Top 9 Fluid Film AS-R – Prevence koroze

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Fluid Film

#ad

Antikorozní prostředek, 6X Fluid Film AS-R ochrana proti korozi, ochrana proti korozi, ochrana proti korozi, ošetření dutin, konzervace dutin 400 ml a sonda

#ad
Fluid Film #ad - Jako sirup. Dutinová sonda fluid film as-r – 3 prodloužení paprsků 60 cm. Doba ochrany: cca 4 roky v uzavřených dutinách. Schopnost lézení: +. Dutinová sonda fluid film as-r, dutinová hubice, prodloužení stříkací hlavy 60 cm. Viskozita: nízká např.
ZnačkaFluid Film #ad
Číslo díluET-A491
ModelkaSET0530007

2. FLUID FILM

#ad

Ochrana dutin 400 ml a sonda, 2x FLUID FILM AS-R antikorozní ochrana ochrana proti korozi

#ad
FLUID FILM #ad - Br>p251 nepíchejte se a nespálíte ani po použití. Br>p210 chraňte před horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení.

Br>p211 nestříkejte proti otevřenému ohni nebo jiným zápalným zdrojům. Br>p260 aerosol nenechávejte dýchat. Vč. Upozornění na nebezpečí: h222 extrémně hořlavý aerosol. Br>bezpečnostní pokyny p102 uchovávejte mimo dosah dětí. Br>p410+p4. Nádoba je pod tlakem: při zahřátí se může roztrhnout. 2x 15 cm rozprašovací trubky &1x Fluid Film Sonde. Nekouřte. 2x fluid film as-r - sprej 400 ml. Dutý konzervace na bázi Lanolin. Ochrana proti korozi a krimpovací tuk.
ZnačkaFLUID FILM #ad
VýrobceFLUID FILM #ad
Číslo díluHf-g26721

3. FLUID-FILM

#ad

3x Fluid Film AS-R 400 ml sprej + 1 sonda sada 60 cm

#ad
FLUID-FILM #ad - Bez rozpouštědel a tixotrofní s kluzným a antikorozním účinkem. K uvolnění šroubů. Lze použít také jako liázací olej, např. Fluid film as-r je univerzální dílenský sprej na bázi lanolinu. Fyziologicky nezávadné.
ZnačkaFLUID-FILM #ad
VýrobceHodt #ad
Číslo dílu3ASR1
Modelka3ASR1

4. FLUID FILM

#ad

FLUID FILM AS-R antikorozní ochrana proti korozi utěsnění dutiny 400 ml a sonda

#ad
FLUID FILM #ad - Viskozita: nízká např. Schopnost lézení: +. Jako sirup. Dutinová sonda fluid film as-r, dutinová hubice, prodloužení stříkací hlavy 60 cm. Doba ochrany: cca 4 roky v uzavřených dutinách. Dutinová sonda fluid film as-r – 3 prodloužení paprsků 60 cm.
ZnačkaFLUID FILM #ad
VýrobceFLUID FILM #ad
Číslo díluET-A493

5. FLUID-FILM

#ad

4 X Fluid DVD AS pro R pro Dlouhodobou Antikorozní Kriechoel 400 ml sprejů + sonda 60 cm

#ad
FLUID-FILM #ad - Jako kriechoel k uvolnění pro zrezivělé šrouby. Fluid film od hodt je již léta osvědčené antikorozní na bázi lanolinu, který se také např.
ZnačkaFLUID-FILM #ad
VýrobceHodt #ad
Číslo dílu40030

6. FLUID-FILM

#ad

3 x Fluid Film AS-R dlouhodobá ochrana proti rzi olej na tečení 400 ml spreje

#ad
FLUID-FILM #ad - Jako plazivý olej k uvolnění zrezivělých šroubů. Fluidní film od hodt je již léta osvědčená ochrana proti rzi na bázi lanolinu, která se hodí také např.
ZnačkaFLUID-FILM #ad
VýrobceHodt #ad
Číslo dílu40030
Modelka40030

7. FLUID-FILM

#ad

12 x Fluid DVD AS pro R pro Dlouhodobou Antikorozní Kriechoel 400 ml sprejů + 2 Xsonde zdarma

#ad
FLUID-FILM #ad - Fluid film od hodt je již léta osvědčené antikorozní na bázi lanolinu, který se také např. Jako kriechoel k uvolnění pro zrezivělé šrouby.
ZnačkaFLUID-FILM #ad
VýrobceHodt #ad
Číslo dílu40030

8. Fluid Film

#ad

4 x Fluid Film AS-R 400ml sprej

#ad
Fluid Film #ad - Jako krimovaný olej pro uvolnění zrezivěných šroubů. Fluid film od hodt je již léta osvědčená ochrana proti rezivění na bázi Lanolin, která se hodí např.
ZnačkaFluid Film #ad
VýrobceHodt #ad
Číslo dílu400304ASR
Modelka400304ASR

9. HODT

#ad

Fluid DVD AS pro R, 4 x Sprej 400 ml Plus Sprej Master

#ad
HODT #ad - 4x fluid film as-r antikorozní 400 ml sprej. Fluid film as-r je velmi vhodný pro podniky, garáže a domácí kutily pro použití jako konzervační prostředek, prostředek na ošetřování, dílny, rozpouštědlo rzi a lubrikační prostředek. Fluid film as-r je fyziologicky nezávadná, bez rozpouštědel a tixotrofní jednovrstvá antikorozní vrstva. 1× sonda 60 cm. 1 x rukojeť pro aerosolové nádobky "Made in Germany".
ZnačkaHODT #ad
VýrobceHODT #ad
Číslo dílu4xFluidFilm+Sonde+Griff TBS-Aachen