wenn sie nicht wissen, starten sie das werkzeug im niedrigsten winkel und sehen sie, ob es die markierung an Ihrer Kante entfernt. Internationale produkte haben separate bedingungen, werden aus dem Ausland verkauft und können sich von lokalen Produkten unterscheiden, einschließlich Passform, Alterseinstufung und Sprache des Produkts, Kennzeichnung oder Anweisungen.

Seiten- und basiskantenabschrägung multi-tool, was Sie brauchen, das eine 80-mm-Feile enthält. Zeichnen sie die basis-/Seitenwinkel für zukünftige Referenz auf. 70 oder 80 mm Steine werden empfohlen. Dieses werkzeug ist alles, um Ihre Kanten zu schärfen und abzuschrägen.
ZnačkaSwix #ad
VýrobceSwix #ad
Číslo díluTA3006
ModelkaTA3006

8. Toko

#ad

Sada ostřicích hran s Toko Edge Tuner Pro

#ad
Toko #ad - Top sada od toko s ergonomickým ostřičem hran a rozsáhlým příslušenstvím pro optimální broušení boční hrany. Více než 18 % oproti jednotlivému nákupu zboží! S následujícími vložkami, hliníkový kyslíkový kámen modrý, resp.

Vhodné pro všechny lyže, carving lyžování také pro extrémně vypasované zábavné vozíky a pro snowboardy. Cenová výhoda: v sadě je úspora více než 17 € tzn. Pilníky: hliníkový oxydový kámen růžový, kvalitní pilník Icecut a diamantový pilník "DuoFace S". S nastavením úhlu od 90° do 85° přes centrální tlačítko s rastrum – jednoduché a přesné.
ZnačkaToko #ad

9. Holmenkol

#ad

Holmenkol 24497 Unisex – profesionální zpracování hran pro dospělé, černé, jednotná velikost

#ad
Holmenkol #ad - Vhodné pro všechny lyžařské pilníky, brusné diamanty a oxydový kámen. Hel broušení nastavitelný od 90° do 85°.
ZnačkaHolmenkol #ad
VýrobceHolmenkol #ad
Číslo dílu24497
Modelka24497
Zárukažádné.

10. Holmenkol

#ad

Holmenkol Brusná guma 70 x 50 x 20 mm

#ad
Holmenkol #ad - Slouží ke snížení ocelové hrany v oblasti lopaty a na konci. Optimálně vhodné pro odstranění rzi.
ZnačkaHolmenkol #ad
VýrobceVelobil #ad
Výška0.87
Délka2.76
Hmotnost0.18
Šířka1.97
Číslo díluho_20550
Modelkaho_20550
ZárukaBakterie