Top 10 Wake Up Light – Radiobudíky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BUFFBEE

#ad

Ukazatel plného rozsahu se stmívačem na noční stolek, Buffbee Rádiobudík do ložnice – vysoce kvalitní zvuk a reproduktor směřující nahoru pro rádio, 4 budicí tóny, 7barevné noční světlo

#ad
BUFFBEE #ad - Asovač spánku a zálohování baterií: nastavte programy pro automatické vypnutí nočního světla/rádia podle vašeho spánkového plánu. Hodiny + světlo + rádio: kombinuje budík, noční světlo a fm rádio v jednom, malém, ale silném.

Přepínatelné noční světlo a tlačítko osvětlení: 7barevné noční světlo s možností zapnutí/vypnutí zajišťuje uklidňující prostředí, které vás váží ve spánku, a svítící tlačítka usnadňují ovládání ve tmě. Hi-fi reproduktor a fm rádio: velký zvuk v kompaktní velikosti, rádio je vybaveno 5W vysoce věrovým reproduktorem pro čistou kvalitu zvuku a 16 stupňů nastavitelné hlasitosti. Displej je z 0 – 100% stmívatelný, klavíru, takže můžete čísla zcela vypnout nebo nastavit velmi jasně.

4 zvuky alarmu a stmívače: nabízí zvuky ptáků, pípnutí a rádia jako budicí tón pro zlepšení vašeho probuzení zejména vaše oblíbené rádio. Napájení ze zásuvek nebo baterií je součástí dodávky v případě výpadku proudu, aby se uložil čas a nastavení alarmu. Můžete přizpůsobit barvu nočního světla, tón alarmu, jas displeje a hlasitost.
ZnačkaBUFFBEE #ad
VýrobceBUFFBEE #ad
Výška2.36
Délka3.74
Hmotnost0
Šířka1.5
Číslo díluRS11
ModelkaRS11

2. Teufel

#ad

Teufel Radio ONE HiFi budík – Bluetooth reproduktor s rádiem DAB+/FM, funkce budíku, časovač spánku – Light Gray

#ad
Teufel #ad - Zvukově nejsilnější reproduktor rádia bluetooth této třídy do ložnice, bohatá akustika ze 2 hliníkových širokých pásů, dětského pokoje nebo kuchyně, podporovaná velkou pasivní membránou a integrovanou technologií Dynamore pro širší stereo panorama.

Se čtyřmi tóny buzení navrženými společností teufel včetně "Berlína", které připomíná zvonkohru pamětního kostela. Jemné buzení zvukem rozhlasové stanice DAB+/FM nebo oblíbenou hudbou ze smartphonu přes Bluetooth nebo AUX vstup. Intuitivní ovládání i ve tmě přes multifunkční kolečko, tři volně obsazená tlačítka rádiové stanice. Dva samostatně nastavitelné budík s jednorázovými režimy buzení, denně, ve všední dny nebo víkendy a vícestupňovým časovačem spánku 15 až 90 min.

Napájení pouze přes síťový adaptér, vytahovací házecí anténa, USB nabíjecí port, k dostání ve dvou barvách. Ušlechtilý bluetooth dab/fm radiobudík s příjemným zvukem pro usínání a rozsáhlé funkce buzení pro spolehlivý a hudební start do dne. Patentovaný, automaticky nebo ručně stmívatelný displej s velkým zobrazením času.
ZnačkaTeufel #ad
VýrobceLautsprecher Teufel #ad
Výška3.54
Délka3.15
Hmotnost1.72
Šířka9.45
Číslo dílu106138002
Modelka106138002

3. Jugendcx

#ad

Bluetooth reproduktor 5.0, snooze, Jugendcx 18 W bezdrátová rychlonabíječka s adaptérem a kabelem, Digitální budík s nabíjecí stanicí, 12 Natural Soun pro, duální alarm, digitální budík se světlem

#ad
Jugendcx #ad - Nastavitelná hlasitost alarmu pro hluboce spící osoby. Stereo zvuk a podpora: vestavěný reproduktor blutooth 5. 0 nabízí zcela novou úroveň komfortu pro přehrávání hudby nebo podcastů z vašeho telefonu, zatímco se připravujete na den nebo hrajete různé melodie při józe nebo meditaci. Náš tým podpory bude profesionálním řešením pro vaše zmatky.

Tisknuto manuálem v mateřském jazyce. Dva budík a funkce odloženého buzení: digitální nastavitelný budík s rychlým a jednoduchým nastavením. 18w qc 3. 0 rychlé bezdrátové nabíjení: digitální budík s nabíjecím adaptérem a kabelem usb-c, když spíte, zapomeňte bez starostí nabít váš telefon a po probuzení získáte plné nabití, pohodlný pro nabíjení vašeho telefonu, šetří místo na počítači. Led světlo lze také blikat rýmem. Měkké ochranné světlo z něj může vytvořit noční světlo / lampičku na čtení / lampu na noční stolek / okolní světlo. Digitální alarm s nabíjecí stanicí je perfektní noční stolek pro všechny vaše potřeby.

Stmívatelný časový led displej 0 – 3 stupně jasu vhodné i pro osoby citlivé na světlo během spánku. Ešení vše v jednom je perfektní rozbočovač na noční stolek pro všechny vaše potřepotřepotře️poznámka:1️Použijte naši originální nabíječku 2️Smartphone s funkcí bezdrátového nabíjení 3️No podporuje dodatečnou baterii, 4️No FM. 12 barev rgb a nočního světla: digitální budík se světlem může šarmantně svítit, muže, s dárkovým balíčkem, jsou vhodné pro ženy, navržený s monochromatickými/smíšenými/různými barvami a světlo je stmívatelné s nastavením 0–20 stupňů.
ZnačkaJugendcx #ad
VýrobceJugendcx #ad
Výška4.33
Délka3.03
Šířka1.5

4. Laliled

#ad

FM Radio, Laliled Sonnenaufgang Wecker Wecklicht Touchscreen,Doppelseitige Beleuchtung Wecker für schwere Schläfer,Dual Alarm für Snooze,12-Farben Nachtlicht Schlafhilfe

#ad
Laliled #ad - Wecken sie auf von sonnenaufgang simulation10-60 minuten vor der alarmzeit, Das Licht hellt sich allmählich auf, um einen Sonnenaufgang zu simulieren und Ihren Körper aufzuwecken. 5 natürliche geräusche dienen als Alarm, um Sie zur angegebenen Zeit aufzuwecken. 12 bunt lichter und zeitanzeigedieser sonnenlicht-wecker verfügt über 12-farbige leuchten mit 20-helligkeitsstufen, mit einfarbigen, und Verlaufseffekte die Sie frei anpassen können, Damit können Sie das Display komplett ausschalten, um eine einzigartige Atmosphäre.

Das zeitdisplay bietet vier stufen der helligkeitsanpassung 100%-75%-25%-OFF, gemischten Farben, wenn Sie während des Schlafes völlige Dunkelheit bevorzugen. Dual wecker & schlummernwir auch besonders entwarf die "Schlummern"Funktion''für schwere Schläfer Erwachsene, Sie können unbegrenzt schlafen ohne sich Sorgen zu machen Der Alarm geht nicht wieder los. Touchscreen & doppelseitiger bildschirmdiese neu aktualisierte Weckleuchte zentralisiert alle Bedienelemente auf einem sichtbaren Touchpanel für einfache Bedienung, die einen besseren Sonnenaufgang Simulationseffekt liefert, und stattet doppelseitige Beleuchtung aus, Das macht es bequemer und effektiver.

Sonnenaufgang schlafhilfe & fm radiostellen sie einen schlaftimer für 10-180 minuten oder unbegrenzt ein, um ihnen oder Kindern zu helfen, Sonnenuntergangssimulation Beleuchtung wählen oder andere farbige Lichter, friedlicher einzuschlafen. Licht und ton werden allmählich gedämpft und zur eingestellten Zeit ausgeschaltet. Zusätzlich, mit fm radio scanning von 76-108 MHz bleiben Sie mit den neuesten Nachrichten und interessanten Programmen auf dem Laufenden.
ZnačkaLaliled #ad
VýrobceLaliled #ad
Výška3.15
Délka7.09
Hmotnost1.17
Šířka6.3
Číslo díluDWN-FZ90181-CA
ModelkaFZ90191

5. BUFFBEE

#ad

Stmívač, duální alarm, digitální s FM rádiem a časovačem automatického vypnutí, napájení ze sítě se, časovač Nap, USB nabíječka, snooze, BUFFBEE Rádio s budíkem na noční stolek se 7 barvami

#ad
BUFFBEE #ad - Digitální budík 3 v 1 glow je digitální budík, takže jej můžete snadno nastavit na jas nebo stmívání, jas, úroveň hlasitosti. Zůstává plně funkční, zobrazí se čas a váš budík vás ráno probudí, zatímco běží na baterie. Asovač nap a časovač automatického vypnutí náš budík má časovač pro zdřímnutí, jednoduše stiskněte jedno tlačítko, abyste nastavili zdřímnutí na 10 min až 120 minut, aniž byste museli resetovat své běžné programy buzení.

Přizpůsobitelná barva nočního světla, tón buzení, které chcete. Noční světlo se 7 barvami a osvětlená tlačítka glow nabízí 7barevné noční světlo a 5stupňové nastavitelné okolní světlo. Napájení ze sítě a zálohování baterií glow je napájen zásuvkou a lze jej zajistit 3 aaa bateriemi baterie nejsou součástí dodávky.

Duální alarm se 3 tóny buzení glow nabízí duální alarm, vestavěným pípáním nebo ptáky. Už nemusíte v noci fumlovat ve tmě. Osvětlená tlačítka vám pomohou snadno ovládat ve tmě, když ho chcete nastavit. Kupte si jej a budete ho milovat. Hlasitost budíku je nastavitelná a pomalu se zvyšuje, který lze současně nastavit a probudit vás 3 tóny – vaší oblíbenou rozhlasovou stanicí, aby vás nevyděsil. Můžete také nastavit časovač pro automatické vypnutí nočního světla i rádia VKV.
ZnačkaBUFFBEE #ad
VýrobceBUFFBEE #ad
Výška2.36
Délka4.72
Hmotnost0.73
Šířka1.5
Číslo díluHRS-BLACK

6. BUFFBEE

#ad

Stmívač, dvojitý alarm, napájení ze sítě se, BUFFBEE Rádiobudík s 7barevným nočním světlem, digitální budík s FM rádiem a automatickým vypnutím, USB nabíječka, Nap-časovač, funkce odloženého buzení

#ad
BUFFBEE #ad - Duální alarm se 3 tóny buzení glow nabízí duální alarm, který lze současně nastavit a probudit vás 3 tóny – vaší oblíbenou rozhlasovou stanicí, vestavěným pípáním nebo ptáky. Napájení ze sítě a zálohování baterií glow je napájen zásuvkou a lze jej zajistit 3 aaa bateriemi baterie nejsou součástí dodávky.

Můžete také nastavit časovač pro automatické vypnutí nočního světla i rádia VKV. Osvětlená tlačítka vám pomohou snadno ovládat ve tmě, když ho chcete nastavit. Digitální budík 3 v 1 glow je digitální budík, úroveň hlasitosti. Už nemusíte v noci fumlovat ve tmě. Hlasitost budíku je nastavitelná a pomalu se zvyšuje, aby vás nevyděsil. Asovač nap a časovač automatického vypnutí náš budík má časovač pro zdřímnutí, jednoduše stiskněte jedno tlačítko, abyste nastavili zdřímnutí na 10 min až 120 minut, aniž byste museli resetovat své běžné programy buzení.

Přizpůsobitelná barva nočního světla, jas, takže jej můžete snadno nastavit na jas nebo stmívání, tón buzení, FM rádio a noční světlo, které chcete. Noční světlo se 7 barvami a osvětlená tlačítka glow nabízí 7barevné noční světlo a 5stupňové nastavitelné okolní světlo. Ovládání je jednoduché a pohodlné. Má také variabilní stmívač ciferníku, vše v jednom.
ZnačkaBUFFBEE #ad
VýrobceBUFFBEE #ad
Výška2.36
Délka4.72
Hmotnost0.75
Šířka1.5
Číslo díluRS1W
ModelkaRS1

7. BUFFBEE

#ad

BUFFBEE Radiobudík s barevnými duhovými číslicemi – 7barevné noční světlo s možností zapnutí/vypnutí, napájení ze sítě a na baterie, dvojitý alarm, stmívač a USB nabíječka, FM rádio do ložnice

#ad
BUFFBEE #ad - Navíc rádio pro spaní, abyste si mohli užívat uklidňující a příjemný čas před spaním. Má také variabilní stmívač displeje, který umožňuje stmívání číslic nebo velmi jasně. Zůstává plně funkční, zobrazí se čas a váš budík vás ráno probudí, zatímco běží na baterie.

Můžete také nastavit časovač spánku, abyste automaticky vypnuli noční světlo i FM rádio. Sla jsou velká a snadno viditelná, i z druhé strany místnosti. Cute rainbow led numbers Čísla duhy dělají roztomilý a veselý vzhled. Digitální budík 3 v 1 glow je digitální budík, fm rádio a noční světlo v jednom. Mains powered and battery backup zářič je napájen ze zásuvky a může být zajištěn 3 bateriemi aaa baterie nejsou součástí dodávky. Dvojitý alarm se 3 tóny buzení glow nabízí dvojitý alarm, který lze současně nastavit a probudit vás 3 tóny – vaší oblíbenou rozhlasovou stanicí, vestavěným pípáním nebo ptáky.

Noční světlo a rádio s časovačem automatického vypnutí glow nabízí 7barevné noční světlo s možností zapnutí/vypnutí 5 nastavitelných stupňů. Je malý a zabírá málo místa na vašem nočním stolku. Hlasitost alarmu je nastavitelná a pomalu se zvyšuje, aby vás nevyděsil. Kupte si jej a budete ho milovat.
ZnačkaBUFFBEE #ad
VýrobceBUFFBEE #ad
Výška2.36
Délka4.72
Hmotnost0.79
Šířka1.5
Číslo díluRS1
ModelkaRS1

8. BUFFBEE

#ad

Duální alarm, USB nabíječka, digitální budík s FM rádiem, stmívač, snooze, časovač Nap, napájení ze sítě se zálohováním baterie, BUFFBEE Rádio s budíkem na noční stolek se 7 barvami nočního světla

#ad
BUFFBEE #ad - Asovač nap a časovač automatického vypnutí náš budík má časovač pro zdřímnutí, abyste nastavili zdřímnutí na 10 min až 120 minut, jednoduše stiskněte jedno tlačítko, aniž byste museli resetovat své běžné programy buzení. Hlasitost budíku je nastavitelná a pomalu se zvyšuje, aby vás nevyděsil.

Ovládání je jednoduché a pohodlné. Můžete také nastavit časovač pro automatické vypnutí nočního světla i rádia VKV. Digitální budík 3 v 1 glow je digitální budík, úroveň hlasitosti. Má také variabilní stmívač ciferníku, jas, tón buzení, fm rádio a noční světlo, takže jej můžete snadno nastavit na jas nebo stmívání, vše v jednom. Duální alarm se 3 tóny buzení glow nabízí duální alarm, který lze současně nastavit a probudit vás 3 tóny – vaší oblíbenou rozhlasovou stanicí, vestavěným pípáním nebo ptáky.

Noční světlo se 7 barvami a osvětlená tlačítka glow nabízí 7barevné noční světlo a 5stupňové nastavitelné okolní světlo. Přizpůsobitelná barva nočního světla, které chcete. Už nemusíte v noci fumlovat ve tmě. Napájení ze sítě a zálohování baterií glow je napájen zásuvkou a lze jej zajistit 3 aaa bateriemi baterie nejsou součástí dodávky. Osvětlená tlačítka vám pomohou snadno ovládat ve tmě, když ho chcete nastavit. Zůstává plně funkční, zobrazí se čas a váš budík vás ráno probudí, zatímco běží na baterie.
ZnačkaBUFFBEE #ad
VýrobceBUFFBEE #ad
Výška2.36
Délka4.72
Hmotnost0.79
Šířka2.36
Číslo díluRS1
ModelkaRS1

9. EEEKit

#ad

4 projekční světlo do ložnice bílý, EEEKit Projekční budík, ukazatel teploty a vlhkoměru, dvojitý alarm, 7,3" LED zrcadlový displej, digitální radiobudík s projekcí 180°

#ad
EEEKit #ad - 2 noční režim. Dual alerms with snooze: digitální budík může snadno nastavit dva samostatné časy buzení. Naše výrobky jsou dodávány s anglickými manuály, v případě problémů se obraťte na zákaznický servis. Dvojitý budík má tlačítko snooze, které vám umožní dočasně pozastavit budík a chvíli spát 5 ~ 60 min.

Abychom si po náročném dni mohli dopřát dostatek spánku, aniž bychom si museli dělat starosti se zpožděním. Ukazatel teploty a vlhkosti: s 7, teplotu 0 °c ~ 50 °c a vlhkost vzduchu 20 % ~ 95 % současně, teplota mezi digitální budík s led displejem 3 v 1 °c a °f, 3palcovým led displejem s vysokým rozlišením dokáže elektronický budík zobrazovat čas, a také rozpozná a aktualizuje místní teplotu a vlhkost vzduchu v reálném čase.

Díky akrylovému povrchu lze radiobudík použít také jako zrcadlo, což je dobrá volba na cesty. K dispozici je také usb napájecí vedení pro připojení vašeho mobilního telefonu nebo tabletu. Kromě toho je také tlačítko, pro splnění dalších potřeb. 1 manuální režim. Velmi vhodné pro administrativní pracovníky a studenty. Můžete jej nastavit pomocí své oblíbené rádiové stanice nebo buzení. Asovač spánku vám umožní usnout s rádiem a po určité době jej vypnout.
ZnačkaEEEKit #ad
VýrobceEEEKit #ad
Hmotnost0.02
Číslo díluEN8827
ModelkaEN8827

10. sonoro

#ad

Baterie/provoz ze sítě Design digitální rádio vlašský ořech, časovač spánku, noční světlo, budík, UKW/FM, sonoro Easy Radio s DAB Plus a Bluetooth přenosné

#ad
sonoro #ad - Vynikající rádio – 3palcové širokopásmové reproduktory, basová reflexní trubice a funkce ekvalizéru zajišťují vyvážený a silný zvuk. Funkce usínání a odložení. Německé designové a inženýrské umění – vyvinuto v německu s nadčasovým designem: ručně broušené dřevěné pouzdro, zušlechtěné klavírním lakem.

2 roky záruka. S časovačem spánku a integrovaným leD nočním světlem a USB portem s funkcí nabíjení. Multifunkční radiobudík – funkce duálního buzení. Stmívatelný displej s časem a datem. Hudba jednoduchá a všude – jednoduché ovládání stiskem tlačítka na přístroji.

Přenosný: poutko na nošení z pravé kůže, provoz na alkalické baterie, nabíjecí NiMH akumulátory nebo síťový provoz. Stabilní příjem – ať už fm rádio, aux nebo bluetooth, dab+ digitální rádio, vychutnejte si svou oblíbenou hudbu s kabelem i bez něj.
Značkasonoro #ad
Výrobcesonoro audio GmbH #ad
Výška7.32
Délka6.14
Hmotnost0.44
Šířka4.65
Číslo dílu1
Modelka1