Top 10 Round Smart Watch Men – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AcclaFit

#ad

1,85", krokoměr, fitness hodinky, fitness tracker se 147 sportovními režimy, pánské s Bluetooth hovory, vodotěsné, AcclaFit Chytré hodinky dámské, monitor spánku, chytré hodinky se srdeční frekvencí

#ad
AcclaFit #ad - Kromě toho můžete přijímat textové zprávy SMS a SNS jako Facebook, pokud jsou chytré hodinky synchronizovány s chytrým telefonem. Chytré hodinky přijímají zprávy, whatsapp, messenger a další, hovory a oznámení o aplikacích tím, Linkedin, Twitter, že na hodinkovém přístroji obdrží vibrační alarm. Může také uchovávat údaje o klidové frekvenci po dobu 7 dnů, aby bylo možné sledovat dlouhodobé změny srdeční frekvence.

1, 85" plný dotykový displej a 100+ uživatelsky definovaný ciferník: hodinky acclafit mají 1, který nabízí prvotřídní kvalitu obrazu pro vynikající vizuální efekty. Celodenní monitorování zdraví: vestavěný vysoce přesný ppg senzor pro sledování srdeční frekvence 24 hodin denně. Sledování spánku: fitness tracker acclafit monitoruje kvalitu vašeho spánku ve 3 fázích: bdělost, lehký spánek a hluboký spánek. Hudební přehrávač a další praktické pomůcky: vestavěný reproduktor vám umožní poslouchat hudbu přímo přes chytré hodinky a ztratit se v hudbě.

Chytré hodinky acclafit p5 nabízí další praktické funkce, kapesní svítilna, měření kalorií, budík, krokoměr, stopky, jako např. Sleduje váš spánek a dýchací vzory, abyste mohli pracovat na zlepšení doby spánku a kvality spánku a rozpoznat včasné příznaky spánkové apnoe. Zůstaňte v klidu, když pocítíte nedostatek slabosti nebo závratě. Dlouhá výdrž baterie a velká kompatibilita: díky zabudované 250 mah baterii s velkou kapacitou má fitness tracker normální dobu používání 7 dní a 30 dní pohotovostního režimu, baterie však plně nabije za pouhé 2 hodiny.
ZnačkaAcclaFit #ad
VýrobceAcclaFit #ad
Výška0.39
Délka10.24
Hmotnost0.18
Šířka1.57
Číslo dílu25060959350853
ModelkaP5
ZárukaBezpodmínečná doživotní záruka

2. Donerton

#ad

Dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy, Donerton Chytré hodinky pánské, sportovní hodinky, vodotěsné IP68, 112 + sportovní režimy, 1,85" chytré hodinky, fitness hodinky s monitorem pulzního

#ad
Donerton #ad - Nepoužívejte tyto chytré hodinky pro lékařské účely. 2. Sledování zdraví v reálném čase: dámské hodinky používají vysoce přesný senzor pohybu, včetně hluboký spánek, lehký spánek, 24 hodin denně nepřetržitě monitorovat srdeční frekvenci.

Aplikaci gloryfit si můžete stáhnout naskenováním qr kódu na Vašich pánských hodinkách nebo si stáhněte aplikaci GloryFit přes Google Play / iOS Store. Bluetooth hovory a připomenutí informací: chytré hodinky mají integrovaný reproduktor a mikrofon s vysokým rozlišením. Vezměte prosím na vědomí: 1. Chytré hodinky t50 noste správně, nechte své pokožce dostatek volného prostoru, nepřipínejte náramek příliš pevně nebo volně, abyste zajistili příjemné nošení a normální provoz senzorů.

Sportovní hodinky pánské jsou kompatibilní s Android 5. 0 / ios 9. 0 nebo vyšším. Aplikace nabízí zprávu o analýze zdraví z minulého týdne, aby vám pomohla přizpůsobit váš životní styl. Kromě toho mohou tyto pánské chytré hodinky měřit záznamy o spánku, bdění, aby vám pomohly lépe porozumět kvalitě vašeho spánku. 112+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tento fitness tracker podporuje 112+ sportovních režimů: chůzi, švihadlo, běh, horolezectví atd.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50H

3. Donerton

#ad

1,85" Smart Watch, fitness hodinky s monitorem pulzního spánku,, vodotěsné IP68, Donerton Chytré hodinky dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy, 112 + sportovní režimy, sportovní hodinky

#ad
Donerton #ad - 112+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tento fitness tracker podporuje 112+ sportovních režimů: chůzi, jógu, švihadlo, horolezectví atd. Dámské hodinky mají na výběr více než 200+ jedinečných online ciferníků, abyste ukázali svůj osobní styl. Nepoužívejte tyto chytré hodinky pro lékařské účely.

Podporuje také synchronizaci mobilních kontaktů a připomenutí informací ze sociálních médií WhatsApp, Instagram, Twitter atd. Kromě toho mohou tyto chytré dámské hodinky měřit záznamy o vašem spánku, aby vám pomohly lépe porozumět kvalitě vašeho spánku. Aplikace nabízí zprávu o analýze zdraví z minulého týdne, aby vám pomohla přizpůsobit váš životní styl. Vezměte prosím na vědomí: 1. Sportovní hodinky mohou během tréninku zaznamenávat kalorie a kroky, běh, které vám pomohou lépe dosáhnout vašich tréninkových cílů. Sledování dat v reálném čase vám pomůže přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro optimální výsledky.

Pečlivý životní asistent: náramkové hodinky mají mnoho užitečných funkcí, ovládání kamery, připomenutí sedadla atd. Stopky, ovládání hudby, jako je kalkulačka, kalendář, časovač, předpověď počasí, které jsou praktické pro každodenní používání.1, můžete si také vybrat libovolný obrázek na svém telefonu jako obrázek pozadí, 85" plně dotykový displej a personalizovaný ciferník: chytré hodinky t50 dámské a pánské s HD barevným displejem a kovovým pouzdrem vám nabízejí vynikající kvalitu obrazu a vizuální zážitek.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50GP

4. IOWODO

#ad

Hovory,, pánské, sportovní hodinky s krokoměrem, 1,85", vodotěsné, fitness tracker, monitorem spánku, IOWODO Chytré hodinky, monitorem srdeční frekvence, fitness hodinky, růžové, dámské, Bluetooth

#ad
IOWODO #ad - Chytré hodinky podporují také oznámení o zprávách v reálném čase Facebook, spojte hodinky přes Bluetooth s telefonem, WhatsApp, Instagram, Snapchat atd. Twitter, skype, všechna oznámení se zobrazují na vašem zápěstí. Abychom vám lépe porozuměli vašemu tělesnému zdraví.

Můžete také synchronizovat místní povětrnostní podmínky po dobu dvou dnů v reálném čase, abyste je mohli zobrazit. 1, 85" velká obrazovka a uživatelsky definované ciferníky: chytré hodinky pro ženy muže mají 1, 85" tft hd obrazovku, která vám nabízí lepší zážitek ze sledování a obsluhy. Chytré hodinky podporují režim plavání, jóga atd. Chytré hodinky 100 sportovních režimů: fitness hodinky podporují více než 100 sportovních režimů, doby tréninku, počtu kroků, včetně srdeční frekvence, spálené kalorie atd.

Chytré hodinky nabízejí na výběr více než 100 online ciferníků a vy můžete také přizpůsobit fotografie a vytvořit jedinečný ciferník. S vodotěsnou funkcí ip68 je můžete nosit při mytí rukou nebo v dešti. Tyto sportovní hodinky jsou kompatibilní s iPhone, Xiaomi a dalšími smartphony Android 6. 0 a vyšší, ovládání hudby, jako je připomenutí volání, iOS 9.0 a vyšší.
ZnačkaIOWODO #ad
VýrobceIOWODO #ad
Výška0.71
Délka7.17
Šířka3.39

5. IOWODO

#ad

Fitness hodinky, monitorem spánku, IOWODO Chytré hodinky, hovory,, vodotěsnost IP68, 1,85", dámské, pánské, fitness tracker, monitorem srdeční frekvence, Bluetooth, sportovní hodinky s krokoměrem

#ad
IOWODO #ad - Hovory a oznámení o zprávách: chytré hodinky přijímají verzi ble 5. 0, whatsapp, skype, instagram, spojte hodinky přes bluetooth s telefonem, můžete volat nebo přijímat přímo z hodinek. Chytré hodinky podporují také oznámení o zprávách v reálném čase Facebook, Twitter, Snapchat atd. Všechna oznámení se zobrazují na vašem zápěstí.
ZnačkaIOWODO #ad
VýrobceIOWODO #ad
Výška0.71
Délka7.17
Šířka3.39

6. VKROBAG

#ad

100+ sportovních režimů, fitness hodinky 1,85" s funkcí telefonu, spánkovým monitorem pro iOS Android, měřením tepu, chytré hodinky s krokoměrem, VKROBAG Chytré hodinky pro dámy a pány, vodotěsné IP68

#ad
VKROBAG #ad - Chytré hodinky navíc mohou přijímat další oznámení např. Pomáhá vám zlepšit kvalitu spánku tím, ovládání kamery, ovládání hudby, vyhledávání telefonu, stopky atd. Již nezmeškáte žádné důležité zprávy. 100+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: sportovní hodinky pánské mají 100+ sportovních režimů, které byly během tréninku spáleny, mezi nimi běh, spotřeby kalorií, i když při mytí rukou nosíte fitness náramek, badminton atd.

Od whats, oznámení: chytré hodinky pánské disponují vestavěným mikrofonem reproduktoru. Existuje mnoho dalších funkcí: ukazatel počasí, který sleduje vaši srdeční frekvenci po dobu 24 hodin, takže jste vždy informováni o svém zdravotním stavu. V aplikaci si můžete vybrat z více než 100+ krásných ciferníků nebo si je jednoduše individuálně upravit a nahrát svůj oblíbený obrázek, abyste ukázali svůj jedinečný styl.

Jakmile jsou hodinky s pulzem úspěšně propojeny přes bluetooth s mobilním telefonem, můžete volat, Twitter, Facebook, Instagram atd. Chytré hodinky s funkcí telefonu, přijmout a odmítnout přímo z fitness hodinek. Nemusíte se starat o baterii na cestách. Splňuje vaše každodenní potřeby. Baterie s dlouhou životností a kompatibilita: android chytré hodinky pánské mají velkou 200mah baterii, která vydrží při 2hodinovém nabíjení 5–7 dní a v pohotovostním režimu až 30 dní.
ZnačkaVKROBAG #ad
VýrobceVKROBAG #ad
Číslo díluT50S-001
ModelkaT50S

7. Ddidbi

#ad

1,85", Chytré hodinky, 112 sportovních režimů, krokoměr, vodotěsnost IP68, sportovní hodinky, dámské pánské, fitness, monitor spánku, monitor srdeční frekvence, funkce telefonu, dotyková obrazovka

#ad
Ddidbi #ad - Všechna oznámení se zobrazují na vašem zápěstí a vibrují, instagram, WhatsApp, takže při chůzi nebo tréninku nezmeškáte žádný důležitý hovor nebo zprávu. Nový geniální design: chytré hodinky dámské mají 1, která nabízí vyšší kvalitu zobrazení a plynulejší uživatelský zážitek. Snažíme se vám poskytovat inteligentní přenosná zařízení a upřednostňovat váš zážitek a komfort.

Rozmanité sportovní režimy a vodotěsnost: fitness hodinky nabízejí 112 sportovních režimů, což je první volba pro sportovní nadšence. Monitoruje a zaznamenává údaje o vaší srdeční frekvenci, aby vám pomohl lépe porozumět vašemu zdravotnímu stavu. V noci monitoruje váš spánek a sleduje kvalitu a délku vašeho spánku. Musí se nabíjet pouze 2 hodiny a hodinky vydrží 7 dní bez častého nabíjení, trénink dýchání, předpověď počasí, stopky, což je pohodlnější používání. Pokud máte dotazy nebo návrhy k našim výrobkům, neváhejte nás kontaktovat přímo.

Podporuje také zprávy a zprávy na sociálních sítích Facebook, Twitter atd. Tím, můžete lépe spravovat svůj spánek, že převezmete kontrolu nad svým spánkem, takže se každé ráno budete probudit svěží a připraveni na nadcházející den. Kromě toho jsou chytré hodinky vodotěsné podle ip68, badminton, takže je můžete používat v deštivých dnech nebo při plavání, jízda na kole, fotbal, horolezectví a jiné sportovní metody, skákání přes švihadlo, jóga, mezi nimi běhání venku, aniž byste si museli dělat starosti s účinky vody.
ZnačkaDdidbi #ad
VýrobceDdidbi #ad
Výška0.79
Délka5.91
Hmotnost0.22
Šířka1.97
Číslo díluP66E
ModelkaP66E

8. DUSONLAP

#ad

Chytré hodinky s měřením tepu, DUSONLAP Chytré hodinky pánské dámské s Bluetooth hovory, krokoměrem, monitorem spánku, 1,85" HD dotyková obrazovka, 100+ sportovních režimů, sportovní hodinky,

#ad
DUSONLAP #ad - Na výběr je více než 100 různých stylů ciferníku. Ať už jste na cestách nebo na služební cestě, že mu dojde proud. Je to vynikající dárek pro přátele a členy rodiny. Kromě toho má praktické funkce jako předpověď počasí, připomenutí sedadla, vyhledávání hodinek atd. Ať už v rušném pracovním prostředí nebo při outdoorových aktivitách, Facebook, můžete vždy zůstat v kontaktu se svou rodinou a přáteli.

Tyto fitness hodinky jsou kompatibilní se smartphony s Android 5. 0 nebo iOS 9. 0 a bluetooth 4. 0 nebo vyšším. S vodotěsnou funkcí ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo při dešti. Inteligentní muži mohou během tréninku zaznamenávat také kalorie, jóga, aby vám pomohli lépe dosáhnout vašich tréninkových cílů. 112 sportovních režimů a vodotěsnost ip68: sportovní hodinky nabízejí 112 sportovních režimů jako chůze, běh, badminton atd. Vzdálenost a kroky, švihadlo, které mohou pokrýt vaše každodenní tréninkové potřeby a jsou dobrým pomocníkem během vašeho tréninku.

Bluetooth upozornění na volání a zprávy: fitness hodinky s funkcí volání bluetooth mají integrovaný reproduktor a mikrofon s vysokým rozlišením. Sledování zdraví: chytré hodinky používají vysoce přesný senzor pohybu, přizpůsobení jasu, stopky, budík, aby sledovaly vaši srdeční frekvenci a stav spánku hluboký spánek/lehký spánek 24 hodin denně a pomohly vám tak k lepšímu pochopení vašeho fyzického zdraví. Můžete tak uskutečňovat/přijímat hovory, Twitter, aniž byste museli telefon vyjímat.
ZnačkaDUSONLAP #ad
VýrobceDUSONLAP #ad
Výška0.63
Délka10.55
Hmotnost0.22
Šířka3.35
Číslo díluP66-002
ModelkaP66E3
ZárukaDUSONLAP podporuje 30denní plné vrácení peněz a 24měsíční opravu. Můžete pohodlně nakupovat!

9. HUAWEI

#ad

3D skleněná obrazovka, HUAWEI Chytré hodinky Watch GT 2 46 mm, 15 sportovních režimů, chytré hodinky s Bluetooth calling,, 1,39" AMOLED displej s 3D skleněnou obrazovkou, GPS, výdrž baterie 2 týdny

#ad
HUAWEI #ad - 15 tréninkových režimů a fitness trenéři na plný úvazek na hodinkách je předinstalováno několik profesionálních tréninkových kurzů od základní až po pokročilé úrovně, které uživatelům nabízejí profesionální a efektivní návod. 1, 39" amoled displej s 3d skleněnou obrazovkou huawei watch gt 2 46 mm zavedení 3d skleněné obrazovky do chytrých hodinek je novým krokem v oboru.

Pokud oznámení nefungují, vymažte prosím data z aplikace huawei health tak, odpojte hodinky od bluetooth i od aplikace huawei health app pro aplikaci přejděte na zařízení, přejděte do části "I", co jste to udělali, poté do Nastavení, že otevřete aplikaci health, poté do Vymazat mezipaměť. Kompatibilní s iOS/Android. Neustálé hovory přes bluetooth bluetooth hovory s chytrými hodinkami huawei watch gt 2 46 mm můžete používat během tréninku a v každodenním životě.

1, 39palcový amoled displej s vysoce přesnou reakcí na dotyk. Samorozvinutý čip huawei kirin a1 tyto nové chytré hodinky jsou vybaveny samostatně vyvinutým přenosným čipem kirin a1 od HUAWEI a inteligentní technologií úspory energie, která nabízí životnost baterie až 2 týdny. Systémové požadavky Android 4. 4 nebo vyšší a iOS 9. 0 nebo vyšší. Přesné polohování huawei watch gt 2 46 mm je sestaven se dvěma polohovacími systémy GPS, GLONASS pro rozpoznání více satelitů a zvýšení přesnosti polohování.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHuawei #ad
Výška0.42
Délka1.81
Hmotnost0.09
Šířka1.81
Číslo dílu55024316
Modelka55024316
ZárukaDvouletá záruka.

10. Samsung

#ad

Titanová, 4G, otočná luneta, fitness tracker, vč. záruky výrobce 36 měsíců exkl. u Amazon, 45 mm, velký displej, Samsung Galaxy Watch 3, fitness hodinky, kulaté Bluetooth chytré hodinky pro Android

#ad
Samsung #ad - Které komponenty jsou součástí dodávky produktu: Galaxy Watch3, BT titanová 45 mm, bezdrátová nabíječka, Quick Start Guide. Přesné ovládání s otočnou lunetou: nové chytré hodinky samsung s otočnou lunetou se snadno ovládají a lze je bez problémů spojit s celou řadou zařízení Galaxy a přístrojů jiných výrobců.

Rozměry vxŠxh: 46, 0 x 11, 2 x 45, 1 mm. Chytré hodinky bluetooth v klasickém prémiovém designu: otočná luneta nových fitness hodinek decentně orámuje velký displej a nabízí díky svému lehkému, tenkému designu vysoký komfort při nošení. Vhodné chytré hodinky 4g pro váš životní styl: galaxy watch3 s chytrým fitness trackerem jsou k dostání ve velikostech 45 mm a 41 mm a také v prémiových barevných variantách černá, stříbrná a bronzová.

Bezplatná prodloužení záruky na 3 roky. Robustní chytré hodinky galaxy mají certifikaci ip68 a jsou tak chráněny před vodou a prachem. Kromě toho jsou chytré hodinky pro Android chráněny proti vodě až do 5 ATM. Mějte přehled o fitness datech: samsung galaxy watch3 vás mohou podpořit při hledání ideální rovnováhy mezi každodenním životem a cvičením – s mnoha funkcemi fitness trackeru, více než 120 tréninkovými programy na chytrých hodinkách a analýzou spánku.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung #ad
Výška3.94
Délka13.78
Šířka9.84
Číslo díluF-R840NTKAEUB
ModelkaF-R840NTKAEUB
Záruka36 měsíců